Treść opublikowana przez dany224
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Witam .jak wyglada sprawa jakbym podłączył to pod lampkę sufitowa I pod który kabel to zrobić. Czy ktoś już tak podlanczal. Dodam ze innej opcji nie da rady. I czy lampki led nie będą mi świeciły lekko po zamknięciu.
-
Jakie powinno być cisnienia paliwa
Witam. Mam pytanie. Czy orientuje się jakie powinno być cisnienia paliwa. Jakie są dopuszczalne wartości bo strasznie mi skacze. I nie wiem czy wymieniać czujnik na listwie.
- Plukanka
- Plukanka
- Plukanka
-
Wymiana wysprzeglika
Chyba że dwumas już do wymiany
-
Wymiana wysprzeglika
A czy jest jakaś możliwość nasmarowania tej łapy bez ściągania skrzyni.
-
Wymiana wysprzeglika
Tak tylko to bardziej jest słyszalne przy skrzyni.
-
DWUKROTNA wymiana pompy sprzęgła!
Ok.tyle że ja pytam o wysprzeglik nie pompę sprzęgła.
-
DWUKROTNA wymiana pompy sprzęgła!
Dzięki czyli zdjąć osłonę skrzyni biegów.i bez problemu wysprzeglik wyjdzie
-
Wymiana wysprzeglika
Witam. Mam taki problem że przy wyciskaniu sprzęgła skrzypi pedal. Pytanie również czy do wymiany wysprzeglika trzeba ściągnąć skrzynie biegów.
-
DWUKROTNA wymiana pompy sprzęgła!
Witam Panowie. Jak wygląda wymiana wysprzeglika. Czy trzeba ściągnąć skrzynie
-
DWUKROTNA wymiana pompy sprzęgła!
Witam czy wysprzeglik idzie wymienić bez zdejmowania skrzyni ..
-
Skrzypienie podczas wciskania i puszczania pedału sprzęgła
Witam czy rozwiazales ten problem bo mam dokładnie to samo jeżdżę z tym już rok i mnie to męczy.pozdrawiam.
-
żarówki do halogenów A4 B8
Polecam. Również zero błędów
-
żarówki do halogenów A4 B8
Długo czekales
-
żarówki do halogenów A4 B8
I jak świeca. Błędu nie ma.
-
żarówki do halogenów A4 B8
Witam. Jak żarówki z aliexpres nie wywala błędu. Jak świeca i jak długo czekales
-
żarówki do halogenów A4 B8
Witam. Czy żarówki nie pokazują błędu.
-
stukniecie w ostatniej fazie odpalenia silnika
Daj znac .Czy po wymianie jest różnica .
-
stukniecie w ostatniej fazie odpalenia silnika
Dołączę się do pytania bo mam to samo. Czy ktoś rozwiązał ten temat. Myślę że to może być dwumas.
-
Buczenie podczas przyspieszenia 2.0 tdi caha
Witam. Od dłuższego czasu boryka się z buczeniem podczas przyspieszenia głośna praca silnika. Dodam ze auto chodzi bardzo dobrze zero bledow pracuje rowniutko na wolnych obrotach.gdy lekko dam gazu to juz to słychać czy ktoś koledzy miał już taki objawy.
-
Ile wchodzi dokładnie oleju 2.0 tdi cacha
To rozumiem że wkleję 5 i będzie ok. Bo nie ma miarki. Tylko elektroniczny. A nie wiem czy prawdę pokazuję
-
Ile wchodzi dokładnie oleju 2.0 tdi cacha
Witam siostry i bracia. Ile dokładnie wchodzi oleju silnikowego do mojej 2.0tdi caha 170km.
- Buczenie