-
Oryginalna lotka avant
Już dokładnie nie pamiętam jaka grubość taśmy chyba coś około 2-3 mm i 22mm szerokości
-
Oryginalna lotka avant
Nie występuje żadna szczelina pomiędzy lotką a dachem ponieważ taśma ma taką samą grubość jak w oryginale i wszystko jest ładnie spasowane. Dodam że fabrycznie lotki są przyklejane na taśmę dwustronną
-
Oryginalna lotka avant
Mam u siebie mam przyklejoną lotkę na taśmę dwustronną 3M model taśmy VHB odporna na warunki atmosferyczne i na wilgoć taka piankowy i szeroka bodajże na 22mm. Po półtora roku od przyklejenia lotki na taśmę nic się nie dzieje wszystko ładnie trzyma. Jedyny minus taśmy 3M to jej cena około 100zł za 20m ale jak montować to porządnie
-
B6 DIVISION
Witam ogarnia ktoś montaż + kodowanie kierownicy multi B7 do B6 woj: Zachodniopomorskie lub Pomorskie Jeśli jest ktoś z okolicy to proszę o kontakt na pw
-
zamiennik lotki klapy avant
Wystarczy zeszlifować zaokrąglenia na rogach wgłębienia lotki (na samym końcu) i pasuję wszystko P&P do B6
-
zamiennik lotki klapy avant
Brawo Ty !!! Musisz być dumny z tego co napisałeś. +1
-
Demontaż ori lotki avant b7.
Ori Lotka trzyma się na dwóch śrubach od środka i do okoła jest przyklejona na taśmę dwustronną.
-
zamiennik lotki klapy avant
sorki zapominałem o tym dziś może wrzucę bo nie mam ich na kompie ;p nie wiem gdzie była kupiona bo już była na audi. Ale gość mi mówił że to zamiennik ;p w słońcu patrząc z boku auta widać na niej takie pofalowania ale trzeba się dobrze przyjrzeć nie rzuca się bardzo to w oczy ;p obiecane fotki ;p Co ta lotka tak dziwnie odstaje od klapy ? Nie za ciekawie to wygląda
-
:..: Audi A4 B6 Project by qbatzr :..:
Kolego ściągnij te nakładki na klamki bo wygląda to jak w dużym Fiacie Ogólnie fajne autko.
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
część moich znajomych też tak uważa. jednak dla mnie chrom pasuje do A8 niż do A4. Każde moje wozidło do tej pory miało usuwane w miarę możliwości chromy Jak dla mnie czarne auto plus wstawki chromowane to idealne połączenie ale każdy robi auto pod własny gust
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Moim zdaniem wersja chrom lepiej się prezentuje niż wszystkie wstawki na czarno (Black) Z chromem jest tak elegancko na bogato. A w wersji Black plus lakier czarny jakoś wszystko mi się gubi w tej RS4 Ale najważniejsze aby podobało się właścicielowi Ale ogólnie fajny odrzutowiec
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Kiedyś miałem okazję porównać dwa rodzaje listew S-line. I powiem tak bez porównania listwy oryginalne są ciężkie można powiedzieć solidne spasowanie super jak to ori wszystko pasuje bez druciarstwa wyprofilowanie listew oraz jakość użytych materiałów z których są wykonane listwy. Jeśli chodzi o zamienniki listew S-line to miałem je w rękach i powiem tak z zewnątrz nie wyglądają tak źle ale od środka to totalna tandeta nawet nie ma jak ich dobrze umocować do drzwi 2 marne otworki na 2 śrubki porażka nie ma wsuwek tak jak w ori listwach a ogólnie nie jestem zwolennikiem kleju sylikonu lub innych wynalazków pomagających umocowanie takowych zamienników listew S-line. Ogólne wrażenie z zamiennikami listew S-line są one bardzo lekkie brak odpowiednich mocowań od środka i profil krzywizn nie pokrywający się z oryginalnymi listwami. Jedyny plus to w miarę niska cena takowych zamienników ale sam osobiście bym nie zapłacił tej ceny za tak słabe wykonanie zamienników. Jestem też ciekaw jak lakier reaguje ze stycznością z tą pianką z której są wykonane zamienniki listew
-
Czernidło do Plastików
Myślę że lepszym rozwiązaniem będzie wymiana plastików na nowe lub używane w dobrym stanie
-
Felgi - Jaki środek sobie poradzi?
Od siebie mogę polecić na mocne zabrudzenia felg środek TENZI ALUX z tego co pamiętam to rozcieńcza się go z wodą jest bardzo mocny. A do usuwania smoły z felg polecam zmywacz sylikonowy nie niszczy lakieru i ładnie zmywa zanieczyszczenia typu smoła itp.
-
B6 DIVISION
Dzisiaj będę jechał do mechanika to dowiem się jakie błędy wyskoczyły.