Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radio22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. radio22 odpowiedział(a) na lopez00073 temat w Audi A4 B6
    Już dokładnie nie pamiętam jaka grubość taśmy chyba coś około 2-3 mm i 22mm szerokości
  2. radio22 odpowiedział(a) na lopez00073 temat w Audi A4 B6
    Nie występuje żadna szczelina pomiędzy lotką a dachem ponieważ taśma ma taką samą grubość jak w oryginale i wszystko jest ładnie spasowane. Dodam że fabrycznie lotki są przyklejane na taśmę dwustronną
  3. radio22 odpowiedział(a) na lopez00073 temat w Audi A4 B6
    Mam u siebie mam przyklejoną lotkę na taśmę dwustronną 3M model taśmy VHB odporna na warunki atmosferyczne i na wilgoć taka piankowy i szeroka bodajże na 22mm. Po półtora roku od przyklejenia lotki na taśmę nic się nie dzieje wszystko ładnie trzyma. Jedyny minus taśmy 3M to jej cena około 100zł za 20m ale jak montować to porządnie
  4. radio22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam ogarnia ktoś montaż + kodowanie kierownicy multi B7 do B6 woj: Zachodniopomorskie lub Pomorskie Jeśli jest ktoś z okolicy to proszę o kontakt na pw
  5. Wystarczy zeszlifować zaokrąglenia na rogach wgłębienia lotki (na samym końcu) i pasuję wszystko P&P do B6
  6. Brawo Ty !!! Musisz być dumny z tego co napisałeś. +1
  7. Ori Lotka trzyma się na dwóch śrubach od środka i do okoła jest przyklejona na taśmę dwustronną.
  8. sorki zapominałem o tym dziś może wrzucę bo nie mam ich na kompie ;p nie wiem gdzie była kupiona bo już była na audi. Ale gość mi mówił że to zamiennik ;p w słońcu patrząc z boku auta widać na niej takie pofalowania ale trzeba się dobrze przyjrzeć nie rzuca się bardzo to w oczy ;p obiecane fotki ;p Co ta lotka tak dziwnie odstaje od klapy ? Nie za ciekawie to wygląda
  9. Kolego ściągnij te nakładki na klamki bo wygląda to jak w dużym Fiacie Ogólnie fajne autko.
  10. część moich znajomych też tak uważa. jednak dla mnie chrom pasuje do A8 niż do A4. Każde moje wozidło do tej pory miało usuwane w miarę możliwości chromy Jak dla mnie czarne auto plus wstawki chromowane to idealne połączenie ale każdy robi auto pod własny gust
  11. Moim zdaniem wersja chrom lepiej się prezentuje niż wszystkie wstawki na czarno (Black) Z chromem jest tak elegancko na bogato. A w wersji Black plus lakier czarny jakoś wszystko mi się gubi w tej RS4 Ale najważniejsze aby podobało się właścicielowi Ale ogólnie fajny odrzutowiec
  12. Kiedyś miałem okazję porównać dwa rodzaje listew S-line. I powiem tak bez porównania listwy oryginalne są ciężkie można powiedzieć solidne spasowanie super jak to ori wszystko pasuje bez druciarstwa wyprofilowanie listew oraz jakość użytych materiałów z których są wykonane listwy. Jeśli chodzi o zamienniki listew S-line to miałem je w rękach i powiem tak z zewnątrz nie wyglądają tak źle ale od środka to totalna tandeta nawet nie ma jak ich dobrze umocować do drzwi 2 marne otworki na 2 śrubki porażka nie ma wsuwek tak jak w ori listwach a ogólnie nie jestem zwolennikiem kleju sylikonu lub innych wynalazków pomagających umocowanie takowych zamienników listew S-line. Ogólne wrażenie z zamiennikami listew S-line są one bardzo lekkie brak odpowiednich mocowań od środka i profil krzywizn nie pokrywający się z oryginalnymi listwami. Jedyny plus to w miarę niska cena takowych zamienników ale sam osobiście bym nie zapłacił tej ceny za tak słabe wykonanie zamienników. Jestem też ciekaw jak lakier reaguje ze stycznością z tą pianką z której są wykonane zamienniki listew
  13. Myślę że lepszym rozwiązaniem będzie wymiana plastików na nowe lub używane w dobrym stanie
  14. Od siebie mogę polecić na mocne zabrudzenia felg środek TENZI ALUX z tego co pamiętam to rozcieńcza się go z wodą jest bardzo mocny. A do usuwania smoły z felg polecam zmywacz sylikonowy nie niszczy lakieru i ładnie zmywa zanieczyszczenia typu smoła itp.
  15. radio22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzisiaj będę jechał do mechanika to dowiem się jakie błędy wyskoczyły.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.