Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baseon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. baseon odpowiedział(a) na turborzeznik temat w Audi A4 B8
    Vcds- 19 gateway - długie kodowanie 04 - wpisujesz kod akumulatora i kod vao kody VARTY Aku 1. varta 110Ah 850A nr Aku: 4F0 915 105 D Kod: VA0 1407230613 lub aku 2.varta 110Ah 850A 4F0 915105D kod ;VAO 270 305 3515 aku 3.varta 110ah 920A 4F0 915 105D kod ;VAO 2702021232 aku 4 varta 95ah 450A DIN 760AEN/SAE kod; VA0 2707181075 51Ah - 8K0915105J / 000915105BB / 000915105DC 60Ah - 4F0915105 / 8K0915105G / 000915105DD 61Ah - 8K0915105H / 000915105AD / 000915105DE 70Ah - 4F0915105A / 8K0915105C / 000915105DF 72Ah - 8K0915105B / 000915105AF / 000915105DG 80Ah - 4F0915105B / 8K0915105D / 000915105AG / 4FD915105 / 8KD915105 / 000915105DH 95Ah - 4F0915105C / 8K0915105E / 000915105AH / 000915105DK 110Ah - 4F0915105D / 8K0915105F / 000915105AK / 8KD915105A / 000915105DL 68Ah - (AGM z wloknina) 7L0915105 / 000915105CC 75Ah - (AGM z wloknina) 3D0915105H / 000915105CD 92Ah - (AGM z wloknina) 4F0915105E / 000915105CE 105Ah - (AGM z wloknina) 4L0915105 / 000915105CF 115Ah - (wysoki prad) 4H0915105 / 000915105DM. warto to zrobić, mi mechanior po wymianie nie zakodował i po roku się rozładował pzdr.
  2. Czesc, mam instalacje Zenita, w miescie 4 baki gazu 48l i bak benzyny przy ok 1600 km jazdy. Robie krótkie odcinki do 10km. W trasie benzyny pali tyle co nic, wiec stosunek gaz-benzyna ok 7-1. Koszt zalożenia i przebudowy aku w boczek ok 4500 zł. Osobiście polecam. Mam 2.0 tfsi cdnc 2009r.
  3. Mój avf także wykazywał przed modem 150KM i 325NM w serii. Tuner także zdziwiony dwa pomiary robione. Po chipie 180 KM i 396NM. Hamownia nie przekłamuje za dużo różnych aut hamowanych itp.
  4. Witam. Mam okazję kupić felgi 18 8.5 et 24 i hcialbym je włożyć do a4b6 na oponie myślę 225/40 czy aby na pewno bd pasować bezproblemowo do auta ? Mam ori zawias sline.
  5. Jestem po montażu lotki z TFBtuning. Lotka leży znakomicie. Mogę śmiało polecić jako alternatywę dla oryginału.
  6. Podziel się jaka to farba ? Jak udało Ci się odwzorować napisy przycisków ?
  7. Trochę się wyjaśniło. Jutro auto idzie do aso. Bedę znać szczegóły to coś wrzucę. 01.02.2016 Wycena AXA za szkodę ok 7500 zł Besmarex Zabrze ok 12500 zł W końcu ruszyła naprawa, szkoda wyceniona ostatecznie po korekcie AXA 10500. Auto naprawiane w ASO VW.
  8. Finał zakończony POZYTYWNIE Otrzymałem rekompensatę w kwocie 630 zł
  9. Niebawem wrzucę foto. Moje auto leci do aso
  10. Poprawcie mnie jeśli się mylę - Rzeczoznawca w ciągu 7 dni od zgłoszenia musi się ze mną: 1. umówić na wizytę oględziny czy 2.Być już po oględzinach samochodu Chyba że są jakieś inne terminy co do wizyty rzeczoznawcy ? Jutro jest 7 dzień od zgłoszenia szkody. Co w wypadku gdy nie będzie ani kontaktu i oględzin - oczywiście zadzwonię do AXY - chodzi mi o to czy jakieś zadość uczynienie może mi się należeć za zwłokę? Przypomnę ze szkoda zgłoszona w Poniedziałek w AXAie, a w Środę miałem drugi kontakt w celu przedstawienia mi "rabunku" na OC.
  11. Moja wiedza o szkodach z OC się pogłębia. Na pewno nie odpuszczę. Czekam teraz na rzeczoznawce aby wycenę zrobił. Moja wiedza o szkodach z OC się pogłębia. Na pewno nie odpuszczę. Czekam teraz na rzeczoznawce aby wycenę zrobił. Zaproponowali mi w AXIe kasę w 3 dni na koncie i bez oględzin rzeczoznawcy 1900 zł uprzejmie podziękowałem i wybrałem opcje warsztat.
  12. http://www.tfbtuning.pl/pl/
  13. Moi drodzy: Otrzymałem dziś zamiennik. Moje wrażenia: Lekka, solidna, jakiś kompozyt plastiku. Nie sadzę aby cokolwiek mogło z warunków atmosferycznych czy jakiś klej mocujący to uszkodzić odkształcić. Rogi lotki są cienkie dobrze wyprofilowane nic nie odstaje itp. Lotka jest w stanie surowym sprzedawca zaleca zmatowienie, położenie podkładu i następnie malowanie. Wczoraj o 16 dostałem uderzenie w prawy tył ;/ Lampa zderzak i klapa do wymiany. Póki nie będzie rzeczoznawcy nic nie ruszam więc z przyłożeniem do auta czekam. Relacje zdam innym razem. Zdjęcia na gorąco:
  14. Witam, Dostałem uderzenie w tył a4 b6. Pani Land Roverem Freelanderem wjechała mi w prawy tył. Złożyłem już wniosek u ubezpieczyciela. Teraz chciałbym aby szanowne grono pomogło mi wycenić szkody: Stwierdziłem że: 1. Uszkodzona klapa bagażnika 2. Zderzak 3. Lampa 4. Brak jednego światła rejestracja Resztę ocenić będzie można po demontażu. Auto chciałbym naprawić możliwie jak najlepiej bo na tym mi zależy. Zaznaczyłem że interesuje mnie jedynie naprawa w warsztacie. A gdyby tak oddać auto do zaufanego warsztatu albo ASO to ile wg kosztorysu mogę żądać? Zdjęcia:
  15. Nie mam zamiaru kręcić. Poprostu uczciwie chce mieć samochód z przed szkód. Ma być naprawione na cacy i tyle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.