Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lopez00073

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mi płynu nie ubywa, ale mam identyczne objawy... Problem pojawił się po wymianie termostatu... Czy możliwe by układ był aż tak zapowietrzony???
  2. Cześć, przed wymianą sprężyn(na eibach pro kit, są niższe od s-line, które posiadałem) miałem już problem z połączeniem się z modułem samopoziomowania. Ale jakoś nie przejmowałem się tym faktem ponieważ po odpaleniu auta, lampy wykonywały test samopoziomu. Teraz mam problem ponieważ po wymianie sprężyn (eibach pro kit)wyskoczył mi błąd, nie mogę odczytać błędu, gdyż nie mogę połączyć się z modułem(zasięg ksenon oraz lampa lewa, prawa również bez odzewu ze strony modułu). Zdziwił mnie fakt, że po odłączeniu aku, następnie po podłączeniu aku jest wykonywany test samopoziomu i nie ma błędu. Dopiero po przekroczeniu ok 100 km/h błąd powraca. Macie jakieś pomysły? Bo nie chcę jechać od razu do elektromechanika. Czujniki samopoziomowania są(lewy przód, lewy tył), czy możliwe jest, że jeden z czujników został uszkodzony podczas montażu sprężyn?? Mam nadzieję, że nie jest to opisane zbyt chaotycznie
  3. lopez00073 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, Potrzebuję numer tej części Gdyż wyrzuca mi błąd.... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  4. Wymienilem na sprzeglo Valeo, nastała cisza Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  5. A więc, jeśli to sprzęgło to jakiej firmy wybrać(czy jest jakaś wielka różnica)? Valeo, Skf czy Febi Bilstein? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  6. Cześć, Dziś podczas porannego odpalenia zdziwił( i zaniepokoił) mnie dźwięk wydobywający się z okolic alternatora oraz napinacza. Dodam, że jeśli silnik rozgrzeje się to jest cisza. Ktoś spotkał się z taką przypadłością? Może mi to ułatwić wstępną diagnozę. Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Poniżej link do filmu: Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  7. Hej! WAUZZZ8E83A214828 Liqui Moly SHT 2 L(na ew. Dolewki) + filtr oleju Juz wczesniej wysłałem Ci PW. Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  8. lopez00073 odpowiedział(a) na 3r4 temat w Audi A4 B6
    Aż zerknę dzisiaj z ciekawości ewentualnie pochowam główki. Starałem się w miare rozsądnie ściskać, zobaczymy jak to wygląda po roku Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  9. lopez00073 odpowiedział(a) na 3r4 temat w Audi A4 B6
    Czy zniszczy... Myślę, że jeśli zabezpieczymy je silikonem na zimę(co zmniejszy prawdopodobieństwo przymarzania) to uszczelki dłużej posłużą. Z blachami to tak... według mnie rdza w 14 letnim aucie jest w miarę akceptowalna. Porównaj nowe Mazdy które po 5 latach mogą mieć już wysyp rdzy. Moje auto jest z 2003 roku i ja rdzy nie zauważyłem. Jedynie pojawia się nalot(ale tylko to)w miejscach gdzie są odpryski od kamieni itp. Jednakże nie robię tego ze względu na to, że nie chce słuchać, że auto jest bite Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  10. Witam, czy jest ktoś na forum kto trudni się regeneracją odbłyśników? Ewentualnie prosiłbym o namiar na zaufany sklep bo aso pewnie ceny ma podwójne. Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  11. Witam, otóż mam następujący problem. Lewa żarówka postojowa zapala się z opóźnieniem(po przekręceniu włącznika) porównując do innych żarówek(ksenony startują od razu i prawa postojowa również). Czasem wyskakuje mi również komunikat o spalonej żarówce, po czym żarówka nie świeci. Ale np. Dzisiaj włączam i już działa i komunikatu brak. Co może być powodem? Kabel, wtyk, "konczacy sie ksenon" ponieważ swieci juz na różowo? Czy może to, że wymieniłem tylko jedną a powinienem wymienić dwie? Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  12. Liqui moly sht 5w40 Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  13. Witam, mialem problem ze wskaznikiem... Mialem paliwo a pokazywalo 0. Zmieniłem kodowanie na 00001 i podskoczyło delikatnie ponad rezerwę. Gdy sprawdzilem w Vagu to pokazywalo 13L oraz 200 Ohm 3 i 4 poz. N/A. Silnik bfb 1.8t 163 km naped oska, avant. Dobrze zakodowalem? Dodam, ze jak zmienilem na 01001 to mialem na rezerwie.... Wiec tak jakby moduł miał zakodowany wtedy wiekszy zbiornik, wiec chyba ok jak zmienilem na 00001? Pozdrawiam [emoji4] Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  14. U mnie też w granicach 10-11 l Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.