-
Błąd samopoziomowania ksenon po wymianie sprężyn. Problem z komunikacją z modułem od samopoziomu.
Wymiana czujnika na tylnym wahaczu rozwiązała problem
-
Brak ogrzewania na wolnych obrotach w Audi A4 B6 1.8T
Mi płynu nie ubywa, ale mam identyczne objawy... Problem pojawił się po wymianie termostatu... Czy możliwe by układ był aż tak zapowietrzony???
-
Błąd samopoziomowania ksenon po wymianie sprężyn. Problem z komunikacją z modułem od samopoziomu.
Cześć, przed wymianą sprężyn(na eibach pro kit, są niższe od s-line, które posiadałem) miałem już problem z połączeniem się z modułem samopoziomowania. Ale jakoś nie przejmowałem się tym faktem ponieważ po odpaleniu auta, lampy wykonywały test samopoziomu. Teraz mam problem ponieważ po wymianie sprężyn (eibach pro kit)wyskoczył mi błąd, nie mogę odczytać błędu, gdyż nie mogę połączyć się z modułem(zasięg ksenon oraz lampa lewa, prawa również bez odzewu ze strony modułu). Zdziwił mnie fakt, że po odłączeniu aku, następnie po podłączeniu aku jest wykonywany test samopoziomu i nie ma błędu. Dopiero po przekroczeniu ok 100 km/h błąd powraca. Macie jakieś pomysły? Bo nie chcę jechać od razu do elektromechanika. Czujniki samopoziomowania są(lewy przód, lewy tył), czy możliwe jest, że jeden z czujników został uszkodzony podczas montażu sprężyn?? Mam nadzieję, że nie jest to opisane zbyt chaotycznie
-
Czujnik światła stop
Witam, Potrzebuję numer tej części Gdyż wyrzuca mi błąd.... Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Dziwny dźwięk w okolicach napinacza, alternatora
Wymienilem na sprzeglo Valeo, nastała cisza Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Dziwny dźwięk w okolicach napinacza, alternatora
A więc, jeśli to sprzęgło to jakiej firmy wybrać(czy jest jakaś wielka różnica)? Valeo, Skf czy Febi Bilstein? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Dziwny dźwięk w okolicach napinacza, alternatora
Cześć, Dziś podczas porannego odpalenia zdziwił( i zaniepokoił) mnie dźwięk wydobywający się z okolic alternatora oraz napinacza. Dodam, że jeśli silnik rozgrzeje się to jest cisza. Ktoś spotkał się z taką przypadłością? Może mi to ułatwić wstępną diagnozę. Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Poniżej link do filmu: Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Hej! WAUZZZ8E83A214828 Liqui Moly SHT 2 L(na ew. Dolewki) + filtr oleju Juz wczesniej wysłałem Ci PW. Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Woda na progu
Aż zerknę dzisiaj z ciekawości ewentualnie pochowam główki. Starałem się w miare rozsądnie ściskać, zobaczymy jak to wygląda po roku Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Woda na progu
Czy zniszczy... Myślę, że jeśli zabezpieczymy je silikonem na zimę(co zmniejszy prawdopodobieństwo przymarzania) to uszczelki dłużej posłużą. Z blachami to tak... według mnie rdza w 14 letnim aucie jest w miarę akceptowalna. Porównaj nowe Mazdy które po 5 latach mogą mieć już wysyp rdzy. Moje auto jest z 2003 roku i ja rdzy nie zauważyłem. Jedynie pojawia się nalot(ale tylko to)w miejscach gdzie są odpryski od kamieni itp. Jednakże nie robię tego ze względu na to, że nie chce słuchać, że auto jest bite Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Regeneracja odbłyśników
Witam, czy jest ktoś na forum kto trudni się regeneracją odbłyśników? Ewentualnie prosiłbym o namiar na zaufany sklep bo aso pewnie ceny ma podwójne. Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Żarówka oświetlenia postojowego zapala sie po pewnym czasie.....
Witam, otóż mam następujący problem. Lewa żarówka postojowa zapala się z opóźnieniem(po przekręceniu włącznika) porównując do innych żarówek(ksenony startują od razu i prawa postojowa również). Czasem wyskakuje mi również komunikat o spalonej żarówce, po czym żarówka nie świeci. Ale np. Dzisiaj włączam i już działa i komunikatu brak. Co może być powodem? Kabel, wtyk, "konczacy sie ksenon" ponieważ swieci juz na różowo? Czy może to, że wymieniłem tylko jedną a powinienem wymienić dwie? Pozdrawiam Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Liqui moly sht 5w40 Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Wskaźnik paliwa czy dobrze zakodowane
Witam, mialem problem ze wskaznikiem... Mialem paliwo a pokazywalo 0. Zmieniłem kodowanie na 00001 i podskoczyło delikatnie ponad rezerwę. Gdy sprawdzilem w Vagu to pokazywalo 13L oraz 200 Ohm 3 i 4 poz. N/A. Silnik bfb 1.8t 163 km naped oska, avant. Dobrze zakodowalem? Dodam, ze jak zmienilem na 01001 to mialem na rezerwie.... Wiec tak jakby moduł miał zakodowany wtedy wiekszy zbiornik, wiec chyba ok jak zmienilem na 00001? Pozdrawiam [emoji4] Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Ile pala wasze BFB na lpg ?
U mnie też w granicach 10-11 l Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
lopez00073
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta