Treść opublikowana przez jarek920
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
No fajnie wyszło teraz można jeździć ja mam 300KM i mocy nie czuć hehe.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Ja osobiście robiłem hybryde w perun turbo ponad 20 tys km za nią i nie ma z nią żadnych problemów .
-
Adapter/Downpipe pod K04-0064 i wydech 2.0 TFSI B7
Flansze są chyba takie same k03 i k04 tfsi tak czytałem w necie
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
B7 tfsi ogrzewanie postojowe ogrzewa tylko wnętrze natomiast nie nagrzewa silnika. Mam tak od zakupu auta czy to jest normalne i może być tylko taka opcja w tym samochodzie?
-
1.8T vs. 2.0TFSi | 250-300KM
Przepraszam jeśli kolege urazilem ,obserwuje twoje auto fajnie z nim dzialasz. Pozdrawiam
-
1.8T vs. 2.0TFSi | 250-300KM
Odnośnie tych wtryskow i 8% zrobiłem błąd .wtryski z s3 mają wydajność 95 KM na cylinder i są wydajniejsze o 13% od orginalnych w b7.
-
1.8T vs. 2.0TFSi | 250-300KM
-
1.8T vs. 2.0TFSi | 250-300KM
Kolega chanel1987 z forum osiągnął 310KM (napisałem błędnie wyżej 320)i 428 NM przy samym dpi hybrydzie trzeba by z nim pogadać jak mu to chodzi. Wytrzymałość slupka napewno jest dużo większa jak 1.8 t.
-
1.8T vs. 2.0TFSi | 250-300KM
Nie musisz się z boschem zgadzać odnośnie tych 8%...,co do intercooler to zgoda zawsze on pomaga napisałem tylko ze tak robią co nie znaczy ze tak jest lepiej każde 10 stopni mniej to podobno możliwość uzyskania 3%większej mocy.
-
1.8T vs. 2.0TFSi | 250-300KM
Nic mi poprzedni właściciel nie mówił o walku a mam też rachunki ze wszystkich napraw, wałek się uszkadza przez uszkodzony popychacz najbardziej ,tak mam seryjne coolery kolega nawet na tym forum miał na nich zrobione 318KM (co ciekawe w niemczech nawet na k04 zostawiaja seryjne i robią pod 350 ale to juz ekstremum ).
-
1.8T vs. 2.0TFSi | 250-300KM
Za wymianę pompy w ctr zabrze zapłaciłem 1200 zł z robota, auto zrobiło juz na niej 60 tys km ,mam 262 tys km (orginalny przebieg kupiłem auto w niemczech od znajomego)wałek rozrządu igła ,popychacz po 60 tys km wyglądał bardzo dobrze ,nagaru nie czyścilem, auto oleju nie zre. Do 300KM wtryski mogą zostać maja tylko o 8% mniejsza wydajność niż te z s3 czy cupry(czyli max jak zdrowe pod 320KM)Ja na 300KM mam tylko dp I turbo zrobione u peruna.
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Łańcuszek i pompę oleju spokojnie ogarniesz za 3 k. Na Śląsku polecam ctr zabrze I frog rancing.
-
2.0TFSI BUL + hybryda K03/0064 + DP 3" + wydech 2,75" - ile wyciągnę KM, Nm ?
Znałem kolegę co miał bodajże ponad 520 NM przez 60 tys km jeździł i sprzedał dalej ,tak w kwestii ciekawości silnik seria.
-
Chiptuning Audi A4 B7 2.0 TFSI 200KM
Ja na zdrowym kacie miałem koło 250KM teraz mam sportowy kat ,program robiłem w ctr zabrze przebieg po 60tys km w 3 lata,w tym ostatni rok to już 300KM i zrobione kolo 20 tys km.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Nikt granicy nie sprawdzał to fakt choć osobiście znałem gościa co miał 520 NM jeździł tak 60 tys km auto sprzedał i nic się nie działo. A nogę miał ciężka. Biturbo nawet nie na co porównywać do tfsi no chyba ze mówimy o tych 2.5 tfsi te dopiero wymiatają 5.5 sekundy od 100 do 200 to dopiero robi robotę.
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Ladnie będzie widzę, albo wkład pompy albo cała pompa hitachi 9.1 tez jest dość wydajna i kosztuje kolo 300 euro ,w niemczech b7 mają po 550 NM tak ze całkiem mocne te motory ,jak wiadomo auto jedzie tez NM nie tylko KM chciałbym mieć 500NM hehe mam 400 a to jest przepaść, pozdrawiam
-
Dedyk olej do 3.0 tdi
A ja polecam elf duże przebiegi mi wytrzymują silniki na tych olejach.
-
2.0TFSI BUL + hybryda K03/0064 + DP 3" + wydech 2,75" - ile wyciągnę KM, Nm ?
Ja osobiście mam kolo 300KM I 400NM ale szału nie na bo buda ciężka .
-
2.0TFSI BUL + hybryda K03/0064 + DP 3" + wydech 2,75" - ile wyciągnę KM, Nm ?
Wykres był z dynojet czyli sprzęt porządny i wiarygodny sam byłem zdziwiony ale niemcy się nie strzypia i lądują ile wlezie ,zresztą takich ponad 500NM było kilka na tamtym forum.
-
2.0TFSI BUL + hybryda K03/0064 + DP 3" + wydech 2,75" - ile wyciągnę KM, Nm ?
Niemcy pompuja ostro tymi turbinami hehe. Wesołych Świąt
-
2.0TFSI BUL + hybryda K03/0064 + DP 3" + wydech 2,75" - ile wyciągnę KM, Nm ?
Wcale nie 360 KM i 550 NM tak ze k04 tam siedziało.
-
2.0TFSI BUL + hybryda K03/0064 + DP 3" + wydech 2,75" - ile wyciągnę KM, Nm ?
Widziałem wykresy z niemiec na 550 NM tak ze nie jest tak źle z wytrzymałością tfsi .
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Pompę oleju bym wymienił bo to jest najczęściej przyczyną padania tych silników.
-
2.0TFSI BUL -> HFC downpipe/CAT Bull-X
Dp z programem jak reszta sprawna kolo 260KM powinno być na 300KM musisz już zmienić turbo tak jak ja.
-
Wymiana pierscieni
Jak jesteś z Jastrzębia na Śląsku polecam ctr zabrze i Dario on dużo tfsi naprawia z poborem oleju mi wymieniał pompę oleju na ta z 1.8t, mój ma 250 tys km oleju nie bierze nie wiem czym to podyktowane.