Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kolunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kolunio odpowiedział(a) na Jurgen_10 temat w 3.0TFSI
    kod silnika powinien być na jednej z głowic lewa lub prawa już nie pamietam ja mam typ silnika caka ,lub zadzwon do aso podaj numer vin i powiedzą to nic nie kosztuje lub podjechać
  2. kolunio odpowiedział(a) na romek0911 temat w 3.0TFSI
    podjedz sobie do aso byłoby najlepiej mają specjalistyczny sprzęt ,i sprawdzą co to za hałasy , a nawet jeszcze mozna podjechać do środy wielkopolskiej do pachury abt tam zajmują sie takimi eskami i rs.
  3. kolunio odpowiedział(a) na grand116 temat w 3.0TFSI
    sprawdz poduszki silnika są elektryczne może juz nie domaga cena w aso to 1000zł od strony kierowcy zamiennik 520zł.
  4. Witam ten wózek do sprzdania jest który rok opisz coś o aucie ok mozę jakies zdjecia z wewnatrz
  5. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Witam chłopie wylej tego mobila to nie jest olej to tego silnika ma kiepskie właściwości .pozdr.
  6. szukaj nie poddawaj się może jakaś rozbitka się pojaw na alledrogo
  7. a do s4 4.2 zalalibyście olej 10w60 co o tym myślicie
  8. kolunio odpowiedział(a) na tzc temat w 4.2
    mój nie stał nigdy warsztacie i jedeno auto w domu czyli s4
  9. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    nic nie wymyślam
  10. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    miałem zalany kiedys 5w40 valvoline nie bardzo chodził był zamulony ,inny układ smarowania jest
  11. kolunio odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    witam mam pytanko na jakies gęstościach oleju w swoich 4,2 jezdzicie piszcie ja mam na 0W30 fusch czy nie jest to za rzadki olej
  12. kolunio odpowiedział(a) na tzc temat w 4.2
    nie masz racji kolego mam eske od prawie juz 2 lat i zrobiłem 27 tyś km i dalej jezdze na pb he.
  13. kolunio odpowiedział(a) na tzc temat w 4.2
    lpg do s4 4.2 to tragedia pewnie silnik bardzo się grzeje że aż parzy ,gazem to tylko można ogrzewać dom pozdrawiam
  14. kolunio odpowiedział(a) na bebeto temat w 4.2
    kolego nie jezdzij na tym oleju ,jest to nie odpowiedni olej do tego auta ,ja jezdze na fusch 0w30 fulll syntetik o jest spoko tylko że drogi ale opłaca się miec taki zalany olej do takiego silnika daje rade w zimie i w lato super naprawde polecam
  15. kolunio odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    jak stać cię na s4 to i na rozrząd panowie taka jest prawda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.