Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

płukanie silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pytanko jak jest z tym płukaniem silnika,jakie efekty co sie dzieje warto to robic , czy stosowaliście to w swoim aucie.Piszcie pozdr.

Opublikowano

ten temat juz byl na forum ale powiem ci ja zrobilem plukanke przy 245000 i nic zlego sie nie stalo

Opublikowano

Ja robiłem przy 210 tyś i przeszedłem po tym z 10W40 mobila na 5W40 motula - także żadnych negatywów nie dostrzegłem...

Opublikowano

ja plukałem srodkiem Motula , tez zadnych negatywnych efektow.

Opublikowano

Ja na twoim miejscu bym uważał silnik bbk ma za dużo napinaczy hydraulicznych. Jak zrobisz płukanke i coś trafi do 1 z nich to róznie może być.

Opublikowano
  • Autor

aha dzięki chłopaki za wiadomości będę ostrożny ,wiem jak się robi płukanke silnika to też trzeba zdjąc miskę olejową i wyczyścic dokładnie pozdr

Opublikowano

najlepiej ale to zalezy od ilosci syfu w silniku, jesli po zdjeciu pokrywy jest go niewiele to po plukance nie trzeba sie bawic w zdejmowanie miski - takie moje zdanie

Opublikowano
wiem jak się robi płukanke silnika to też trzeba zdjąc miskę olejową i wyczyścic dokładnie pozdr

nie trzeba, poczekaj az wszystko splynie

ja zawsze przed kazda wymiana oleju stosuje plukanke liqui moly, teraz jak przechodzilem z oleju 5w40 na 0w30 uzylem liqui moly pro line, chyba jest mocniejsza i bardziej rozrzedza olej bo szybciej splynal i przestal kapac

do S-ki co bedziesz lał?

Opublikowano
  • Autor

witam jezdze na valvoline 5w40 a zmienie na inny olej liqui moly tez 5w40 a czy to mi coś pomoże jak zrobie płukanke silnika bo mi troche oleju pobiera jak kazda inna s4 ,może bedzie mniej brać ,i czy ta płukanka nie rozczelnia bardzo silnika pozdr.

Opublikowano

a moze valvo vr1 10w60 z tytulu ze 4.2 lubi sie grzac?

Opublikowano
  • Autor

własnie mam dylemat co tu zalać aby było wszystko ok w aucie

Opublikowano

lej valvolina tego, nie slyszalem zlej opini o nim a tym bardziej ze nie jest mega drogi, i najwazniejsze ze jest dobry na wysokie temp - bo 5W40 nie zawsze sie sprawdza w takich warunkach jakie ma S4

Opublikowano
  • Autor

tu nie chodzi o kase, na olej nie ma co żałować widziałem jest jeszcze vr1 5w50 syntetik może tego zalać, nie chce lać półsyntetik mało mam przejechane km

Opublikowano

mozesz tez rozejrzeć sie za liqui moly jest chcesz naprawde gorna polke, 5W50 jak mowisz

Opublikowano
  • Autor

a wiesz jak tam motul sie sprawuje wiem ze duzo ludzi go kupuję bo jest ok

Opublikowano

trzeba uwazac na podrobki, ta sama polka jakosciowa co LM

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem czytałem na ten temat ok dzięki wielkie

Opublikowano
witam jezdze na valvoline 5w40 a zmienie na inny olej liqui moly tez 5w40 a czy to mi coś pomoże jak zrobie płukanke silnika bo mi troche oleju pobiera jak kazda inna s4 ,może bedzie mniej brać ,i czy ta płukanka nie rozczelnia bardzo silnika pozdr.

silnika Ci nie rozszczelni plukanka, odskrobie nagar i inne syfy, lepiej zeby ich nie bylo w silniku, a co do oleju to ciezko znajsc cos lepszego (jesli cena nie gra roli) FUCHS TITAN RACE PRO S 5W30 bazy PAO i ESTER temp. płyniecia -63 stopnie, masz uklad smarowania pod xW30, 10W60 jest za "gruby"...

Opublikowano
  • Autor

gdzie taki olej kupić, nie słyszałem o tej marce oleju gdzie robione jest jakies infio prosze ok dzięki

Opublikowano

poszlo w pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.