Treść opublikowana przez KubaMpakiet
-
Jakie części wybrać.
Powiedz czemu chcesz napinacz zmieniac? jesli ze wzgledu na poranna grzechotke to bez sensu, ten typ tak ma
-
Znaczenie ET Felgi
haha, bo mam okazje kupic dobra felge i sa w takim setupie, ciezko pojac? za nowe za ponad 8 tysi nie usmiecha mi sie placic
-
Znaczenie ET Felgi
swietnie, przod prosty a tyl naciagniety , napewno wizualnie bedzie za***iście
-
Znaczenie ET Felgi
przod 8J 235/40 a na tyl co bys dal w podobnej srednicy?
-
Znaczenie ET Felgi
Pany podejdzie felga na tyl 18 9J ET38 pod mojego chrupka 1BE opona w planie 265/35
-
swap skrzyni
Witam, mam pare pytan odnosnie swapu skrzyni na 6 oske z bexa oprucz skrzyni, sprzegla i dwumasu co jeszcze bede potrzebowal? rozrusznik? lewarek? linki? polosie?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
503 01 i wszystko jasne ostatnie 3 wymiany na tym oleju, wczesniej ravenol ssl przy wyzszych obrotach zdecydowanie glosniej na mixie ravenola ssl z motulem 300V trophy bylo podobnie do mobila, POLECAM
-
Wymiana świec zapłonowych w 1.8T AVJ
u mnie swietnie wypadaja FR5DP dedykowane do alfy z powiekszona przerwa do 0.75 , mam komplet ngk i boscha, roznicy niewidac
-
Zmiana Alternatora 120A na 140A
witam chcialem zapytac czy pasuja od nowszych modeli np. od 1.8tsi 13rok? ma ktos doswiadczenie/wiedze? pozdro
-
tłumik środkowy
http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-b6-tlumik-srodkowy-2001-nowy-i5836269718.html
-
Nagar w wlocie oleju
1 .zalezy... jesli jest go duzo trzeba zajrzec pod porywe i do smoka 2. tak i tak 3. plukanke mozesz robic co wymiane oleju, w 100% moze sie nie udac 4. plukanka L.M lub Millers, olej to juz szerszy temat zdania sa podzielone, teraz mam mobila 0w40 jest gitara
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
witam przod zielony niebieski tyl szary rozowy zna ktos klasy wagowe? zawias 1be/bv pzdr
-
Nastawnik wałka rozrządu
Jak sytuacja?
-
1.8T BEX Koszt zmiany rozrządu
zestaw gates dostepny w prawie kazdym sklepie motoryzacyjnym oparty na NTNie made in japan wychodzi podobnie z tym ze zawiera hydraulika
-
1.8T BEX Koszt zmiany rozrządu
zalecenia ASO pierwszy do 180, nastepne do 120 w zestawie gates masz to co daja w ASO
-
1.8T BEX Koszt zmiany rozrządu
dobre, nawet bardzo dobre, czytales temat od poczatku? obudz sie .....
-
1.8T BEX Koszt zmiany rozrządu
Te rolki jakiej firmy? NTN?
-
Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza
No i po klopocie, okazalo sie ze ktorys wtrysk( barracuda) nie domagal, ktory? cholera wie bo wg kompa byly wszystkie ok, po zalozeniu nowego kompletu wszystko wrocilo do normy
-
Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza
U mnie podobnie tylko ze od ok 2 tysi do 3 przerywa, bylem juz u gazownika, podpiety byl komp i jazdy probne, bledow brak czasy wtryskow ok, cewki nowe, swiece nowe, bez zmian na pb wwszystko ok, we wtorek jestem umowiony jeszcze raz bo to grubsza robota, ale chcialem tu zapytac czy mial ktos podobny przypadek? i moze mnie nakierowac na ewentualna usterke pozdro
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
0w40 to się zgodze ale 0w30 do Turbobenzyniaka? Te oleje przecież są za rzadkie do turbiny. poza tym producent zleca 0w40 na cały kontynent (tam gdzie zimno i tam gdzie gorąco) żeby nie było. np. w skandynawi 10w60 nie ma kompletnie sensu bo jest mega gęsty na mrozie i można auta nie odpalić przy -30 ale np. w włoszech czy hiszpanii to jak najbardziej. U nas najbezpieczniej jest wlać 5w40 no chyba że ktoś mieszka gdzieś gdzie bywa często -30 stopni bo tylko wtedy cyfra przed W ma znaczenie. Dla mnie większe ma znaczenie jak olej sie zachowuje przy WYSOKICH temperaturach, w szczególności jak lubi sie przybutować. Co innego nowe auta co innego te 15 letnie. Nie trzeba chyba tłumaczyć ze ten sam olej zasila popychacze zaworów i studzi oraz smaruje turbinę. Także chyba lepiej żeby by wytrzymalszy na wysokie tempereatury prawda? Pozdrawiam ps. jakby co to tak 10W60 LM to syntetyk . Acha no i to nie są moje wymysły tylko 4 godziny czytania o tych z...ch olejach i ciekawa dyskusja którą odbyłem w ASO grupy VAG Hehe, 4 godziny powiadasz, ja juz kilka lat szukam, czytam analizy swierzych i przepracowanych olei poczytaj jeszcze prosze o normie audi 503.1 i olejach , ktore ja maja w aso c*h*u*j*a wiedza, jedz zapytaj co za syf leja z beczek
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A co sadzicie o Valvoline 5w50 vr1? Ponoć lepiej daje rady w wysokich temp. to nie jest lepkosc do 1.8T, a jaki nie daje? 0w30 tez da i to bardzo dobrze, sprawdzone u siebie lej 0w40 300V to swietne produkty, ale "czysty" ester nie sprawdza sie w normalnym urzytkowaniu, estery szybko degraduja i nie wytrzymaja 10 tysi ale jak dodasz litra do cywilnego oleju bedzie bajka, szczegolnie przy wysokich obrotach, mieszalem 0w40 trophy z ravenolem ssl, swietny mix
-
Który silnik 1.8T w Audi jest lepszy ze względu na zamocowanie wzdłużne i poprzeczne?
co ciekawe do AVJ Wchodzi 4.7l oleju zaś do bfb 3.7. Skąd różnica 1 litra oleju skoro to taki sam silnik tylko inaczej montowany? do mojego AVJta wchodzi 4 L różnica moze wynikać ze słabego zamiennika rurki prowadzącej bagnet
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
plyn jest ok?
-
Jaki płyn hamulcowy do Audi?
Dev pod 320/288 ate typ 200 bedzie odpowiedni do mojego chrupka? jakos w niedlugim czasie chce zmienic zaciski i plyn na co zwrocic uwage?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
raczej nie, ale krzywa piasta juz tak