-
S4 3.0 TFSI
Forum również jest do tego żeby dzielić się problemami, skoro przyszedłeś po pomoc a po drodze znalazłeś ją bez pomocy forum to możesz podzielić się jak rozwiązałeś problem .
-
Audi A4B6 1.8T- Czarnulka
Poszedł do żyda z Sokółki który będzie "klepał" auto . Skąd masz to zdjęcie ?
-
Dobrzy chiptunerzy
Ponoć EcuSpec ? Łomża .
-
Polecane opony zimowe
Oj kolego, zaczerp informacji gdzie te oponki są produkowane a będziesz zdziwiony że jednak w fabryce Continentala i to nie jest fake
-
Polecane opony zimowe
Słuchaj a co ma piernik do wiatraka ? Nie mamy takich ekstremalnych zim i opadów śniegu że potrzebuje koniecznie opon z klasy premium za 3k . Mam tę opony rok czasu i jak dla mnie spełniły swoje zadanie w poprzedniej zimy więc po co mam dopłacać kolejne 2 k żeby tylko były klasy premium ? Non sens . Chciałem zaczerpnąć informacji co myślicie o tych oponach a nie czy mnie stać czy nie bo nie o to było pytanie kolego..
-
Polecane opony zimowe
Panowie a co powiecie o firmie paxaro winter ? Wyjeżdża to z fabryki bodajże Continentala i jest to made in france . Tak wiem że to opona budżetową ale komplet 18' 225/40 za 950 zł chyba warto
-
brak mocy przy ruszaniu
Tak z ASO... Ewentualnie manna...
-
brak mocy przy ruszaniu
Trochę lipny filtr wstawiles, tylko Ori się sprawdza z racji że posiada w sobie regulator paliwa. Logi napewno by pokazały że jest problem z paliwem .
-
brak mocy przy ruszaniu
Bardzo możliwe że pompa nie domaga. Na benzynie jak i na LPG masz ten sam problem ? Edit. Kiedy ostatnio filtr paliwa zmieniałes i na jakiej firmy ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Suwałki LPG Shell - 2.48 zł, pniemy się w górę ...
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Panowie ja u siebie mam dziwny przypadek , rok temu zakładany na tył na nowe spring eibacha -30mm amorki sachsa do sportowego zawieszenia kupione u dzika , po niecałych 1.5r użytkowania i przejechaniu około 12tkm pokazują po 52% , czy to nie jest za szybciej zuzycie amortyzatora ? Jazda lato/zima na 18r 225/40 Dla porównania na przodzie mam gwint -30mm 4letni i pokazują po 70%. Jaki wpływ ma szybkie zużycie się amortyzatorow ? Pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tankowałem wczoraj na orlenie w Suwalkach gaz po 2.39 i zamieniłem słowo z pracownikiem stacji , stwierdził że do końca roku benzyna i ropa ma kosztować 6 zł a gaz 3 zł . To jest jakaś masakra .. !
-
Przepływomierz 3 cale 1.8 t
Seryjna przepływka w 1.8t wzdłużnym na ilu g/s zamyka się ?
-
Problem z uzyskaniem mocy i spadkiem momentu obrotowego 1.8t
Lukasz13 odpierdala robotę na szacho ba ! Kolejny raz udowadnia ze jest nie do podważenia a inni tjunierzy w Polsce powinni jeździć do niego na nauczki .. pozdrawiam !
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jasne, ' Mlozty ' tzn Michał Złotorzyński . Bedziesz chciał nr to dawaj na pw