-
wiecek995 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Przepływomierz 3 cale 1.8 t
250 +
-
Przepływomierz 3 cale 1.8 t
Witam, podnoszę moc w swoim BFB i mam następujący problem.. jak zamontować obudowę przepływomierza 3 calowego z AWX do obudowy filtra powietrza w serii? Jak to rozwiązać? Podpowiedziano mi, że mam też kupić obudowę filtra powietrza z AWX, tylko jest problem teraz, że nijak obudowa filtra z AWX nie pasuje w 1.8t pomóżcie !
-
TIP pod k03 hybryda
3calowy dolot powietrza?
-
TIP pod k03 hybryda
Witam, poszukuję osoby, która byłaby w stanie wykonać sztywny dolot tzw. tip pod turbinę k03 przerobioną na hybrydę. Za wszelkie info dzięki
-
1.8t BFB po modach, wtryski i reduktor
Witam forumowiczów. Jestem w trakcie robienia swojego BFB zmieniając wtryski paliwa na 380cc, SMIC na FMIC, wycięciem kata i wstawieniem DP, Turbo k03 na hybrydę i oczywiście soft. Moc docelowa +/- 260km. Jaki reduktor i jakie wtryski LPG do takiej mocy? Bo gazownik z mojego miasta ostatnio mnie załamał mówiąc mi, że ten silnik nie da rady przy takiej mocy a o LPG wgl już nie ma co mówić. Ps. Wyśmiałem gościa ?
-
Nagłe branie oleju - 1.8t BFB
Turbo za chwilę będzie zmieniane, bo zakładam hybryde
-
Nagłe branie oleju - 1.8t BFB
Witam, sprawa wygląda tak, że kupiłem audi a4 b6 1.8t BFB w lutym tego roku. Zrobiłem wymiane oleju (Valvoline MaxLife 5w40) i filtra oleju. Po około 7k przejechanych kilometrów auto zaczęło brać z nienacja olej. Brak wycieków pod autem, nie kopci, nie puszcza dymków itp. Zauważyłem, że bierze chyba tylko w trasie. Ostatnio po trasie około 900km wziął mi 0,5litra. Co to może być? Nagle puściły uszczelniacze? W co "celować"? Z góry dzięki
-
Gdzie zrobić chiptuning? Kuj-pom
Jestem z Brodnicy ^^ 60 km od Grudziądza
-
Gdzie zrobić chiptuning? Kuj-pom
W jakim to mieście?
-
Gdzie zrobić chiptuning? Kuj-pom
Witam wszystkich, tak jak w tytule.. Szukam jakiegoś dobrego fachowca do chiptuningu silnika 1.8T BFB 163km z instalacją gazową. Ktoś coś poleci w kujawsko-pomorskim? Z góry dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem z Brodnicy. Posiadam audi a4 b6 1.8T BFB 163km +LPG, Avant. Auto mam od dwóch tygodni. PS. Mile widziane wiadomości o spotach w moich okolicach