Treść opublikowana przez Dominik93
-
S4 3.0 TFSI
Forum również jest do tego żeby dzielić się problemami, skoro przyszedłeś po pomoc a po drodze znalazłeś ją bez pomocy forum to możesz podzielić się jak rozwiązałeś problem .
-
Audi A4B6 1.8T- Czarnulka
Poszedł do żyda z Sokółki który będzie "klepał" auto . Skąd masz to zdjęcie ?
-
Dobrzy chiptunerzy
Ponoć EcuSpec ? Łomża .
-
Polecane opony zimowe
Oj kolego, zaczerp informacji gdzie te oponki są produkowane a będziesz zdziwiony że jednak w fabryce Continentala i to nie jest fake
-
Polecane opony zimowe
Słuchaj a co ma piernik do wiatraka ? Nie mamy takich ekstremalnych zim i opadów śniegu że potrzebuje koniecznie opon z klasy premium za 3k . Mam tę opony rok czasu i jak dla mnie spełniły swoje zadanie w poprzedniej zimy więc po co mam dopłacać kolejne 2 k żeby tylko były klasy premium ? Non sens . Chciałem zaczerpnąć informacji co myślicie o tych oponach a nie czy mnie stać czy nie bo nie o to było pytanie kolego..
-
Polecane opony zimowe
Panowie a co powiecie o firmie paxaro winter ? Wyjeżdża to z fabryki bodajże Continentala i jest to made in france . Tak wiem że to opona budżetową ale komplet 18' 225/40 za 950 zł chyba warto
-
brak mocy przy ruszaniu
Tak z ASO... Ewentualnie manna...
-
brak mocy przy ruszaniu
Trochę lipny filtr wstawiles, tylko Ori się sprawdza z racji że posiada w sobie regulator paliwa. Logi napewno by pokazały że jest problem z paliwem .
-
brak mocy przy ruszaniu
Bardzo możliwe że pompa nie domaga. Na benzynie jak i na LPG masz ten sam problem ? Edit. Kiedy ostatnio filtr paliwa zmieniałes i na jakiej firmy ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Suwałki LPG Shell - 2.48 zł, pniemy się w górę ...
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Panowie ja u siebie mam dziwny przypadek , rok temu zakładany na tył na nowe spring eibacha -30mm amorki sachsa do sportowego zawieszenia kupione u dzika , po niecałych 1.5r użytkowania i przejechaniu około 12tkm pokazują po 52% , czy to nie jest za szybciej zuzycie amortyzatora ? Jazda lato/zima na 18r 225/40 Dla porównania na przodzie mam gwint -30mm 4letni i pokazują po 70%. Jaki wpływ ma szybkie zużycie się amortyzatorow ? Pozdrawiam
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tankowałem wczoraj na orlenie w Suwalkach gaz po 2.39 i zamieniłem słowo z pracownikiem stacji , stwierdził że do końca roku benzyna i ropa ma kosztować 6 zł a gaz 3 zł . To jest jakaś masakra .. !
-
Przepływomierz 3 cale 1.8 t
Seryjna przepływka w 1.8t wzdłużnym na ilu g/s zamyka się ?
-
Problem z uzyskaniem mocy i spadkiem momentu obrotowego 1.8t
Lukasz13 odpierdala robotę na szacho ba ! Kolejny raz udowadnia ze jest nie do podważenia a inni tjunierzy w Polsce powinni jeździć do niego na nauczki .. pozdrawiam !
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jasne, ' Mlozty ' tzn Michał Złotorzyński . Bedziesz chciał nr to dawaj na pw
-
Chrobotanie skrzyni biegow
Panowie ja u siebie mam tez dziwne objawy ze skrzynia biegów, mianowicie podczas cofania na samym sprzegle jest wszystko ok ale gdy cofam i dodam troche gazu na puszczonym sprzegle jest chrobotanie takie jakby coś o coś tarło.. Coś ktoś podpowie ? Następna sprawa gdy gwaltownie puszcze sprzeglo to jest stuk pod siedzeniem, obstawiam że to poduszki skrzyni? Mogłby ktoś doradzić zanim wezmę się za ten problem?? Pozdrawiam
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Świeżo jest po wymianie płynu , nawet nie jest zrobione 40 km . Nie, magiel nie był ruszany
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Panowie po wymianie płynu od wspomagania ( płukanka układu ) i zalany płyn lhm plus kierownica troszke ciężej pracuje jak przed wymiana płynu , czy to normalne zjawisko ? Na skręconych max kołach pompa nie zapiszczy czy zabuczy . Wcześniej jak się skręcało kierownicą i puszczała się ja to potrafiła wracać do swojej pozycji "wyjściowej " a teraz ma lekki problem żeby tak lekko sobie wracać. Czy to normalnej czy się unormuje ?
-
Kontrolka EPC
- Kontrolka EPC
Panowie, rok temu mialem jazde z EPC migał i nie chciał odpalać samochod, wymienilem czujnik g28 na Boscha i był spokój na około półroku i problem znowu wrocił z odpalaniem auta. Za drugim razem zawsze za strzałą odpala, za pierwszy razem czasami odpali, czasami musze krecic z 5 s i odpali z takim trudem. Gaz wykluczam bo zakrecałem zawór w butli i jezdziłem tak 2 dni i obserwowałem i było bez zmian. Filtr paliwa wymieniony na manna. Teraz raz odpala za pierwszym raz za drugim , zazwyczaj jak jest cieply to za pierwszym razem odpali choć zdarza się że dopiero za drugim. Obstawiam że ten czujnik boscha( zamiennik) znów sie poddał ale nie wywala błedu w VAGU. Jak można chytrze sprawdzić czy znowu ten czujnik jest do wymiany ? Nie chce sie pakować w niepotrzebne koszta . Proszę o rady i pomoc gdyż meczę sie z problemem odpalania już od około roku czasu i recę mi opadają ? czujnik temp wymieniony 2x także odpada,aku nowy .Najgorsze jest to że w vagu nie ma żadnych błędów w sterowniku ? Pozdrawiam- Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Tak zielony korek z napisem only mineral. Zrobie tak, litrem lhm totalem przepłucze układ a ori wleje . dzięki panowie za info.- Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Wymienię i przeplucze cały układ tylko chciałem się dowiedzieć czy podczas dolewania płynu trzeba coś odpowietrzac. Przeczytałem parę stron wstecz tematu i trochę zgłupiałem jaki płyn kupić Ori mineralny , lhm totala ?- Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Panowie jeśli chciałbym dolać płynu do wspomagania to musze odpowietrzyć układ po dolaniu płynu ?- A4 B5 1,8T APU 2xxKM/3xxNM ---video
Zrozumiałem że seryjne k03s . Odrazu było napisać że hybryda ?- A4 B5 1,8T APU 2xxKM/3xxNM ---video
To wynik zacny patrząc na przepływ ? Btw. Nie lepiej było odrazu hybrydę pakować jak zmieniałes turbo ? - Kontrolka EPC