Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dominik93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dominik93

  1. Też mi tak się wydaje że to może być przeplywka albo czujnik położenia pedału sprzęgła .
  2. Cześć Pany, mam problem z zawieszeniem w swoim aucie. Mianowicie mam z przodu gwint nie wiem jaki bo już kupiłem auto z takim zawieszeniem a z tyłu jakieś siedzą sprężyny obniżające żółte bo d*pa siedzi niemiłosiernie nisko że opona chowa się w nad kolu.Chciałbym ogarnąć tylne zawieszenie tak żeby samochód z tyłu stał tak jak przodu czyli -30mm . Jaki zestaw polecacie - sprezyby, amortyzatory? Słabo znam się na zawieszeniu i chciałbym rady co muszę zrobić żeby to ogarnąć . Z forum kolega pisze że ma zestaw ori sprezyny+amortyzatory od B7 s-line czy warto brać taki uzywany zestaw na tył ? Proszę o pomoc bo jestem w tym zielony..
  3. Program będę dopiero robił za parę miesięcy . Narazie jest seria a sprzęgło i dwumas jest od awx bo robiłem przekładke skrzyni z multi na manual i odrazu taki zestaw wleciał ciut mocniejszy .
  4. Problem został rozwiązany. Winowajcą było sprzęgiełko alternatora..
  5. Panowie,macie jakieś sugestie żeby sprawdzić/wymienić żeby wyeliminować piszczenie ? Auto od piątku stoi u mechanika i rozkłada ręce .. Panowie a czy piszczenie podczas redukcji może być spowodowane np. Zużyta rolka albo paska klinowego ?
  6. Powiem że od początku nie było żadnego piszczenia ( może delikatne ledwo słyszalne) tylko jak przyszły mrozy to zaczeło coś piszczeć mocniej . Byliśmy na szarpakach (ręczny zaciągnięty i puszczanie sprzęgła z 1,2,3 ) i było słychać delikatny zgrzyt i diagnosta twierdził że centralna poduszka skrzyni a mechanik stoi przy swoim że poduszką nowa została wstawiona .. Ja zrobiłem około 800 km i nic się nie ułożyło. .
  7. Miałem robioną przekładkę z multi na manual 5B ze sprzęgłem i dwumasem od AWX i mamy problem z piszczeniem podczas brania sprzęgła i jest b mocny pisk gdy sie strzeli ze sprzęgła. Obstawiamy na poduszkę ale poduszką była nowa wstawiona ( zamiennik) . Masakra.. Ogółnie wszystko fajnie chodzi, pedał sprzęgła lekko chodzi ale to piszczenie ..
  8. Rozwiązałeś problem piszczenia ? Mógłbyś sie podzielić wiedzą co było Powodowem do piszczenia ?
  9. Mnie również nie było stać na ori napinacz i kupiłem zamiennik vaico. Od 15tkm cisza i spokój także polecam .
  10. Wtryski z koncowka 012 nie będą p@p do 1.8t?
  11. Te wtryski z saaba 2.3T z koncówką 023 to są 380cc przy 3barowym regulatorze paliwa ?
  12. A czy jeśli nie ma zamontowanego czujnika położenia pedału sprzęgła to będzie wisiał jakiś błąd w ECU ?
  13. Po dzwieku na filmiku wydaje mi się że napinacz albo łańcuch napinacza rozjechany gra .
  14. Dominik93 odpowiedział(a) na siwak temat w 1.8T
    Odświeże temat, panowie dla mnie wychodzi na 12tkm około 3L oleju. Olej zalewam Motul 5w40 x-cess , zamierzam teraz zrobić płukankę i obserwować czy dalej będzie olej brał i nasuwa się pytanie. Czy wymieniać uszczelniacze zaworowe? Czy zmniejszy się pobór oleju czy odrazu i też prowadnice zaworowe wymieniać? Doradźcie żeby nie brało oleju. Jak wymieniałem katalizator-wstawiłem DP to turbo oraz katalizator było sucho bez śladowych jakichkolwiek oznak oleju. Proszę o rady
  15. Jak to sprawdzić czy butla jest zamontowana do jazdy na wstecznym ? Gazownik z dobrymi opiniami na lgp forum i czy by taki prosty błąd popełnił gdzie wszędzie zrobił pełna profeske .
  16. Halo,czy nikt nie ma informacji o jakim oznaczeniu skrzynie szły do 1.8t 5b Ośka ?
  17. Panowie, gdzie znajdę oznaczenia skrzyń manualnych 5b które były montowane w Audi a4b6 1.8T Bfb Ośka ? Szukałem w internecie i nigdzie nie mogę znaleźć . Szykuję się na przekładke skrzyni i potrzebuje oznaczeń skrzyń 5b.
  18. Witam, mam podobny problem mianowicie mam nowy gaz wstawiony zrobione 12 tkm na instalacji i od około 6 tkm czasami podszarpuje podczas przyspieszania i dosyć często potrafi przełączyć na benzyne podczas ostrego przyspieszania. Niedługo zbliża się mi sie serwis gazu i chciałbym wiedzieć co powiedzieć dla gaziarza. Zestaw to lpg tech,faro 13mm, wtryski pojedyncze barracuda 115 nl zasilane z obu stron, reduktor kme tur (205) km. Chciałbym w następnym roku zwiększać moc na okolo 220 km ( przyszłościowo ok 250), zmieniać wtryski na 130 nl oraz reduktor brać staga r01 (250km) ?
  19. Panowie chce zmienić skrzynie z multi na manual oska z planami na ok 230 km . Kilometry autem pokonuje w 80% to miasto u nasuwa się pytanie która skrzynie wybrać, 5b czy 6b ?
  20. Ja od siebie dodam że również miałem drgania podczas przyspieszania. Wymieniałem przeguby wewnętrzne - bez rezultatu. Wymieniłem całe połosie na ori używane i po drganiach w samochodzie.
  21. A dyfer jest taki sam jak w b7 od 2.0 tfsi? Będę robił przekładke skrzyni na manual 6b i dołożenia quattro, dawca to 2.0tfsi b7 . Czy do tej skrzyni wyjdę dwumas/sprzęgło od awx diesla? Pytam bo będę zwiększał moc i będę musiał wrzucić coś mocniejszego.
  22. Cena dobra, ciekawe w jakim stanie jest skrzynia,napędy i inne rzeczy. Myślę że to bubel za takie pieniądze.
  23. Ok dzięki za info, teraz wiem na czym stoje.
  24. Cały układ wydechowy jest do zmiany? Od turbo po końcowe?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.