Treść opublikowana przez Dominik93
-
B5 Biturbo
Dobra głupota, no no.. brawo Ty :-) PS- fura sztos !!
-
Polecane opony zimowe
Panowie, mam felgi 18stki i musze powoli rozglądać się za oponami zimowymi / wielosezonowych Auto jeżdżace po mieście , o jakich parametrach polecacie oponę do felgi 18stki ? Wolałbym raczej wielosezenowa oponę z racji tego że w tamtym roku jeździłem na 16sce wielosezonowce w zimę i byłem bardzo zadowolony z opon. Wiadomo jakie ostatnimi czasy mamy zimy w Polsce także wybrałbym wielosezonowke.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A ja mam dylemat z zawieszeniem , przeczytałem parę stron wstecz tematu i wacham sie z decyzją pomiędzy skv,ms ---> regeneracja Ori zawieszenia. Skv,ms to przedział cenowy na poziomie 500-600zl za komplet,zaś pełna regeneracja z wysyłkami 900zl ! Firma zajmująca się regeneracjami wachaczy deklaruje rok gwarancji i sądzi że większy dystans przejadę niż na ori nowych lema. Co myślicie Panowie o tym wszystkim ?
-
B6 DIVISION
A masz może pożyczyć jakiś filtr paliwa na parę dni żeby zobaczyć czy on jest winowajcą słabego odpalania ?
-
B6 DIVISION
Powiem tak, co osoba to inna opinia . Inni narzekają na zamienniki i twierdzą że są same problemy z nimi i tylko Ori wkładają a drudzy chwalą manny-knechty i nie widzą potrzeby wkładania Ori filtra . Zgłupiałem ..
-
B6 DIVISION
No bez przesady, zamiast flaszki kup nowy filtr paliwa przecież co nie kosztuje majątku Jak kupować filtr paliwa to Ori bo zamienniki się nie sprawdzaja a Ori kosztuje ponad 200 zł a pewności nie mam że to filtr cofa paliwa i nie chcę w niepotrzebne koszta się pchać..
-
B6 DIVISION
Panowie, czy zawala się może komuś stary ori filtr paliwa do Bfb ? Chciałbym pozyczyc na parę dni bo mam problem z odpalaniem po nocy i obstawiam że filtr paliwa cofa mi paliwo . Ktoś,coś? Proszę o PW . Stawiam flaszkę
-
Myjka z LIDLa
Też miałem chrapkę na tą myjkę z lidla za 200 zł żeby sobie auto od weeekendu umyć i nie zdążyłem kupić bo litwini wszystko wykupili z lidla.. Na działce mam karchera k7 premium, robi robotę sprzęt ale mało nie kosztował 2 lata temu ( około 3tysięcy )
-
B6 DIVISION
Polecam aktywna pianę od abdl . Cena może dosyć wysoka ale robi robotę i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkie produkty od abdl.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja wkoncu bym wpadl do Was na spocik ale cały tydzień pracuje do 22 ..
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Wycieraczki bezszkieletowe Denso zamówione u dzika . Zobaczymy ile posluza , dzik mega je poleca .
-
B6 DIVISION
Koledzy jak zwykle chętnie żeby pomóc. :-) Jeszcze raz wielkie dzięki, pióra już zamówione Denso u dzika !
-
B6 DIVISION
Ok, dzięki za info .
-
B6 DIVISION
Panowie, muszę wymienić pióra wycieraczek od ramion z b7 ale mam problem z demontażem pióra z ramiona. Pomoże ktoś radą jak zdemontować pióra? Zdjęcie ramion i pióra. https://zapodaj.net/a0f90b4a4dab1.jpg.html
-
B5 Biturbo
Piękna sztuka, powodzenia w dalszym modzeniu ! ✌️
-
Jaki soundbar ?
Mi cały czas chodzi po głowie soundbar od LG sh7 , słyszałem jak to gra w sklepie to jestem pod dużym wrażeniem. Subwoofer 200 W + 4 głosniki po 60 W w listwie. Opinie na internecie są bardzo dobre na temat tego soundbara, piszą że Samsungi mu do pięt nie dorównują w dźwięku Cena 1250 zł.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
U mnie też pompa wody rzezi na wolnych obrotach a ma dopiero co niecały rok i około 15tkm, masakra . Jaka firma pompy to nie pamiętam ale denerwujące jest to chrobotanie na wolnych obrotach .. Co do napinacza wałków to kupowałem około rok temu napinacz firmy vaico i zrobione jest około 20tkm i cisza spokój i bez żadnych błędów do tej pory także polecam firme vaico. Pozdrawiam
-
Kosmetyki Suwałki
W Suwałkach raczej niczego dobrego to nie znajdziesz co Cię interesuje . Polecam sklep w Białymstoku galon Białystok , mają dużo chemii samochodowej w dobrej cenie.
-
B6 DIVISION
Klubowicz Gwerty od nas z forum zajmuje się lampami.
-
Montaz walbro w seryjnym koszu
Panowie jak to jest z pompami walbro 255 gss342 ? Rozmawiałem ostatnio z gościem który można powiedzieć że przygotowuje auta pod " tuning" i stwierdził że pompy walbro 255 są do d*py bo po pół roku jest takowa pompa do wyrzucenia z racji takiej że ona pracuje na 3barach a u nas w b6 jest regulator paliwa 4 barowy i taka pompa pracuje na " wyższych " obrotach i szybko padają po programach. Jaka jest prawda z tymi pompami walbro 255 gs342 do naszych 1.8T ?
-
B6 DIVISION
Panowie, zna ktoś dokładne wymiary śrubki trzymającej obudowę lampki podświetlenia tablicy rejestracyjnej ? Musze zmienić zarówki a mam od srub główki 'zjeżdzone' i zanim odkręcę na amen to chciałbym mieć już dwie nowe kupione.
-
B6 DIVISION
Tak,dalej działa z modułami. [email protected]
-
A4 B6 1.8T BFB Stage 2+
Może i ogarniał dsmic ale przy temp. na zewnątrz 10stopni . Za bardzo nie jestem przekonany do dsmic przy takich mocach. To spoko Tobie wyszło z tą hybryda , już napewno fajnie się odpycha . Nagraj może coś z rolki jak to się odpycha ? Wtryski brązowe z saaba z końcówką w numerze 023?
-
A4 B6 1.8T BFB Stage 2+
Bardzo ładny wynik, dsmic ogarnia ta moc ? Skąd brałeś hybryde ?
-
B6 DIVISION
Przepraszał Cię pół godziny ale stwierdził że i tak to stary samochód ? Aha czyli na starych samochodach można robić fuszerki .. ciekawa firma. Ja bym na żadną zniżkę się nie zgodził tylko niech robi na swój koszt podsufitkę którą zepsuł . Obawiam się że bez klejenia na nowo się nie obejdzie jeśli ma to wyglądać tak jak wcześniej na ori a jakimiś patentami możesz zrobić fuszerkę i będzie kijowo to wyglądać . Ewentualnie możesz połapać to na szpilki ale jak to będzie wyglądać ?