Treść opublikowana przez Dominik93
-
A4 B5 1,8T APU 2xxKM/3xxNM ---video
Na seryjnej suszarce taki wynik ? To jest k03 czy k03s ? Tip silikonowy czy kwasiak ?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Tak, kupię 2 l lhm i litrem przeplucze układ i zbiorniczek umyję benzyna i litr + na dolewkę ewentualną zostanie . Masakra że ASO wprowadza ludzi w błąd że plyn g 004 który jest do nowszych układów, sugerują mieszalnosc syntetyka z minerałem w razie dolewek który powinien być g 002 ale tego płynu już nie produkują , łajzy ?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Panowie stan płynu hydraulicznego mam minimum, pompa nie buczy wszystko gra i huczy lecz chce uzupełnienic płyn do optymalnego stanu na bagnecie , mogę śmiało kupić minerała od lhm plus ? Nie zatrze pompy ?
-
Polecane opony letnie
I tak zrobię , w następnym miesiącu zamawiam komplet Dębicy . Chciałem 235/40 18 z Dębicy z racji na szersza oponę bo mam ośkę po programie i żeby trakcji tak nie gubiło ale między 225/40 a 235/40 różnica cenowa jest na poziomie 500 zł ..
-
Polecane opony letnie
Przymierzam sie do kupna kompletu nowych opon r 18, 225/40 . Budżet do 1000 zł , chciałem kupić na oponeo komplet chinskich za 600 zł ktore mają dość fajne opinie i parametry ale poczytając troche forum to doszedłem do wniosku że chyba lepiej będzie dołożyc pare stówek i kupić coś sprawdzonego i kupić dębica presto uhp 2 znalazłem po 215 zł za oponę. Aktualnie mam założone pirelli i bodajże goodyeary z klasy premium 4 letnie lecz wszsytkie cztery są klejonkami na bokach i strach na nich jeździć stąd decyzja o kupnie nowych opon. Oszczędny płaci dwa razy, dwa lata temu za te używane klejonki zaplaciłem 600 zł za komplet , żałuje że wtedy nie dołożyłem paru stów i nie kupiłem nowych opon i miałbym problem z głowy na dobre 5 lat...
-
Czy to normalne spalanie ?
u mnie przy oponach 235/40 18'' po programie na 200 hp pali w trasie 8-11 l gazu , w miescie od 10-15 l, cykl mieszany co często robie 70%trasa 30% miasto = 11L. Wszystko zależy kto jaką ma nogę .
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
W takim razie z własnego doświadczenia, jaką firme byś polecał do wymiany kompletnego zawieszenia ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Lepiej zgłoś się do forumowicza Łukasz13 , mam od niego program już rok czasu i wszystko ok .
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Witam, gdyby ktoś chciał skompletować za mała kwotę zestaw dsmic z 2.5 tdika to mam gotowy cały zestaw na sprzedaż . Zapraszam na PW
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Panowie, da radę ogarnac żeby włożyć licznik kolorowy anglika,przełożyć tarcze na EU i zakodować do auta ?
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Jeśli chodzi o dźwięk to troche V8 bije na łeb 3.0TFSI i nie ma co tu dyskutować. Grube plany, powodzenia w modzeniu !
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Piękne autko, za***iście sie prezentuje , sztos ! Btw, nie lepiej było wrzucać 3.0 TFSI zamiast 4.2 FSI ? SIlnik 3.0 TFSI bardziej rozwojowy i również dobrze gada
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
W Kętrzynie wykonują takie usługi z automatu na manual/quattro ale chyba na ich częściach ale myślę to że to kwestia dogadania się . To jest ta osoba która ma wystawione aukcje na allegro że przekładka z automatu na manual b6
-
Podltenek Gazotu nie do okiełznania? :/
Panowie temat trochę z innej beczki , mam luźne wężyki od króćców które idą do kolektora , czy może to powodować przepuszczanie gazu do kolektora ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Zrobię jak mówisz i odezwę się na PW
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Już i dla mnie zaczynaja pukać wahacze po dziurach , czas na zmianę zawieszenia. Siedzi jeszcze lemf przy 250tkm , rocznie robię około 20tkm i praktycznie samo miasto . RTS będzie najlepszym wyborem tak żeby za rok znowu nie zmieniać zawieszenia ? Czy ten zestaw to Ori lemf ? https://m.ceneo.pl/48728127;pla?se=PoDI1l843U2p_EgLEUYok_UL_WUc7rQs&gclid=CjwKCAiAtorUBRBnEiwAfcp_Y18EFPLC6TN0T4U35HR0tKSZ-dNVVx8D0SHs_ZrWSlmwKhy0eKHaRxoC8jEQAvD_BwE#tab=spec
-
Pomóżcie mi wybrać dobre audi
Mógłbyś rozwinąć swoją myśl na temat wadliwego osprzętu ? Czyli co wystarczy w tych silnikach wymienić żeby jeździć bezproblemowo przez kolejne lata ?
-
Silnik 1.8t wytrzymałość
Zależy w jakim stanie jest silnik i dużo zależy jak będzie zrobiony program , jeśli dużo nm od dołu to jak najbardziej że korby wyjdą bokiem na spacer .
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Dziwne macie przypadki z napinaczami, ja zmieniałem około 1.5r temu na vaico za 730zl nastukane przez ten czas ok 25tkm i nic się nie dzieje .
-
Silnik 1.8t wytrzymałość
Bez pchania sie w niepotrzebne koszta to zrobisz 320 hp i 400 nm na zdrowym motorze bez zakuwania . Chyba ze moc 320 hp i 400 nm Cie nie interesuje i chcesz zdecydowanie wiecej to kucizna
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Panowie,czytając 7 stron wstecz jestem załamany silnikami tfsi . Niby fajny potencjał silnika a wpierdala oleju jak chore . Chciałam auto zmienić na a5 lub B8. 2.0tfsi ale doszlem do wniosku że to się mija z celem i studnia bez dna.. Czy 3.0tfsi w a6c6 lub w "eskch " również były problemu z poborem oliwy ? Czy może inne problemy miały te silniki ?
-
A4 B5 1.8T AWT ośka - 284km/367Nm - soft Łukasz13
Dobra robota ze strony Łukasza, również osobiście go polecam !
-
Audi A5/RS 5 8T gtperformance automat 3.0 400hp 750 nm quattro lift czarnulka
Gratulacje autka, jest piękne .. ??
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ja kupiłem Denso bezszkieletowe i są do d*py , strasznie glosno pracuja. Nie polecam.
-
Polecane opony zimowe
Panowie , ktoś miał do czynienia z oponami zimowymi firmy paxaro ? R. 18 225/40 .