Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawiam wam moje Audi.

Tak było :

-2.0 tdi caga fwd

-przedlift

-non sline

- wnętrze bieda edition 

- felgi 16

Itd

Tak wyglądała kilka dni po kupnie ?

v6hu69s6.jpg

9l44nest.jpg

Tak jest:

- swap 4.2 v8 quattro 

- kompletna przebudowa polift s4

- felgi lato jr 21 20x10j

-zima ori s4 18x8.5j

- zawieszenie s4 eibach

- heble s5

- wnętrze  lift full elektryka biała alkantara 

- kiera lift s4

 

 

FB_IMG_1525272670993.jpg

received_1625254270915500.jpeg

received_1888525351180532.jpeg

received_1618367461604181.jpeg

Edytowane przez czajul

Opublikowano

Od razu lepiej to wygląda , powodzenia w modach . Super koła - oryginalne ?

Opublikowano

Piękna. Co to za hamulce masz? Znaczki sline na boki dokup :)

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Tył coś nisko siadł co to za eibach dokładnie ? ten -35/30 ? jak lecisz w 4 osoby i coś w bagażniku zapakowane to nic Ci tam nie przyciera ? bo mega nisko siedzi w porównaniu do przodu. Daj jakieś foto z boku

Opublikowano

Może już jest załadowany z tyłu :)

Opublikowano

Fajnie wygląda i powodzenia w dalszym modzeniu :)

Opublikowano

ładne auto powodzenia w modach i jakie masz sprezyny -35 -30?? amorki tez zmieniałes?

Opublikowano
  • Autor

Od razu lepiej to wygląda , powodzenia w modach . Super koła - oryginalne ?

Niestety kupiłem dwa razy orginalne używane kola przez internet i dwa razy trafiłem na badziew Wiec skończyłem bawić się w używki i kupiłem nowe ale not oem ☺

Tył coś nisko siadł co to za eibach dokładnie ? ten -35/30 ? jak lecisz w 4 osoby i coś w bagażniku zapakowane to nic Ci tam nie przyciera ? bo mega nisko siedzi w porównaniu do przodu. Daj jakieś foto z boku

Tak mam eibacha 35/30 ale ku mojemu zdziwieniu auto siadlo niżej o 5cm

Jak mam załadowane auto (5os + jakiś bagaż ) nic nie trze ☺

Piękna. Co to za hamulce masz? Znaczki sline na boki dokup :)

Tapniete z SGS7

Dzięki. Znaczki kiedyś wpadna. Na takich heblach juz kupiłem nie mam pojęcia co to za jakie wyglądają na stockowe

Opublikowano

Świat się już kończy jak lachony magnesuje tedeji :-P

Felunek oklepany, ale 5 lat temu cholernie mi się podobał w szarości. Zresztą nadal mi się podoba:-)

Fajne mody:-) Bezawaryjnosci;-)

Opublikowano
  • Autor

Świat się już kończy jak lachony magnesuje tedeji :-P

Felunek oklepany, ale 5 lat temu cholernie mi się podobał w szarości. Zresztą nadal mi się podoba:-)

Fajne mody:-) Bezawaryjnosci;-)

Felgi może i oklepane ale zawsze chciałem takie mieć. Żałuję że nie wziąłem odrazu 20cali no ale kiedyś będą ☺

Opublikowano

Fajnie teraz wygląda i te felgi pasują do białego koloru.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Kolejny mały modzik , Pstryczki z a5 fl ?

xhacn9ar.jpg

kgz5747r.jpg

Ps jakby ktoś chciał mam dużo gratów na sprzedaż w dobrej kasie bo kupiłem prawie cały środek z a5 i nie jest mi to potrzebne (przyciski szyb i pamięci , wiązki, boczki , blendy b&o szare, dekory, itp itd)

Opublikowano

Jakie te dekory masz?

Opublikowano
  • Autor

Jakie te dekory masz?

b68nmr5g.jpg

Takie :) ?

Opublikowano

Można wiedzieć co to za felgi?

Opublikowano
  • Autor

Pompei 19 8.5j et 35. Not oem ☺

Opublikowano

Czyli podróbki tak? Sorry ja nie w temacie (wikipedia sugerowałem się) :kox:

Jak z ich jakością?

Opublikowano
  • Autor

Czyli podróbki tak? Sorry ja nie w temacie (wikipedia sugerowałem się) :kox:

Jak z ich jakością?

No tak podróbki xd Jeżdżę na nich już 20tys km i są jak nowe zero bicia czy jakiś defektów. A kilka przygód bylo

Opublikowano

Też się do tych felg przymierzam. Na allegro je kupiłeś? bo kilku sprzedawców je oferuje, tylko o 18 myślałem

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie na allegro. 18 cali tez dobra opcja ale wizualnie nie będzie tak się prezentować ☺

Dzisiejsza walka z wydech zakończona :)

Oczywiście komin z 3.0 tdi ?

ahy3uw3w.jpg

Ps. Mam ma sprzedaż dokładke na rurki po lewej stronę z slina polift oraz wydech i końcówki chrom do 2.0tdi ☺

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.