Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekamy :kox:

Opublikowano

Szaaaacuun :D auto zayebiste ale jeździć tym w trasie po nieznanej drodze... nierealne :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Piękne mody! Dobrze aut wygląda! Myślę że dramatu z tą jazdą niema. Na pewno jakiegoś mega komfortu niema ale też niema co wpadać w skrajności. Czekam na film 

Opublikowano

O stary !!! Głowa mała. Zazdroszczę i gratuluje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Gratulacje auta no i odwagi na projekt :)

Nosb wie co robi także będzie zapierd**** :decayed:

Felgi sprzedajesz bo pisałeś coś o JR >?

Opublikowano
  • Autor

 

20 godzin temu, musti napisał:

Gratulacje auta no i odwagi na projekt :)

Nosb wie co robi także będzie zapierd**** :decayed:

Felgi sprzedajesz bo pisałeś coś o JR >?

Ala Vosseny niestety  juz sprzedane :/

A o Nosba sie nie martwię chłop ma to w małym palcu :D

Btw. V8 juz wymyte i czeka na wjazd ?

received_10211731337099144.jpeg

received_10211731336979141.jpeg

Opublikowano
1 godzinę temu, czajul napisał:

 

Ala Vosseny niestety  juz sprzedane :/

A o Nosba sie nie martwię chłop ma to w małym palcu :D

Btw. V8 juz wymyte i czeka na wjazd ?

received_10211731337099144.jpeg

received_10211731336979141.jpeg

Czekam na pierwsze odpalenie :D

To co za koło teraz wrzucasz ?

 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, musti napisał:

Czekam na pierwsze odpalenie :D

To co za koło teraz wrzucasz ?

 

 japan racing jr21   20x10j☺

 

854f597429448790f06d4e0d25be3c5b.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wkoncu zaczyna sie dziać :banan::banan:

received_10211889148644334.jpeg

received_10211880549509361.jpeg

received_10211880550949397.jpeg

Opublikowano

Piękne autko, za***iście sie prezentuje , sztos ! 

Btw, nie lepiej było wrzucać 3.0 TFSI zamiast 4.2 FSI ? 

SIlnik 3.0 TFSI bardziej rozwojowy i również dobrze gada :) 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Dominik93 napisał:

Piękne autko, za***iście sie prezentuje , sztos ! 

Btw, nie lepiej było wrzucać 3.0 TFSI zamiast 4.2 FSI ? 

SIlnik 3.0 TFSI bardziej rozwojowy i również dobrze gada :) 

Chciałem 3.0tfsi ale akurat trafił sie anglik s5 za dobra kase to wziąłem. 

Ale ten dzwiek v8 bije na glowe 3.0tfsi  :decayed:

Oczywiście jest w planach juz uturbienie tego 4.2 na jakieś lajtowe 600ps :naughty:

Opublikowano
1 minutę temu, czajul napisał:

Chciałem 3.0tfsi ale akurat trafił sie anglik s5 za dobra kase to wziąłem. 

Ale ten dzwiek v8 bije na glowe 3.0tfsi  :decayed:

Oczywiście jest w planach juz uturbienie tego 4.2 na jakieś lajtowe 600ps :naughty:

Jeśli chodzi o dźwięk to troche V8 bije na łeb 3.0TFSI i nie ma co tu dyskutować. 

Grube plany, powodzenia w modzeniu ! 

Opublikowano

Jestem w szoku... :shock3:

Co obejmuje taki swap? Oprócz wymiany silnika trzeba wymienić skrzynię, wydech... coś jeszcze?

Trzymam kciuki za projekt! :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Silnik, skrzynia, wal, cale zawieszenie tyl+przod razem z mostem, wydech, zbiornik paliwa i wiadomo wiazka komputer itd 

4 minuty temu, Veiru napisał:

Jestem w szoku... :shock3:

Co obejmuje taki swap? Oprócz wymiany silnika trzeba wymienić skrzynię, wydech... coś jeszcze?

Trzymam kciuki za projekt! :thumbup1:

 

Opublikowano
3 minuty temu, czajul napisał:

Silnik, skrzynia, wal, cale zawieszenie tyl+przod razem z mostem, wydech, zbiornik paliwa i wiadomo wiazka komputer itd 

 

Przepraszam, ale muszę o to zapytać!

Czy finansowo nie opłaca się bardziej kupić rozbitą s5 i ją doprowadzić do porządku?

Pytam z czystej ciekawości :hi:

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Veiru napisał:

Przepraszam, ale muszę o to zapytać!

Czy finansowo nie opłaca się bardziej kupić rozbitą s5 i ją doprowadzić do porządku?

Pytam z czystej ciekawości :hi:

Napewno byłby to lepszy interes.

Ale wlozylem juz tyle kasy i serca w a4 ze musialem jeszcze zrobic swapa do pelni szczęścia :)

Btw. S5 na naszych drogach to nic specjalnego.  A takie a4 b8 avant z silnikiem 4.2 to wręcz rodzynek :decayed:

Opublikowano
11 minut temu, czajul napisał:

Napewno byłby to lepszy interes.

Ale wlozylem juz tyle kasy i serca w a4 ze musialem jeszcze zrobic swapa do pelni szczęścia :)

Btw. S5 na naszych drogach to nic specjalnego.  A takie a4 b8 avant z silnikiem 4.2 to wręcz rodzynek :decayed:

Zgadzam się w 100% :)

Tak to jest jak rozum mówi swoje, a serce zupełnie coś innego! :thumbup1:

Będę śledził temat, powodzenia życzę :D

Opublikowano

I pięknie - zajefajne wozidło- mody pierwsza klasa. BRAVO 

Opublikowano
W dniu 6.03.2018 o 06:42, czajul napisał:

 japan racing jr21   20x10j☺

 

854f597429448790f06d4e0d25be3c5b.jpg

Siądzie ładnie sucz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa :decayed:

A tymczasem dalej sie kręci. Cale zawieszenie , heble ,slnik i reszta na miejscu. Jeszcze tylko wydech i  elektryke ogarnac :banan:

received_10211896952399423.jpeg

received_10211896952559427.jpeg

received_10211896952959437.jpeg

received_10211896954759482.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.