-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
Siemka. A jak sobie poradziliście z Toptether ? Ja znalazłem takie schematy i zdjęcia myślicie, że coś z tego może być ? Z góry dzięki.
-
Nie kręci wyżej 3900
O kurczę to mnie zaskoczyłeś. A ja już chciałem pod kompa podpinać w tym tygodniu bo żadne błędy nie wyskoczyły. Ktoś jeszcze tak ma i może potwierdzić info od kolegi wyżej ?
-
Nie kręci wyżej 3900
Siema siema. Zauważyłem dzisiaj, że przy obrotach powyżej 3900 odcina mi pedał gazu. Dokładnie mówiąc po prostu nie da się wkręcić wyżej dwójka trójka to samo. Wcześniej nie widziałem bo na codzień jeżdżę z żona i bąblem z tyłu i rzadko zdążą mi się deptać. Dodam, że miałem wymieniany rozrząd dwa tys. kilometrów temu. Silnik 1.8 TFSI 120km. Może miał ktoś coś podobnego lub ma pomysł ? Z góry dzięki
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
O stary !!! Głowa mała. Zazdroszczę i gratuluje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach w A4 B8 1.8 TFSI
Siemka. Zrobiony rozrząd i świece problem zniknął. Przebieg 161 łańcuch rozciągnięty o 3mm i wytarty ślizg. Olej motul 5/30. Chodzi pięknie. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Siemka. 161 tys świeżo po wymianie rozrządu na oryginalnych częściach audi ale nie w aso. Koszta 1860 z motul xclean i nowymi świecami. Łańcuch rozciągnięty o 3 mm jeden ślizg zaczął się już wycierać ale na warstwie ścieralnej wiec był to dobry czas na zmianę. Po wyminie zupełnie inne auto brak drgań tu winie świecie. Ale sama praca silnika o niebo lepsza. Ogólnie polecam robić po zakupie i mieć spokój zamiast jeździć z tykająca bomba. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
Zdjęcie z zaślepkami. Delikatnie odstają ale to wina nadmiaru pianki jaki zostawiłem specjalnie zobaczymy jak się będzie zachowywać wyciąć zawsze można dołożyć już niebardzo. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
W fotelach s-line tez się da. Aczkolwiek zabierałem się do tego dość długo. Części kupione w aso za grosze wyszło całkiem całkiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nierówna praca silnika na wolnych obrotach w A4 B8 1.8 TFSI
Witam. Chciałbym trochę odgrzać temat. U mnie bez dramatu co jakiś czas na luzie delikatnie zatrzęsie ale na pewno po za normą. Bez trybu awaryjnego z tym, że u mnie wciśnięcie sprzęgła niweluje problem do zera. Czy tak jak wcześniej pisali może mieć wpływ na to zapłon czy może jakiś inny winowajca ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
a4 b8 1.8 tfsi
Wyleciał jeszcze na parkingu od razu po podpisaniu umowy
-
Mikoda czy ATE ?
Jest tip top. Wszystko jak trzeba. Pozdrawiam i dzięki za pomoc
-
a4 b8 1.8 tfsi
Dzięki... minęły trzy miesiące od zakupu wszystko bez zmian przebieg rośnie tylko eksploatacja. Modzenie dopadło miałeś racje pozdrawiam
-
Mikoda czy ATE ?
Fusse normalnie to dużo powiedziane jeżdżę jak dziadek żadnych gwałtownych przyspieszeń hamować trzymania na zderzaku itp... zwykła jazda z punktu a do b. Zaryzykuje te mikody przejeździe z dwa miesiące i napisze opinie co i jak a powiedz mi tylko jakie klocki do nich masz ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Mikoda czy ATE ?
Dzięki za pomoc. Może macie jakiś sklep internetowy gdzie kupić najlepiej bądź stacjonarny Poznań okolice ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
muszysty
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta