Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muszysty

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muszysty

  1. Siemka. A jak sobie poradziliście z Toptether ? Ja znalazłem takie schematy i zdjęcia myślicie, że coś z tego może być ? Z góry dzięki.
  2. muszysty odpowiedział(a) na muszysty temat w 1.8TFSI
    O kurczę to mnie zaskoczyłeś. A ja już chciałem pod kompa podpinać w tym tygodniu bo żadne błędy nie wyskoczyły. Ktoś jeszcze tak ma i może potwierdzić info od kolegi wyżej ?
  3. muszysty opublikował(a) temat w 1.8TFSI
    Siema siema. Zauważyłem dzisiaj, że przy obrotach powyżej 3900 odcina mi pedał gazu. Dokładnie mówiąc po prostu nie da się wkręcić wyżej dwójka trójka to samo. Wcześniej nie widziałem bo na codzień jeżdżę z żona i bąblem z tyłu i rzadko zdążą mi się deptać. Dodam, że miałem wymieniany rozrząd dwa tys. kilometrów temu. Silnik 1.8 TFSI 120km. Może miał ktoś coś podobnego lub ma pomysł ? Z góry dzięki
  4. O stary !!! Głowa mała. Zazdroszczę i gratuluje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Siemka. Zrobiony rozrząd i świece problem zniknął. Przebieg 161 łańcuch rozciągnięty o 3mm i wytarty ślizg. Olej motul 5/30. Chodzi pięknie. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Siemka. 161 tys świeżo po wymianie rozrządu na oryginalnych częściach audi ale nie w aso. Koszta 1860 z motul xclean i nowymi świecami. Łańcuch rozciągnięty o 3 mm jeden ślizg zaczął się już wycierać ale na warstwie ścieralnej wiec był to dobry czas na zmianę. Po wyminie zupełnie inne auto brak drgań tu winie świecie. Ale sama praca silnika o niebo lepsza. Ogólnie polecam robić po zakupie i mieć spokój zamiast jeździć z tykająca bomba. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Zdjęcie z zaślepkami. Delikatnie odstają ale to wina nadmiaru pianki jaki zostawiłem specjalnie zobaczymy jak się będzie zachowywać wyciąć zawsze można dołożyć już niebardzo. Pozdrawiam Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. W fotelach s-line tez się da. Aczkolwiek zabierałem się do tego dość długo. Części kupione w aso za grosze wyszło całkiem całkiem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Witam. Chciałbym trochę odgrzać temat. U mnie bez dramatu co jakiś czas na luzie delikatnie zatrzęsie ale na pewno po za normą. Bez trybu awaryjnego z tym, że u mnie wciśnięcie sprzęgła niweluje problem do zera. Czy tak jak wcześniej pisali może mieć wpływ na to zapłon czy może jakiś inny winowajca ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Wyleciał jeszcze na parkingu od razu po podpisaniu umowy
  12. muszysty odpowiedział(a) na muszysty temat w Audi A4 B8
    Jest tip top. Wszystko jak trzeba. Pozdrawiam i dzięki za pomoc
  13. Dzięki... minęły trzy miesiące od zakupu wszystko bez zmian przebieg rośnie tylko eksploatacja. Modzenie dopadło miałeś racje pozdrawiam
  14. muszysty odpowiedział(a) na muszysty temat w Audi A4 B8
    Fusse normalnie to dużo powiedziane jeżdżę jak dziadek żadnych gwałtownych przyspieszeń hamować trzymania na zderzaku itp... zwykła jazda z punktu a do b. Zaryzykuje te mikody przejeździe z dwa miesiące i napisze opinie co i jak a powiedz mi tylko jakie klocki do nich masz ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. muszysty odpowiedział(a) na muszysty temat w Audi A4 B8
    Dzięki za pomoc. Może macie jakiś sklep internetowy gdzie kupić najlepiej bądź stacjonarny Poznań okolice ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. muszysty opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Siemka... Wiem wiem co to w ogole za pomysl porownywac te dwie firmy. Ja nie mam zamiaru aczkolwiek koncza się tarcze i klocki mechanik namawia mnie na ATE lub HELLA wiadomo gorna polka musi być dobrze ALE... no zawsze jakies jest. Znajomy ma e60 ale spokojnie nie ma 21 lat i tata mu nie kupil autka. Powazny gość posiada przetaczanie tarcz w Poznaniu i sam u siebie wlozyl MIKODY i powiedział ze jak mnie stać placic za napis na opoakowaniu kup ATE on ma MIKODY przod tyl u siebie i u zony w aucie i mowi ,ze jest wszystko jak trzeba i on takie będzie kupowal i może z czystym sumieniem polecić... Zdania na forach rozne... Może wy macie jakies doświadczenie z tymi tarczami i cos poradzicie ? Pozdrawiam.
  17. Witam serdecznie. Audi od dwóch miesięcy w moim posiadaniu. Zdjecia z aukcji. Kto wie może cos będzie się działo po za eksploatacja kto wie poki co jestem usatysfakcjonowany. Pozdrawiam.
  18. Witam wszystkich forumowiczów. Jestem szczęśliwym ( oby jak najdłużej) posiadaczem a4 b8 avant póki co 5k za mną bez problemów aczkolwiek jest pare niedociągnięć ale pewnie z wasza pomocą pokonamy te detale. Pozdrawiam !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.