Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, egon47 napisał:

Mega dobrze się prezentuje twój avant:) co masz za dokładkę pod przedni zderzak mógł bym prosić na pw link do tej Dokładki

Dzięki dzięki :) dokladka to ezlip dostepna na alledrogo. 

Opublikowano

Dalej na eibachu? :o jeśli tak to zajeb... Siedzi :-) 

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, Hilton napisał:

Dalej na eibachu? :o jeśli tak to zajeb... Siedzi :-) 

Niee eibacha juz niema. Teraz na gwincie ap :)

Opublikowano

Co to za dokładkę masz z przodu ? Bo nawet fajnie wygląda ;)

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, TOM3K napisał:

Co to za dokładkę masz z przodu ? Bo nawet fajnie wygląda ;)

Ezlip ;)

Opublikowano

Dzięki,  ale jak zobaczyłem przy czarnym lakierze to zmieniłem zdanie u Ciebie lepiej to leży :wink:

Opublikowano

:hi::hi::hi::thumbup::thumbup::thumbup:

Opublikowano

Ajajajajaj mody robione grubo! Nie ma opitalania się widze :) Felga kozak, to Oems?

Opublikowano

Piękna jest :) tylko jak ty tam na przód upchałeś 10j ?? :co: ja byłem przymierzyć 10j et 38 20'' opona 235 30 i wystawało dość sporo :/ Zawieszenie mam sline . 

 

JmeCzqC.jpgRvV2fTi.jpg

Edytowane przez Rumun89

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Rumun89 napisał:

Piękna jest :) tylko jak ty tam na przód upchałeś 10j ?? :co: ja byłem przymierzyć 10j et 38 20'' opona 235 30 i wystawało dość sporo :/ Zawieszenie mam sline . 

 

JmeCzqC.jpgRvV2fTi.jpg

U mnie tez tak wystawalo :D Ale jak go na gwincie obnizylem to zrobily sie kąty z przodu i sie schowaly :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł przod s4 lift oraz lusterka skladane :banan::banan::banan:

received_1308730272567903.jpeg

received_1308730732567857.jpeg

received_1302274533213477.jpeg

Edytowane przez czajul

Opublikowano

Piękna mordka :kox::kox: Dobre mody szkoda tylko, że kiera nie jest ścięta na dole :P 

Powodzenia z dalszymi modami :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Norbas napisał:

Piękna mordka :kox::kox: Dobre mody szkoda tylko, że kiera nie jest ścięta na dole :P 

Powodzenia z dalszymi modami :thumbup1:

Dzieki. Ścięta kiera tez jeszcze wpadnie :)

Opublikowano

Boże jakie te twoje auto jest śliczne, masakra...

Opublikowano

Fajne jeszcze lusterka bym dał czarne skoro reling i listwy progowe są w czerni

Opublikowano

Jest na czym oko zawiesić, piczomagnes :D

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Po dlugiej przerwie czas na zmiany wkoncu sezon 2018 ^^ 

Aktualnie samochod u Nosb performance swap na 4.2 fsi v8 + quattro + swap hebli z s5 tyl i przod +wiadomo jakis wydeszek i bedzie ogien ?

Do tego felgi japan racing jr21 20x10j hyperblack. 

Oczywiście bedzie to pierwsze a4 b8 avant z silnikiem v8 4.2 w Pl ?

Więcej upów wkrótce :)

 

audi-s5-engine-11.jpg

Opublikowano
3 godziny temu, czajul napisał:

Aktualnie samochod u Nosb performance swap na 4.2 fsi v8 + quattro + swap hebli z s5 tyl i przod +wiadomo jakis wydeszek i bedzie ogien ?

 

Ty tak na poważnie , czy se jaja z nas robisz ? :eusathink:Ja rozumiem , upchać takie wielkie koła ... też bym dał radę , ale sinik 4,2 v8 . Poważnie ? To ja też tak chcę .

Opublikowano

poliftowy przód zrobił robotę, gleba i koło :thumbup1:, pomysł z silnikiem na plus, moc, dźwięk, tylko pozazdrościć

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, mariusz36 napisał:

Ty tak na poważnie , czy se jaja z nas robisz ? :eusathink:Ja rozumiem , upchać takie wielkie koła ... też bym dał radę , ale sinik 4,2 v8 . Poważnie ? To ja też tak chcę .

Tak na poważnie za około 3-4tyg wrzucę filmik z pierwszego odpalenia ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.