-
Kierownica Audi TT 8S do A4 B8
Czy ktoś wsadzał już kierownicę z Audi TT 8S do A4 B8 ??
-
Moduł komfortu Bordnetz Jaka końcówka
obecnie mam taki 8K0907063B
-
Moduł komfortu Bordnetz Jaka końcówka
aktualnie mam taki co osbługuje 2ghigh , bangolufsen , grzane stołki ( nie mam xenonów )
-
Moduł komfortu Bordnetz Jaka końcówka
Cześć mam a4 z 2009r (przed lift ) chce zmienić borda na taki co będzie obsługiwał BangOlufsen, klime (2 gałki ), grzane fotele, xenony, navi 3g+ , jaka musi być końcówka przy takim bordzie ?? z góry dzięki
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Piękna jest tylko jak ty tam na przód upchałeś 10j ?? ja byłem przymierzyć 10j et 38 20'' opona 235 30 i wystawało dość sporo :/ Zawieszenie mam sline .
-
A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
- Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
Sorry ale patrząc po twoim opisie sugerowałem się że skoro na tych sterownikach są zamalowane (pełne) krateczki to będą obsługiwać składanie ..Rumun89 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe- Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
siema czy sterowniki drzwi o nr. - Strona Lewa ( kierowcy ) - 8T0 959 793 J albo 8T0 959 793 G Strona Prawa ( pasażera ) - 8K0 959 792 M albo 8K0 959 792 P Obsłużą składane lusterka ( po 2010r ) w mojej a4 2009r ? Jedna storna 8T a druga 8K ? Zawartość dodana 17 minutes later ????????????????- Duże spalanie 2.0 TDI CAGA Prosze o pomoc
Wiem wiem no ale żeby tankując za 100zł robić tylko 240km ??- Duże spalanie 2.0 TDI CAGA Prosze o pomoc
Co może być przyczyną ze tak dużo pali? ? Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka- Duże spalanie 2.0 TDI CAGA Prosze o pomoc
Ja mam manuala bez quattro i pali mi po miesice cos koło 9 litrów ... czy to normalne? jak nie to co moze być problemem ??- Duże spalanie 2.0 TDI CAGA Prosze o pomoc
cześć kupiłem niedawno Audi a4 b8 2.0 TDI CAGA wydaje mi się że dużooo mi pali :/ zatankowałem za 100zł i przejechałem na tym 200km ;/ okazało się że przepływomierz był walnięty , wymieniłem i teraz tankując za 50zł ( trosze ponad 10l ) robię 130km. Te auto ma tyle palić ? Waszym zdaniem coś jest zje... ? czy ja się tylko niepotrzebnie nakręcam ? będę bardzo wdzięczny za pomoc . Z góry dzięki wielkie- Audi a4 b8 Kombi Felgi 10j 20cali Jakie ET ?
I co Panowie .. wiadomo coś juz o tych kołach ?? 10j wejdzie do a4 ?? jakie et ??- Demontaż podsufitki Avant
dzięki tylko ja potrzebuje do B8- Demontaż podsufitki Avant
Cześć macie gdzieś jakieś instrukcje jak zdjąć podsufitkę w Avancie ?? Największy problem mam z przednimi słupkami oraz z tymi zaślepkami/uchwytami gdzie wsadza się mocowanie/pręty od siatki walcze z tym i nic a już mnie taka wzieła że musiałem wszystko co rozebrałem poskładać bo już dalsza praca nie miała sensu. dlatego BAAARDZO proszę o pomoc - Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8