Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Duże spalanie 2.0 TDI CAGA Prosze o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć kupiłem niedawno Audi a4 b8 2.0 TDI CAGA wydaje mi się że dużooo mi pali :/ zatankowałem za 100zł i przejechałem na tym 200km ;/ okazało się że przepływomierz był walnięty , wymieniłem i teraz tankując za 50zł ( trosze ponad 10l ) robię 130km. Te auto ma tyle palić ? Waszym zdaniem coś jest zje... ? czy ja się tylko niepotrzebnie nakręcam ?

będę bardzo wdzięczny za pomoc . Z góry dzięki wielkie

Opublikowano

Moje caga pali od 6.2trasa do 8.2l miasto

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

U mnie średnio paliło 6,7 taka codzienna trasa żonki do pracy z kawałkiem miasta. Teraz przy quattro jest to jakieś 7,1. Samo miasto było wcześniej koło 8 z haczykiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Moja caga na multirtonie  pali od 8-9 a nawet i więcej w mieście 

Opublikowano
  • Autor

Ja mam manuala bez quattro i pali mi po miesice cos koło 9 litrów ... czy to normalne? jak nie to co moze być problemem ??

Opublikowano

U mnie w quattro w cyklach trasa 80/miasto 20 pali 6,5-7l - normalna jazda,  bez zamulenia. Trasa, drogi krajowe 5,5-6l.  Sprawdzane spod dystrubutora.  FIS przekłamuje o mniej więcej 0,2-0,3l. 

Uważam, że dużo Ci pali. 

Opublikowano

j.w.

przy nocnej jeździe, bez autostrad, z 900~ km od stacji do stacji wyszło 5.0/100 (bez quattro)

z reguły z jazdy miasto/trasa/autostrada w +/- równej proporcji rzadko kiedy przekraczam 7l/100

Opublikowano
5 godzin temu, Rumun89 napisał:

Ja mam manuala bez quattro i pali mi po miesice cos koło 9 litrów ... czy to normalne? jak nie to co moze być problemem ??

W zimie przy dużych mrozach, w mieście i przy krótkich odcinkach to tak może palić

Opublikowano
  • Autor

Co może być przyczyną ze tak dużo pali? ?

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To nie jest 1.9tdi 90 albo 110 km
Pala więcej,9 litrów po miescie samym to normalne. Ja miałem największe spalanie 9.2 l i to nie po samym miescie lecz przy ostrym "butowaniu "

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, krystian.gawin napisał:

To nie jest 1.9tdi 90 albo 110 km
Pala więcej,9 litrów po miescie samym to normalne. Ja miałem największe spalanie 9.2 l i to nie po samym miescie lecz przy ostrym "butowaniu "

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Wiem wiem no ale żeby tankując za 100zł robić tylko 240km ?? 

Opublikowano

Jedz może do diagnosty żeby ci sprawdził pod kompem kat wtrysku itp.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

jak liczysz swoje spalanie? do momentu rezerwy która różnie się świeci?

zatankuj pod korek, pojeździj dłużej, zatankuj ponownie tak samo i wtedy policz bo przy tak małych przebiegach to możesz mieć spore przekłamania

fis owszem ma swoje przekłamania ale można je korygować, popatrz co się dzieje w vcds'ie jeśli masz możliwość

wg moich 2letnich doświadczeń przy tym silniku:

dłuższe trasy w okolicach 90km/h krajówkami: 5,5l/100

2x160 km autostrady + 50km krajówki: od 6l przy utrzymywaniu 120 do 8l przy utrzymywaniu 180

miasto: to już w zależności od korków, przy przyzwoitym układzie świateł i trasie 10km od 7l/100km w górę

średnio liczyłbym 6,5-7l nie jeżdząc psj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.