-
Czujnik ciśnienia spalin DPF
też nie polecam pierwszego lepszego zamiennika - błędów brak, a po kilku miesiącach okazało się, że DPF przestał się wypalać i doszedł do stanu, gdzie nawet serwisowego wypalania nie dało się odpalić. Udało się na go na szczęście chemią przeczyścić bez gruntownej regeneracji. Zamiennik Boscha działa ok.
-
GALA w MMI 3G+
Nie masz tego pod "DSP"?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, gdzie jest w sedanie glosniczek od pdc tył? //edit ok, mam, za osłoną prawego tylnego pasa
-
B8 TrOOOOp
częściej mi się zdarzyło jechać tylko z uchwytem na narty na 1/3 szerokości belki niż z boxem, stąd taki wniosek ale dzięki za radę - uszczelka może być dobrym pomysłem
-
B8 TrOOOOp
u mnie na sedanie z boxem jest mniejszy hałas niż z samymi belkami. Aczkolwiek powyżej 130 km/h jest już głośno.
-
Skradzione
B8 avant zniknął wczoraj z Olkusza... >>>
-
Wymiana Interfejsu
Więcej tam elektroniki niż mechaniki Przechodzisz z jednego panelu na osobny tuner/czytnik navi/bluetooth/wznacniacz/panel sterowania - dodatkowe wiązki, światłowody; no i zdjęcie ochrony kilku komponentów na końcu
-
B8 TrOOOOp
chyba właśnie o to chodzi, jeśli ktoś tego nie zrobił wcześniej to wepchną mu przy pierwszej okazji
-
C7 Resident
@granatowy Vossen VFS-2
-
MMI 3G Basic i USB
masz na myśli coś takiego? imo nie ma szans, to jest raczej tylko przystosowane do czytania z pamięci zewnętrznej, ew. ładowania
-
MMI 3G Basic i USB
@stachu1000 są gotowe 'dongle' pod ami, nie wiem czy jest sens brać kabel ami > usb, a potem dopiero jakiś adapter bt
-
a4 b9 avant 2.0 tdi 150KM
a to nie jest tak, że w standardzie jest 40l właśnie po to, żeby mogli niższą wagę dać w specyfikacji, ale upgrade do 54l jest za darmo? (zakładając oczywiście, że się o tym wie przy konfigurowaniu zamówienia)
-
Montaż przekładni ze wspomaganiem
najlepiej byłoby sprawdzić, gdyby się okazało, że Twój nie obsługuje to narażasz się na dodatkowe koszty
-
Audi B8 2009 - 2.0TDI - Temperatura zewnętrzna na wyświetlaczu MMI 3G BASIC
a wolałbyś, żeby Ci klimatronik sam zmieniał nastawy? na mmi masz temp. ustawioną wewnątrz
-
Kluczyk a zamykanie automatyczne drzwi
dostęp do ustawień masz przecież bez względu na to czy to mmi czy radio (car/setup)