-
arnail77 obserwuje zawartość Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Witam czy wie ktoś jak i czy jest możliwość zakodowania znaków drogowych w a4 b9 polift żeby wyświetlały sie na ori navi? Mam na vc a widziałem że wyświetlają sie także na ori mapach.pozdrawiam
-
-
Kamera przód w Audi A4 B9
Pytanko a4 b9 kamery 360.chcialbym wymienić przednia kamere bo jest bardzo poobijana i zniekształca obraz.czy po montażu nowej oryginalnej 360 trzeba ściągać komponent czy coś kalibrować?
-
Audi Q3 F3 MIB3 Virtual Cockpit bez plusa.
Co do liczników to są 3 rodzaje.Ten który nie zmniejsza zegarów to najsłabsza wersja ...następna jest z możliwością zmniejszenia i kolejna to virtual cocpit plus ..Jest możliwość sprawdzenia sobie tego w konfiguracji audi q3 na stronie audi....sa 3 liczniki do wyboru...tyle w temacie pozdrawiam
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
arnail77 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWA1DECF33R1040550
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
Jestem po aktualizacji na 4014 A4 b9 MIB3 za każdym odpaleniem pojazdu wyskakuje asystent konfiguracji właściciela pojazdu pomimo iż własciciel jest ustawiony jako główny. Oprócz tego wszystkie ustawienia zapisane wcześniej trzeba wbijać na nowo.Czy ktoś wie co może być przyczyną .pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie WAUZZZF4XLA045373 dziekuje
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
niestety w instrukcji nie ma nic o moim problemie ikon kalendarza i ulubionych
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
ok a ulubione? masz może instrukcje w pdf po polsku?
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
dodatkowo ma tylko dwie kreseczki na dole czyli 2 zakładki a niektórzy maja trzy właśnie z kalendarzem i ulubione
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
w aplikacji myaudi wszystko mam aktywne tzn licencje natomiast nigdzie nie widzę żeby można było gdzieś zaznaczyć ulubione czy kalendarz.Można jakieś dokładne wskazówki gdzie to można zaznaczyć. u kolegi ze zdjęcia widzę ze tez nie ma kafelki ulubione i kalendarz
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
ok sprawdze
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
Mam wszystkie licencje wykupione a nadal brak kafelki ulubione i kalendarz.Paza tym mam mozliwosc przesunięcia ekranu lewo prawo 2 zakładki a ci którzy mają ulubione mają 3.ktos coś podpowie?
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
Mam najnowszy MIB3 .W niektórych widzę ze jest opcja ulubione i kalendarz u mnie nie ma tych dwóch kafelek.Czy da się to jakoś włączyć?.pozdrawiam