Treść opublikowana przez arnail77
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Witam czy wie ktoś jak i czy jest możliwość zakodowania znaków drogowych w a4 b9 polift żeby wyświetlały sie na ori navi? Mam na vc a widziałem że wyświetlają sie także na ori mapach.pozdrawiam
-
Kamera przód w Audi A4 B9
Pytanko a4 b9 kamery 360.chcialbym wymienić przednia kamere bo jest bardzo poobijana i zniekształca obraz.czy po montażu nowej oryginalnej 360 trzeba ściągać komponent czy coś kalibrować?
-
Audi Q3 F3 MIB3 Virtual Cockpit bez plusa.
Co do liczników to są 3 rodzaje.Ten który nie zmniejsza zegarów to najsłabsza wersja ...następna jest z możliwością zmniejszenia i kolejna to virtual cocpit plus ..Jest możliwość sprawdzenia sobie tego w konfiguracji audi q3 na stronie audi....sa 3 liczniki do wyboru...tyle w temacie pozdrawiam
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
arnail77 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWA1DECF33R1040550
-
Aktualizacja MIB w Audi A4 B9
Jestem po aktualizacji na 4014 A4 b9 MIB3 za każdym odpaleniem pojazdu wyskakuje asystent konfiguracji właściciela pojazdu pomimo iż własciciel jest ustawiony jako główny. Oprócz tego wszystkie ustawienia zapisane wcześniej trzeba wbijać na nowo.Czy ktoś wie co może być przyczyną .pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o rozkodowanie WAUZZZF4XLA045373 dziekuje
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
niestety w instrukcji nie ma nic o moim problemie ikon kalendarza i ulubionych
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
ok a ulubione? masz może instrukcje w pdf po polsku?
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
dodatkowo ma tylko dwie kreseczki na dole czyli 2 zakładki a niektórzy maja trzy właśnie z kalendarzem i ulubione
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
w aplikacji myaudi wszystko mam aktywne tzn licencje natomiast nigdzie nie widzę żeby można było gdzieś zaznaczyć ulubione czy kalendarz.Można jakieś dokładne wskazówki gdzie to można zaznaczyć. u kolegi ze zdjęcia widzę ze tez nie ma kafelki ulubione i kalendarz
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
ok sprawdze
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
Mam wszystkie licencje wykupione a nadal brak kafelki ulubione i kalendarz.Paza tym mam mozliwosc przesunięcia ekranu lewo prawo 2 zakładki a ci którzy mają ulubione mają 3.ktos coś podpowie?
-
Problem z ustawieniem Nawigacji MIB2.5
Mam najnowszy MIB3 .W niektórych widzę ze jest opcja ulubione i kalendarz u mnie nie ma tych dwóch kafelek.Czy da się to jakoś włączyć?.pozdrawiam
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZF4XLA045373
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZF4XLA045373
-
Android auto Carplay Youtube
musisz mieć zrootowany telefon i parę programów na yt pełno tego
-
Audi carplay wyswietlacz
Montowałem do 3g plus , 3g basic jakość dobra wszystko działa prawidłowo
-
Gdyby MMI się znudziło
Witam ja polecam Carplay z alli od majfrendów android auto działa wyśmienicie w jednostce mmi 3g plus a cena nie z kosmosu 620 zł tylko trzeba poczekac 2 tygodnie. Janusze z alledrogo kupują właśnie od chińczyków a potem oferują ceny 3 x wyższe z montażem który zajął mi ok 30 minut.
-
Produkty RSNav - interfejs Apple CarPlay/Android Auto dla MMI 3G+ / MMI Android Extension
Siema.Ja założyłem Carplay z alliexpress do mmi 3g plus .Wszystko super chodzi naprawde polecam montaż banalnie prosty no i cena przystepna .polecam android auto google maps wszystko fajnie śmiga
-
bezprzewodowy apple carplay do MMI 3G
U mnie założyłem Carplay do MMi 3g plus od majfriendów z alli i wszystko super chodzi.polecam suuper alternatywa do mmi 3g sim
-
Problemy z wibracjami ... ciąg dalszy !
U mnie to samo czy ktoś uporał się z tym problemem?
-
Drgania A4 B8 2.0TDI po dłuższym nocnym postoju
Mam to samo czy ktoś wie jaka jest tego przyczyna?
-
Czujnik jakości powietrza 4G0907658A
Czy ktoś może wytłumaczyć jak działa ten czujnik.Czujnik umiejscowiony jest przy wlocie powietrza przy podszybiu .Czy w kodowaniu w vcds ma być zaznaczony czujnik G238 czy pusty.Po zaznaczeniu wyskakuje błąd 01592. Climatronik jednostrefowy. W A4 B7 pamiętam że był przycisk w Climatroniku z literką A .W B8 tego nie mam.