-
Android auto Carplay Youtube
witam czy jest ktoś tutaj co potrafi uruchomić Youtuba z android auto ??
-
Wymiana rozrzadu pomocy
i o to mi chodziło dzięki za pomoc
-
Wymiana rozrzadu pomocy
kolego właśnie o to mi chodzi żeby ktoś podał jakich dobrych firm mam kupić o kasę nie chodzi
-
Wymiana rozrzadu pomocy
witam oddaje autko do mechanika w przyszłym tygodniu na wymianę rozrządu 2.0 170 KM i chciałem sam zakupić i na allegro znalazłem taki zestaw i pytanie moje czy to dobry zestaw chodzi mi o firmy bo nie znam się za bardzo Rozrząd AUDI A3 A4 A6 SKODA OCTAVIA - 2.0 TDI 16V (4153014166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a moze taki ROZRZĄD VW PASSAT AUDI A3 A4 A6 2.0 TDI ORYG (4162642979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B7 BRD] na małym wypasie
białe szły od 2007 a co do tego zawiecha to same sprężynki wystarczą ??
-
[B7 BRD] na małym wypasie
Witam przedstawiam wam moje nowe Audi A4 2.0 TDI 170 PS rocznik 2006 Model 2007 - kierownica multifunkcyjna (3ramienna) - BNS 5.0 - FIS kolor - tempomat - siedzenia sport - tapicerka oparcia i siedzenia alcantara - telefon w podłokietniku - elektryka w szybach przednich - alufelgi 18" paput 245 - grzane fotele - bi-xenon W planach -czarna podsufitka S-line -zawieszenie S-line -4x elektryczne szyby -i inne takie tam
-
B7 BRD na małym wypasie
Witam przedstawiam wam moje nowe Audi A4 2.0 TDI 170 PS rocznik 2006 Model 2007 - kierownica multifunkcyjna (3ramienna) - BNS 5.0 - FIS kolor - tempomat - siedzenia sport - apicerka oparcia i siedzenia alcantara - telefon w podłokietniku - elektryka w szybach przednich - alufelgi 18" paput 245 - grzane fotele - bi-xenon
-
Kto ma do sprzedania naklejki do odnawiania przycisków??
witam a masz jakiś kontakt do tych co ci regenerowali i ile cie kosztowało ??
-
Wymian skrzyni HCK vs HCF do A4
dołącze sie do tematu też chce wymienić skrzynie na 6 biegową możecie napisać jak to wyglada to samą skrzynie wystarczy zmienić czy sprzegło też ??
-
Problem z poziomowaniem lamp
no szkoda ale wielkie dzięki jak na razie wyciągłem bezpiecznik i tak pozostawię
-
Problem z poziomowaniem lamp
tyle to wiem ze do xenon jest inny silniczek i ze do zwykłych lamp jest to pokrętło ale tak jak pisałem w tym aucie były oryginalnie xenony wiec czujniki na wahaczach są tylko moje pytanie brzmi czy wie ktoś czy jest szansa zeby zrobić automatyczne poziomowanie do tych zwykłych lamp ze zwykłymi silniczkami autko fajnie wygląda z tymi ledami i nie chce ich wymieniać a xenon trochę kosztuje
-
Problem z poziomowaniem lamp
no tak bezpiecznik wypiąłem błąd znikł ale czy jest opcja zeby to zrobić z poziomowaniem tzn adaptacje tych silniczków od zwykłych lamp
-
Problem z poziomowaniem lamp
Witam wszystkich mój problem polega na tym że autko oryginalnie posiadało lampy xenon niestety ktoś je wymienił na zwykłe z ledami i cały czas wyświetla mi błąd z poziomowaniem czy jest możliwość adaptacji jakoś zwykłych lamp i czy będą się też poziomowały albo jak zlikwidować ten błąd z wyświetlacza???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich mam na imię Mariusz od paru dni jestem posiadaczem audi a4 2002r 1.9 TDI 131KM Jestem z okolic Jarocina za pare dni wrzucę fotkę mojej ślicznotki