Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łooo Panie!!! Tłusty projekt... Czekam na efekty bo jestem mega zajarany tym, co tutaj się wyprawia...!!! :kox:

Opublikowano

 LUBIE TO!!!

Opublikowano
  • Autor

PANOWIE NADSZEDŁ TEN DZIEŃ!

Moje małe "rs4" jest w 99% gotowe :D

Filmik jak to chodzi 

:banan:

Opublikowano

:thumbup1: 

Jak już wszystko będzie 100% ogarnięte. Napisz coś więcej, jakieś spostrzeżenia...  No i wrzucaj filmiki jak to się odpycha.

Gratulacje!!!

 

Opublikowano

Kosa.... :shock3:

Gratuluje!

Opublikowano

Grubo panie
Ciekaw jestem jak to będzie jeździć.
Ps.Widzę że z moich starych okolic (kiedyś OPR)

Verstuurd vanaf mijn SM-G901F met Tapatalk

Opublikowano

szacun, pakuj suszary póki klient jeszcze ciepły :)

Opublikowano
  • Autor

Nie spodziewalem sie ze to bedzie się aż tak odpychac!:decayed:

A do tego quattro przy obecnych warunkach bajka , caly czas lata bokiem :banan:

Opublikowano

Witaj!

Pięknie ten motor gada :D

Swietny SWAP ! 

Wydech dałeś ori S4?

Z custom wydechem, dolotem pewnie ponad 360 PS wyjdzie,

Będziesz go hamował?

Pozdrawiam 

Opublikowano

 

40 minut temu, black4 napisał:

Witaj!

Pięknie ten motor gada :D

Swietny SWAP ! 

Wydech dałeś ori S4?

Z custom wydechem, dolotem pewnie ponad 360 PS wyjdzie,

Będziesz go hamował?

Pozdrawiam 

Ten motor sam w sobie deklaruje się mocą 450 KM 

czajul celuje nawet w 600 PS :)

 

Opublikowano
52 minuty temu, krystian3769 napisał:

 

Ten motor sam w sobie deklaruje się mocą 450 KM 

czajul celuje nawet w 600 PS :)

 

Ten od S5 ma "tylko" 350 koni, od RS ma 450 :)

Opublikowano
10 minut temu, Kooga napisał:

Ten od S5 ma "tylko" 350 koni, od RS ma 450 :)

:grin: to już się pogubiłem, który w końcu siedzi??

Opublikowano
8 minut temu, krystian3769 napisał:

:grin: to już się pogubiłem, który w końcu siedzi??

Od S5. To samo co Wojtsen do swojego projektu wrzucał ;)

Opublikowano

Oki w takim razie przepraszam za zamieszanie :facepalm:

Opublikowano
Godzinę temu, krystian3769 napisał:
2 godziny temu, black4 napisał:

Witaj!

Pięknie ten motor gada :D

Swietny SWAP ! 

Wydech dałeś ori S4?

Z custom wydechem, dolotem pewnie ponad 360 PS wyjdzie,

Będziesz go hamował?

Pozdrawiam 

Ten motor sam w sobie deklaruje się mocą 450 KM 

czajul celuje nawet w 600 PS :)

Zwracam honor 

Moje niedopatrzenie :hi:

Opublikowano

Na filmiku jest opis, że pochodzi z S5 a tam siedział zdaje V8 się 354 PS ...

Pozdrawiam

Opublikowano

Hehe czego to się nie robi z miłości, niezły potworek Ci wyszedł, cywilny pogromca RSów :D 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

 Witam dawno nic się nie działo więc tak do odświeżenia sound check i kilka fotek. Aktualnie jestem w trakcie robienia nowego costumowego wydechu. Napewno będzie głośno ?

A co do samochodu to zrobiłem już ponad 5tys km i jak narazie bez żadnych niespodzianek. Tylko spalanie mogło by być mniejsze ?

 

Opublikowano
  • Autor

received_2001927266548966.jpeg

Opublikowano
  • Autor

received_1608004192640508.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.