Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Racestar

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Racestar

  1. jCeliny mam od 5 lat na 100 oktanowym paliwie strojone , wiadomo że w PL tylko muszelki i to nie wszystkie ale najbardziej stabilne paliwo ma BP ULT98 na zwykłych 98 zawsze dolewałem oktanboostera, a za granicą np w Czechach mają paliwo 100 i 99 ale z etanolem i to jest dla mnie najlepsze paliwo .......ale 300KM robi robotę w tym aucie, niesamowicie się wkręca i ta nuta .... gratulacje nie wiem po ilu zamierzasz zrzucać olej ale ja po 4k lałem nowy .... tylko 4k dynamicznej jazdy
  2. Racestar odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    p
  3. ... po wymianie rozrządu zacząłem mieć problemy z klimą, może to przypadek ale dopiero wtedy to zauważyłem. Po włączeniu AC, z nawiewów leciało gorące powietrze i szyby zaczęły parować. Po jakimś czasie ( 10-20 minut, zaczęło lecieć delikatnie schłodzone powietrze. W pierwszej kolejności zrobiłem diagnostykę , "nabicie klimy i sprawdzenie szczelności" . Miałem 100ml czynnika, po napełnieniu i sprawdzeniu szczelności niby wszystko było ok, temperatura spadła do 12*. Jednak 3 dni później znów klima przestała chłodzić, czasem jednak z nawiewu leci chłodne powietrze. Tak na szybko wczoraj zauważyłem że nie załącza się wiatrak na chłodnicy ( dopóki nie załączy go sygnał do schłodzenia silnika ). Przy napełnianiu czynnikiem wiatrak na 100% działał. Sprawdziłem wtyczki, jest ok. Macie jakieś pomysły co to może być ?
  4. Racestar odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4 B8
    dzięki
  5. Racestar opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    ktoś w PL robi takie czarnuchny ? jak ktoś robił lub może polecić jakiś customowców to proszę o info na priv. thx
  6. Racestar odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    ....
  7. ...a w moim przypadku po wymianie taśmy z przełącznikami problem zniknął ( czyli najprawdopodobniej prawa manetka lub taśma, nie miałem już czasu tego sprawdzić )
  8. .... też mam ten problem, włączam spryskiwacze przedniej szyby, a zamiast tego włącza się tylna wycieraczka. Nie działa też regulacja " prędkości wycieraczek", czasem też nie działają 2 pierwsze dwa tryby pracy wycieraczek. Udało wam się ogarnąć wasze usterki ?
  9. miałem sporo pomysłów na stylizację ale dzięki Tobie nie musiałem nic kombinować bo praktycznie większość wizualizowałeś, .... brakuje mi tylko w twoim aucie V8 jako tej przysłowiowej wisienki na torcie raz jeszcze gratuluję odwagi i życzę oprócz $ i czasu. wytrwałości ...... dzięki
  10. ....... dzięki że jesteś, jak przeczytałem Twój wątek to od razu poprawił mi się humor. W pierwszej chwili chciałem zapytać czy myślałeś o ZD ale ...... dzięki takim ludziom jak Ty o wiele łatwiej się żyje, więc trzymam kciuki za kolejne absurdalne mody
  11. Racestar odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    ...
  12. szacun, pakuj suszary póki klient jeszcze ciepły
  13. ... fajne mody, tylko ta blacha taaaaaka wielka zasłania prawie połowę plastra, ja z wietrzeniem przodu czekam do lipca co "oni" wymyślą z tymi mniejszymi tablicami może w końcu doczekamy się 30,5 x 11,5 albo jeszcze mniejszych
  14. Racestar odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    .....
  15. Racestar odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    .
  16. ........ buszuję od 19 stycznia, ale oficjalnie dopiero dziś witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam. Forum świetne, mnóstwo merytorycznej wiedzy, ciekawych tematów i pomocnych ludzi.
  17. Racestar odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    .....
  18. Racestar odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    ...
  19. super, wielkie dzięki
  20. Racestar odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    .
  21. ........ bo już zgłupiałem, jakie powinno być ET przy 18/ 8" ? ogólnie to nie pali mi się z tym tematem, chciałem kupić i założyć koła bez dystansów , wszystkie źródła dedykują ET 47 dla 18/8" to jest optymalne ET ? ma ktoś może zdjęcie jak to koło siedzi w aucie ?
  22. Racestar odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4 B8
    wrclaguna wielkie dzięki
  23. Racestar opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    ... chciałem zmienić kierownicę na taką ze sterowaniem próbowałem znaleźć info na ten temat ale czytając wątki na forum odpływam w inne tematy i muszę iść na skróty, jeżeli dubluję temat to przepraszam ... do rzeczy, teraz nie mam sterowania w kierownicy, kupując kierę ze sterowaniem wystarczy tylko "wpiąć" czy jest to bardziej skomplikowane, od jakich modeli audi mogę zaadoptować kierownicę do b8, tak żeby mieć jak najmniej przeróbek pytanie czy np taka kierownica pasuje do B8 http://allegro.pl/kierownica-s-line-airbag-audi-a3a4b8a5a6c6q5q7-i7172672296.html#thumb/2
  24. Racestar odpowiedział(a) na Racestar temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    ..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.