Treść opublikowana przez LukiKRK
-
C7 Resident
Do BiTdi jest jeszcze jakiś lepszy moduł niż też fabryczny Active Sound? Dziękuję. Tak mam BiTdi i jest super dźwięk. Ja się zastanawiam nad 21 cali albo nawet 22 cali. Jeździ ktoś na takich? Mam pneumatyczne zawieszenie wiec też nie będzie aż tak twardo jak się Comfort ustawi zamiast Dynamic
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Panowie poprawka bardzo ważna bo te koła z SQ3 są 20 cali i one mają ET35 a nie ET40... dlatego tak ładnie spasowały Aktualnie w domu już 3 dziewczyny od kilku miesięcy... więc czas przyszedł na a4 (na sprzedaż) i pojawiła się a6 c7 oczywiście też avant. Zamelduje się w wolnej chwili. Pozdrawiam klubowiczów
-
C7 Resident
Do BiTdi jest jeszcze jakiś lepszy moduł niż też fabryczny Active Sound?
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy jest jakikolwiek sposób na montaż uchwytów do tabletów na fotelach zintegrowanych z zagłówkami ? Super wyglądają ale dzieciaki bez tabletów też z tylu nie przeżyją Help Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Już na VT są fajne projekty z prawdziwym wydechem. Teraz Audi się tłumaczy że tak klienci chcą... Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piękna... grill super duży szkoda tylko że te 2 czujniki psują jego wygląd. No i chwała że nie połączyli świateł z tylu jak w A7. A jak myślicie wydech w S i RS będzie normalny ? Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Ja za opcja nr 2 bo u mnie super wygląda RS grill... polecam Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
No ale teraz guma to 235 35 a nie 235 30 r20 wiec trochę większe niż powinno być Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Tak rotory ori 19... et43 z dystansem eibacha 12mm tarło:( Więc tutaj do et40 nie zakładam bo było by chyba to samo. Czasami jeżdżę załadowany i kółko się idealnie chowa z tylu... Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Pewnie pytasz o letnie ale przy ET40 nie mam i siadło super z taka guma. Dystans miałem do rotorow ale tarło... Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Przepraszam, że zaniedbałem wątek ale dużo pracy a w marcu rodzi mi się druga córa... więc będzie jeszcze gorzej. Po elektrycznej klapie wpadło: - kółko ori 20" wzór RS 8.5J ET40 z gumką Vredestein Ultrac Vorti 235/35/R20 92Y, o którym już coś tam wspominałem - mega kocur - oliwa Motul Specific 5W30 504/507 i filtry kabinowe Bosch - ścięta kierownica perforowana S-Line w końcu upolowana super sztuka - malowanie kół zimowych na ciemno szary mat, lepiej wygląda to niż czarny połysk - malowanie końcówek wydechu na ciemno szary mat - ramki Audi A4-klub 3D - sprzęgło wymienione z ori Luk na Sachs przy 68k - jednak za duży moment obrotowy chyba :) - odświeżenie warstwy ceramiki Survfaces w Kuro Detailing i zabezpieczenie skór, felg - po kolejnych 15 tysiach oliwa Motul X-Clean 5W30 - silnik znów pracuje cicho filtr pyłkowy Mann Filter w wersji do zapylonych miast Plany: Usunięcie chromów, elementy oklejone karbonową folią, lotka RS4, hamulce Brembo 345 lub większe na przód... Nie wiem czy to się wszystko uda bo leasing się właśnie skończył i powoli szukam chętnych na auto Na szybko galeria poniżej, w wolnej chwili uzupełnię na początku posta. Pozdrawiam !
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Wspolczuje. Takie małe szkody ale bez sprawcy irytują najbardziej Ja wczoraj zastalem auto z uszkodzona ramka klubowa i wgnieciona tablica rejestracyjna. Ten blotnik niestety nie do uratowania detailingiem wiec z ubezpieczenia zrób skoro masz ochronę zniżek. Oliwa bardzo dobry wybór. Też wróciłem z Specifica do X-Cessa bo ładniej silnik pracuje. Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać. Auta w miarę pewne mają albo na zamówienie ściągają. Szkoda tylko że same diesle... Zachód się ich pozbywa na potęgę. Ale ta benzynka pierwsza w ogłoszeniu fajna Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
Tak i więcej się dzieje... Ale nie ma czasu wrzucać fotek nawet [emoji14] Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Piękne kółka. Zastanawiałem się nad takimi tylko w szarym macie ale ostatecznie padło na RSy. Jakie zmiany dalej? Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Gratulacje. Fura kox ! Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
Przekladka z 314 na 345mm
Kupujesz zestaw hamulców z s4 i tarcze zimmerman nawiercane. Wszystko pasuje. Zdjęcia masz u mnie w profilu na takich tarczach. We hamulce z q5 też będą pięknie siedzieć na 19 calach. Pytanie też jaką masz fele na zimę bo 17-18 to minimum żeby takie hamulce zmieścić. Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja jeżdżę dokładnie na takiej feldze i oponie tylko zimowej. Zestaw na Michelinie PA4 z Audi s5. Bardzo sobie chwale nic nie odbiera i super wygląda. Zdjęcia masz u mnie w wątku... pozdro Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look
W końcu udało się upolować idealna sztukę ściętej kiery z perforowana skórą. Czas na zmiany... Dzięki wielkie [mention=12613]Siemian[/mention] Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Widzę że rozpędziłeś się znów z modami Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiele zmian nie ma na zewnątrz. Przód na plus tył z łączonym światłem jak w Panamerze no nie wiem... Tutaj kilka kolejnych zdjęć: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10159608717360089&id=283686575088 A6 c8 ma być na wakacje przyszłego roku premiera w USA. Sprzedaż na jesieni 2018... info z Aso. Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
[S4 B9 CWGD] Audi S4 B9 3.0 TFSI 354KM quattro
Gratki super furki. Ja bym od razu założył fele 20 z rs4 ale co kto lubi Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Tak tak my Może nawet gadalismy o oczyszczaczach na sklepie. Jak bedziesz kupowal filtry to dam rabat Sorry za offtopic... Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
O matko... i co jechałeś całe miasto po drugie kluczyki? Ps. A co u nas kupowałeś? Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Widziany na Pod Fortem piękne A4 B8 z grillem i hamulcami RS. Stołki też piękne ! Ramki oczywiście klubowe. Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka