Treść opublikowana przez Dominik93
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dla mnie pasuje sobota popołudnie , niedziela i poniedziałek odpada .
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jestem za spotem żeby zorganizować go w weekend .
-
A4 b6 AVJ stage 2
Zacznij od wymiany czujnika położenia pedału sprzęgła,koszt znikomy. Przerabiałem ten temat u siebie. Edit. I jak kolego, rozwiązałes problem podbijających obrotów ? Nagraj filmik od 0-200 :-)
-
System operacyjny Android
Jako posiadacz P9 z dual simem jest mega zadowolony z telefonu. Przed kupnem jakoś średnio byłem przekonany do marki Huawei ale to był strzał w dziesiątkę ! Mega wykończenie telefonu, zgrabny,lekki, z mega parametrami. Polecam .
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
Szkoda... Że ja mam tak daleko do Ciebie bo chciałbym parę rzeczy u Ciebie zrobić ale cóż... Co do emulatora kątowego to jest przesuwanie problemu w czasie, lepiej pojechać i zapłacić dla tunera i wyłączy programowo druga sondę i święty spokój na wieki wieków ....
-
Propozycje instalacji do 1.8T B6
To masz odpowiedź żeby nie zakładać u nich LPG . Ja również jak rozgladalem się za warsztatem który wstawi mi LPG to każdy warsztat robi "fuszerke" w parę h i zadowoleni. Przecież to jest wszystko robione na lapu capu bez zdejmowania kolektora aby zrobić i wziasc kasę. Gdy pytałem dlaczego nie zdejmują kolektora do wiercenia to śmiali mi się w twarz - " a po co ?! " Taka precyzją jak chuck norris. Partaczy pełno..ale wszyscy uważają się za speców ale jak naburacza to umywaja ręce od swojej fuszerki. Na szczęście znalazlem instalatora z LPG forum który robił mi 3 dni, ze zdjęciem kolektora,wtryski pojedyncze zasilane z obu stron żeby paliwa nie brakowało, Faro najgrubsze,pelny wlew paliwa bez zbędnych przejsciowek.. Poszukaj zakładu który montuje wtryski pojedyncze (nie listwę ) oraz który pofatyguje się w zdjęcie kolektora przy wierceniu... Nie oszczędzaj na zakladaniu lpg,zaczniesz oszczędzać przy tankowaniu..
-
A4 b6 AVJ stage 2
Jeśli chciałbym robić 230+ max 250 to jaki wkoncu cooler wybrać i z jakim orurowaniem ? Turbo hybryda na seryjnej sprezarce. Jazda w 80℅ to miasto i czasami lubię poupalac ale tak z tolkiem. Kolego jak możesz to wstaw filmik jak Twoja furka jedzie od 0-200.
-
ZAWIESZENIE - JAKIE? A4 B6 03r
A po co nowy jakiś szajsowy zamiennik wykonany z gorszego materialu ?? Nie lepiej zregenerować swoj ORI zawias i zrobić niewiele mniej KM niż na ORI? Zamiast kupować zamiennik zawieszenia gdzie to loteria ile sie km zrobi, może być tak że już po 5 TKM bedziesz miał do wywalenia zawieszenie. Chyba że już u siebie masz dawno założony przez kogoś zamiennik zawiechy to już ja bym na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad kupnem od kogoś ORI zawias zregenerowany .
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Kosztorys od rzeczoznawcy dostałem na kwotę 1450zl, strasznie zanizyl i sporo elementów policzył po 50℅ a prawych drzwi wogole nie uwzględnił w kosztorysie. Generalnie byłem w firmie która zajmuje się tymi sprawami to propozycja na już do wyciągnięcia z tej sprawy to 2500/- a sądząc się i sprawa może trwać nawet 12msc to kwota 3500zl może i nawet być mniej . Koledzy,doradzcie mi co mam zrobić w tej sytuacji ? Brać 2500zl,spolerowac samochód i jeździć czy walczyć o min 4-5tys.
-
[B7] Bagnet a ilość oleju
Czy to samo tyczy się b6 ? I czy ma znaczenie rodzaj silnika i pojemność ? Czy wartość 1litra między nim a max będzie dla 1.8t b6 ?
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Tak,to była moja ostatnia wizyta na myjni automatycznej . Następnym razem zawitam na Reja w celu umycia autka. Dzisiaj dostałem telefon od rzeczoznawcy że proponuję dla mnie 1800 zł ale wiadomo,odmówiłem. W następnym tygodniu idę do Daniela Franko który zajmuje się takimi sprawami i będę walczył o większe pieniądze z ubezpieczalni .
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Tak zdaje sobie z tego sprawę że to jest do spolerowania ale taka polerka może wyjść bokiem za jakiś czas,chodzi mi o to że może element zmatowic się po jakiś czasie. Dziś był rzeczoznawca,zrobił oględziny wraz ze zdjęciami i czekam na telefon z ubezpieczalni na ile wycenili szkodę . On sam stwierdził że to jest do spolerowania także spodziewam się zanizonego kosztorysu szkody.
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Kierownik Shella bez żadnego problemu napisał protokół szkody i podal nr ubezpieczenia stacji . Jutro ma przyjechać rzeczoznawca na oględziny i zobaczymy na ile zrobi kosztorys . Będę podawał na bieżąco informacje na ile zostala wyceniona szkoda oraz jak dalej mają się sprawy . Odrazu z góry mówię że jeśli zostanie zaniżony kosztorys to idę do firmy która zajmuje się takimi sprawami i będę walczył o dobre pieniądze .
-
Dobrzy chiptunerzy
Witam panowie , kogo byście polecili w województwie podlaskim ? Pacjent taki jak w profilu. Zależy mi na ogarniętym tunerze który solidnie wystroi auto a nie wrzuci gotowca.. Pozdrawiam
-
Turbo hybryda K03s/K04
Wątek jest o turbo hybrydy więc to nie wątek na twoje pytanie. Poza tym jeśli firma robi b.dobrze hybrydy to logiczne jest fakt że równie dobrze zrobi zwykła seryjna suszarkę....
-
Turbo hybryda K03s/K04
Geremi garage ! Czytacie to co ludzie piszą wyżej posty? Dwóch cenionych klubowiczów pisze że suszarki hybrydowe tylko i wyłącznie geremi garage bo znają się na rzeczy a Wy dalej się pytacie gdzie robić turbo hybryde...
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Panowie jeśli elementy samochodu kwalifikują się tylko do wypolerowania a nie do lakierowania to waszym zdaniem na jaką kwotę powinienem się zgodzić od ubezpieczyciela? Samochód bez szpachli jedynie raz był malowany (chyba) po 250mikronow .
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Tak pisałem w pierwszym poście że tylko drzwi ale nie zwróciłem uwagi że rysy nachodzą z każdej strony na nadkola .
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Jak miałbym nazdzworowac pracę myjni jak włącza się program to automatycznie drzwi się zamykają i nie ma możliwości wejścia do środka . Jutro mam spotkanie z kierownikiem Shella i zobaczymy jak sytuacja dalej się potoczy.
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Ja wlaczalem myjnie bo tak jest w regulaminie. Jeśli będą robili problemy to będę się z nimi sądził bo nie odpuszcze tematu . Pracownik dzwoniąc przy mnie do kierownika powiedział cytuje " Kierowniku znowu czujniki się pomyliły i porysowalo samochód dla klienta " czyli to nie pierwsza taka sytuacja na tej stacji.
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Nie tylko drzwi i listwy są porysowane ale i nadkola wszystkie czyli łącznie jest 12 elementów porysowanych.
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Zgadza sie, trzeba liczyć około 3500zl za wszystko. Pytanie jest takie czy ubezpieczalnia będzie chciała wypłacić takie pieniądze za straty.
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Może i by po polerce zeszło to ale nie zmienia to faktu iż elementy karoserii są uszkodzone (porysowane) i będę chciał żeby zostało to policzone jako do lakierowania .
-
Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Witam Panowie, miałem wczoraj nieprzyjemną niespodziankę na myjni shell -Suwałki. Po zatankowaniu paliwa zdecydowałem się na automatyczną myjnie i po ustawieniu samochodu w odpowiedniej pozycji wysiadłem z auta i włączyłem program myjący. Po skończeniu programu zacząłem oglądać auto i niestety szczotki które myją felgi pomyliły pozycję kół i zamiast koła szorować przyrysowały mi każdy element drzwi + listwy drzwiowe. Wezwałem pracownika Shell, spisaliśmy oświadzcenie,zdjęcia porobione i jutro mam spotkanie z kierownikiem Shell w spisaniu dodatkowego protokołu do ubezpieczalni. Macie może jakieś rady co zrobić w takiej sytuacji i na jaką kwotę mogłbym się zgodzić od ubezpieczyciela Shell? 4 pary drzwi kwalifikują się do malowania . Wstawiam zdjęcia poniżej. http://www.directupload.net/file/d/4659/ohd6joyl_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4659/bzws625p_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4659/j9n6k2uj_jpg.htm
-
oznaczenia literowe napinaczy łancucha
Co to numerów to nie odpowiem na Twoje pytanie ale ja u siebie napinacz wymieniałem na zamiennik firmy vaico i od 5 tkm cisza mimo to że zima była teraz. Firma vaico jest ceniona w USA i wstawiają ja ludzie do 1.8t i chwalą.