Treść opublikowana przez Dominik93
-
B6 DIVISION
Często spotykany przypadek , znajomy też miał taką sytuację ,podsufitka odkleiła mu się po 2 dniach od odebrania samochodu. Wywalczył od firmy bodajże 300zl ale ja bym kasy nie brał tylko kazał im to poprawiac . Podsufitki nie myje się na mokro co nie widzą niektóre firmy i stąd są takie cyrki.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Chyba trzeba będzie tak zrobić , zbliża się urlop także będzie trzeba porezac.
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Pany icek o wymiarach 550x180x 65 na wejściu i wyjściu 57mm ile rumaków da radę obsłużyć? Orurowanie 2.25 cala Planuje 250+HP . Czy gotowy zestaw z fmic będzie w miarę pasował bez większych przeróbek? Chodzi o ten zestaw . http://fmic.pl/audi-zestawy-dedykowane/992-bmw-e46-diesel.html
-
B6 DIVISION
To gałki zmiany biegów szły w produkcji o dwóch różnych średnicach ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie, miałem robiona przekładke z multi na manual i wstawili mi zwykla gałkę biegów i chciałbym zmienić ta od s-line . Znalazłem na allegro gałkę zmiany biegów s-line ale są do wyboru dwie średnicę gałki - 12mm i 20mm . Która galke wybrać ? Ta 12mm czy 20mm?
-
1.8T - kwota
Kupisz i za 5000zl Anglika ale co z tego jak to padaczka i skarbonka bez dna . Myślę że zadbane b6 w miarę dobrym wyposażeniu + LPG + 1.8t + 18' feldze trzeba liczyć ponad 20 tysięcy złotych.
-
Zmiana Turba z BFB na ta z BEX
Jak już musisz zmieniać turbo bo ci lyka olej to zainwestuj parę złotych więcej i kup hybryde od turbospec - znajdziesz ich na FB , polecani są przez naszych klubowiczów z forum . Panowie nie oszukujmy się, solidna hybryda swoje kosztuje .
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Może jakiś spocik w najbliższym czasie ? Czy ktoś się orientuje kto w Suwałkach wstawia fmic centralny z orurowaniem ?
-
Tołoki+korbowody do BEX
- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Planuje taka moc ale to dopiero w następnym roku więc mam trochę czasu na ogarnięcie hamulców . Chyba najpierw kupię same zaciski przód i tył , zregeneruje je, pomaluje i będą czekać na przeszczep. Piszecie że z małych prędkości nie ma różnicy czy to 312mm czy 320mm dlatego tak dumam czy sens jest wrzucać takie hamulce skoro i tak auto jeździ w mieście.. Czy potrzebuje takiej mocy na miasto ? Wiesz fajnie miec i czuć pod kopytem że jest moc :-) pozatym dużo ludzi kupuje sobie eski do miasta, czy potrzebny jest tym ludziom 340hp+ na miasto ? :-)- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pany,będzie duża różnica i odczucia podczas hamowania jak wstawię na przód tarcze z zaciskami 320mm a tył zostanie standardowy 250mm? Jazda w 80%miasto. Z biegiem czasu wpadło by 288mm na tył ale to dopiero po pół roku od wstawienia 320mm na przód. Jakieś rady ? Planowana moc ponad 200+HP- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Poszło Pw- 1.8T różnica między skrzynią 5 a 6 biegową
Fajne długie przełożenia , ja u siebie przy 120 mam 3100 obrotow . 5b skrzynia- kontrolka od zużytych klocków hamulcowych
Panowie, kontrolka od zużytych klocków hamulcowych jest od czujnika tylko z przodu ? Z tyłu w a4b6 nie ma czujnika zużycia klocka hamulcowego ? Wydawało mi się że jest na zasadzie lewy przód czujnik/ prawy tył czujnik zużycia klocka hamulcowego.- Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Panowie,szukam rzetelnej i uczciwej osoby która skompletuje mi drugi kompletny ic do zamontowania do Bfb . Ze wszystkim się dogadamy jeśli chodzi o $$ Proszę o PW.- B6 DIVISION
Pewnie i dlatego nie mogę go znaleźć bo źle wpisywałem nick ! Dzięki ! :-)- Ile bierze wam oleju na 1000km ?
U mnie wychodzi na 4tkm 800ml oleju. Motul 5w40, jazda zazwyczaj 70% miasto . Lubię go czasem butowac może dlatego tak łyka ten olej ? Robiłem płukankę Millersa ale nic nie pomogło co do poboru oliwy Pod koniec roku zamierzam zdjąć głowice i wymienić uszczelniacze zaworowe i splanowac głowice .- B6 DIVISION
Panowie, szukam klubowicza o nicku Tommik który sprzedaje zarówki led . Szukam go na forum i nie mogę nigdzie go wykopać, mogłby ktoś podać do niego namiar ?- Porysowane auto na myjni automatycznej Shell
Witam wszystkich, na wstępie chciałbym poinformować iż sprawa została dziś zakończona po 2msc ciaganiny z ubezpieczalnia . Odwołałem się od ich wyceny i dostałem zielone światło na wypłatę kwoty 2500zl za szkody które doznałem na myjni samochodowej Shell . Pozdrawiam.- System operacyjny Android
Po co panowie kupowaliscie P9 bez dual sima ? Ja kupiłem P9 dual sima i jestem tak mega zadowolony z tego telefonu że nigdy w życiu nawet nie spojrzę na moim zdaniem ' szajsowego' Samsunga . Nie podchodzi mi Samsung strasznie jako producent telefonów- Napinacz nastawnik łańcucha wałków rozrządu nr. 058 109 088
Dziwne bo ja kupowałem napinacz vaico i zrobiłem na nim już ok 15tkm i jest spokój i cisza a na poprzednim napinaczu na rozgrzanym oleju klekotal jak diesel , cała zimę wytrzymał i podczas odpalania rano również nawet nie zabrzeczal . Olej motul 5w40 x cess Skoro siadają Tobie tak szybko te napinacze sprawdziłbym ciśnienie oleju bo tutaj może być główny winowajca.- Jak naprawiłeś swój napinacz łańcuszka rozrządu (1.8t)?
Ja osobiście wymieniłem napinacz na zamiennik firmy vaico zapłaciłem za niego około 750zl i zrobiłem już ponad 15tkm i zero problemów , brak checku,nierównej pracy silnika, brzęczenia przy porannym odpalaniu (nawet w zimę !) Myślę że z tymi zamiennikami jest tak że zależy na jaką partię trafisz napinacza , ludzie piszą że i ori nowy potrafi po miesiącu świrować i trzeba reklamować a ASO wypina się na takich ludzi bo zasłania się nieprawidłowym montażem w zewnetrznym warsztacie i o reklamacji możesz zapomnieć chyba że zdecydujesz się na wymiane w ASO wtedy reklamacje uznają ale ceny za demontaż/montaż napinacza w ASO są kosmiczne . Tak propo są jakieś firmy które naprawiają ori napinacze łańcucha ? Bo w garażu mam swój stary ori który po nagrzaniu 90stopni brzeczal jak diesel.- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Panowie a co powiecie o oleju GM 5w40 ?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Moze jakoś wcześniej się złapiemy ? Ile wogole osób ma zamiar się pojawić ?:) - Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7