Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak naprawiłeś swój napinacz łańcuszka rozrządu (1.8t)?


Lukasz_A4_T

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób pisze tutaj o problemach z zamiennikami, przez co wydaje się, że stosowanie zamienników nie ma sensu. Czy są tu osoby, które rozwiązały problem uszkodzonego napinacza, w jakiś tańszy sposób niż zakup części za ok. 2500? Napiszcie jakie zamienniki zastosowaliście i jak długo już jeździcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wymieniłem napinacz na zamiennik firmy vaico zapłaciłem za niego około 750zl i zrobiłem już ponad 15tkm i zero problemów , brak checku,nierównej pracy silnika, brzęczenia przy porannym odpalaniu (nawet w zimę !) 

Myślę że z tymi zamiennikami jest tak że zależy na jaką partię trafisz napinacza , ludzie piszą że i ori nowy potrafi po miesiącu świrować i trzeba reklamować a ASO wypina się na takich ludzi bo zasłania się nieprawidłowym montażem w zewnetrznym warsztacie i o reklamacji możesz zapomnieć chyba że zdecydujesz się na wymiane w ASO wtedy reklamacje uznają ale ceny za demontaż/montaż napinacza w ASO są kosmiczne .

 

Tak propo są jakieś firmy które naprawiają ori napinacze łańcucha ? Bo w garażu mam swój stary ori który po nagrzaniu 90stopni brzeczal jak diesel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedzi maxgear,za 400zł,wytrzymał już 90kkm,czasami z rana zagrzechota. 

 

Mała korekta bo luknołem w zapiski,aktualnie wytrzymał 106kkm.

Edytowane przez strazak93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Zaskoczyłeś mnie tym maxgearem. Może ktoś jeszcze jest w stanie opisać swój przypadek? Jakiś dłuższy przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...