akordeon

• Paliwo
      PB

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. akordeon

Miałem nadzieję, że chociaż ten kaseciak ma wyjścia również na tył.
    2. Witam. Koledzy, mam w swoim a4 b6 poprowadzone od tylnych głośników kable do kostki, tylne głośniki są wymienione na jakieś Sony i wymontowany fabryczny subwoofer wraz ze wzmacniaczem. Nie chcę kombinować z wracaniem do fabryki ponieważ nie mam na to czasu a nie dam nikomu pruć swojego auta. Pytanie dla znawców pewnie banalne... czy istnieje 1 dinowe fabryczne radio do audi a4 b6/b7, które ma bezpośrednio wyjście na 4 głośniki? Mam teraz radio niefabryczne i choć gra przyjemnie na tych 4 głośnikach to delikatnie oszpeca kokpit.
    3. akordeon

Przem8 było tak jak pisałeś, uboga mieszanka wywaliła checka, gaziarz to zmienił i teraz jest ok. Checka od tamtej pory nie ma i mam nadzieję, że za szybko się nie pojawi. Auto jeździ teraz normalnie, na ubogiej mieszance i ze świecącym sie checkiem było bardzo zamulone.
    4. akordeon

Przem8 dostałem dziś kabel ale zanim ogarnę obsługę programu to jeszcze chwilę potrwa. Gaziarz niby z 12 letnim doświadczeniem więc na 1.8t powinien już zęby zjeść ale może być różnie.
    5. akordeon

Panowie wróciłem do serii czyli 163KM bo coś bylo grzebane, zapętleń już nie ma, na gazie chodzi ok tylko audiolka teraz słabo jedzie... muł się zrobił no ale trudno, przynajmniej nie będę płakał przy kasie na stacji gość od czipowania mowil ze są instalacje które radzą sobie z pełnym otwarciem wtrysków ale widocznie ta co mam nie. I jeśli będę chciał coś zmieniać w przyszłości to koniecznie trzeba wymienić wtryski benzynowe na te z wersji 190KM. No i wieczorem pojawiła się kontrolka check engine więc kolejna wizyta u gaziarza nieunikniona a naprawdę mam już po kokardę tych odwiedzin.
    6. akordeon

Mam nowe felgi stalowe 15" stad pytanie akurat o ten rozmiar to tylko na zime.
    7. Witam, jak w temacie orientuje się może ktoś czy do kabrio B6 15" stalówki wejdą?
    8. akordeon

Zamowię dzisiaj kabel i spróbuję zrobić te logi tak jak radzicie.
    9. akordeon

Nie wiem czy była robiona diagnostyka przed założeniem instalacji ponieważ nie stałem nad monterem tylko zostawilem mu auto na cały dzień. Audi na benzynie jeździ bardzo dobrze, noc się nie dzieje i tego oczekiwałem po instalacji LPG. A co do tytułu to lubię to określenie, zabawnie brzmi :]
    10. akordeon

Spieszył się, żebyśmy mogli zrobić testową jazdę i tak je wrzucił. Gorzej, że efektu brak. Powiedział też wczoraj, że to wina komputera od benzyny, czy tam programu który otwiera wtryski na maxa i benzyna sobie z tym radzi a gaz już nie. Mam nadzieję, że nic nie pomieszałem bo nie znam się na tym.
    11. akordeon

Taki mam zamiar, dam mu jeszcze dziś szansę i zacznę szukać specjalisty.
    12. akordeon

13. Witam kolegów i koleżanki Tydzień temu założyłem w jednej z podwarszawskich miejscowości LPG do mojego Audi A4 B6 1.8T 163KM? kod silnika BFB, od tamtej pory codziennie widuję się z monterem instalacji. Zastanawiam się już czy się do niego nie przeprowadzić. Gość zainstalował mi instalację LPGTECH, nie znam się na podzespołach gazowych więc ogólnie opiszę sytuację. Auto na wysokich obrotach szarpie. Monter początkowo wymienił wtryski na mocniejsze, nie poskutkowało. Wymienił rurkę od zbiornika do reduktora na średnicę 8mm z 6, nie pomogło, wymienił reduktor na mocniejszy... nie pomogło więc zainstalował (z tego co powiedział) najmocniejsze wtryski dostępne na rynku... i to również nie pomogło. Słowa montera brzmią następująco "wtryski się zapętlają, auto musi być po jakimś programie i nie ma 163KM tylko więcej, czas z 10-20ms skacze nagle na 40ms i wtedy szarpie... nie mam już pomysłu co zrobić". W sumie to facet walczy dzielnie ale efektu nadal brak. Co zrobić z takim fantem? Jechać z tą instalacją do kogoś innego czy powiedzieć facetowi, żeby ją wymontował i oddał pieniądze?
    14. Witam Kolegów Dwa miesiące temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 w kabrio. W moim aucie mam radio Concert II, które obsługuje tylko przednie głośniki, system nagłośnienia jest zwykły, nie Bose. Byłem dziś u gościa, który obejrzał instalację i okazało się, ze nie mam wzmacniacza ani subwoofera ale mam jakieś głośniki z tyłu... są nawet od nich kable poprowadzone do kostki przy radiu. Chciałbym, zeby grały wszystkie głosniki bo dźwięk z samych przednich to straszna lipa. Czy jest szansa, że dostanę na allegro jakieś radio audi obsługujące 4 głośniki? concert I tak miało? albo chorus? w ostateczności myśłałem też nad radiem seat alana mp3 bo z tego co widziałem też ma czerwone podświetlenie i nie będzie wyglądało rażąco nowocześnie tak jak jakieś niefabryczne świecidełko.