Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KubaMpakiet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KubaMpakiet

  1. Do codziennej jazdy zbytnio sie nie nadaje czysty ester, ale jesli dodasz na wymiane ok litra z cywilnym to napewno bedziesz zadowolony mieszalem 0w40 trophy z Ravenolem SSL, roznica przy wysokich obrotach na plus, swietnie dopakowany dodatkami olej
  2. Nie polecaj za wczesnie te parametry olejow 0w40/5w40 jakby takie same, zbieg okolicznosci? watpie, to samo sie tyczy 0w30/5w30 , jeszcze nie widzialem zadnej analizy, za wczesnie twierdzic ze ma dobre parametry, cena zdecydowanie jest dobra pozdro
  3. Po Polsce moze z 50 tysi zrobione z tego przelotu
  4. Slabe ma parametry, temp plyniecia -42 przy castrolu i ravenolu -60 chce zmienic bo przy ponad -10 slabo wchodzi 2 bieg i ogolnie czuc ze juz czas na swiezy
  5. wtrace pare slow ori zawias lema wytrzymal bez problemu 312 tysi, napisalem ze bez problemu bo nie jeden jeszcze chcialby miec wahacze w takiej kondycji gorne wahacze w dobrym stanie, dolne proste byly najslabsze co nie znaczy ze posypane, sworzen byl miekki ale bez luzu gora dol jedna koncowka teraz nie pamietam ktora byla juz slaba i sie odzywala ciekawe czy RTS wytrzyma polowe tego
  6. pora juz na wymiane oleju w skrzyni mam 2 faworytow http://sklep.ravenol.pl/oleje-do-skrzyni-biegow/73-RAVENOL-MTF-3-SAE-75W-1L.html http://allegro.pl/castrol-syntrans-v-fe-75w80-1l-vw-audi-seat-skoda-i5858179001.html ravenol ma VW G052171A2 i plynie do -60 castrol tez jest dobry
  7. Dziku jakis sensowny zamiennik 8EO 199 382 B pozdro
  8. jezdzi na castrolu? Na Mobilu 5W30 na poczatek moze zmienic na jakis dobry 5w40
  9. KubaMpakiet odpowiedział(a) na mani88 temat w 1.8T
    Tez tam jest wiecej elementow http://allegro.pl/odma-waz-zestaw-odmy-audi-a4-a6-vw-passat-b5-1-8t-i5806456251.html wg etki rurka 9 i 17 do czyszczenia( obowiazkowo)
  10. KubaMpakiet odpowiedział(a) na mani88 temat w 1.8T
    przy takich kursach nie powinno byc masla odma sprawna? w sai wody nie ma? z 5w30 lepsza opcja jest valvoline synpower
  11. kup wklad za 100 zl i masz po sprawie 3 lata mam u siebie energy i jest gitara
  12. ma sie wyplukac, do bialej kosci
  13. KubaMpakiet odpowiedział(a) na sprat temat w Audi A4 B6/B7
    zmierz rano na zimnym silniku jak pokazuja czujniki, jesli ktorys bedzie pokazywal inna temp jak jest na zewnatrz masz winowajce
  14. KubaMpakiet odpowiedział(a) na sprat temat w Audi A4 B6/B7
    to w koncu co? szaleje czy pokazuje dobrze bo nie wiem ktory wpis brac na powaznie wentylator bierze sygnal z czujnika plynu nie z termostatu, wiec masz j**niety czujnik
  15. ten remont czym byl spowodowany? 340przebiegu na 1.8T to pestka
  16. KubaMpakiet odpowiedział(a) na sprat temat w Audi A4 B6/B7
    Mi to wyglada na czujnik temp plynu, ten u gory
  17. jesli kupujesz "z ulicy" jak masz kogos w sklepie to bedzie juz porzadna
  18. dziku polecam expresowa wysylka, swietna cena i kontakt
  19. Ale nie do B6?.........
  20. wujki nie zapomnijcie zamowic oryginalnego oleju VW/AUDI 90 zl za litr
  21. Ile za zestaw RTSu trzeba polozyc?
  22. Wg kart to ten sam produkt
  23. larguss nie miales checi przeczytac tej strony? jest napisane, po jaki c**j bic piane?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.