Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KubaMpakiet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KubaMpakiet

  1. na krotkie odcinki lepszy bedzie 0W30 mozesz wybierac z syntetycznych, kolejnosc przypadkowa Motul Statoil Ravenol Fuchs Valvoline sam miód
  2. KubaMpakiet odpowiedział(a) na kolunio temat w 4.2
    nie trzeba, poczekaj az wszystko splynie ja zawsze przed kazda wymiana oleju stosuje plukanke liqui moly, teraz jak przechodzilem z oleju 5w40 na 0w30 uzylem liqui moly pro line, chyba jest mocniejsza i bardziej rozrzedza olej bo szybciej splynal i przestal kapac do S-ki co bedziesz lał?
  3. A jednak. Idac tym tokiem myslenia 15W powinien to calkowicie wyeliminowac...
  4. Wiec tak, po przejsciu z 5W40 na 0W30 zauwazylem ze silnik nie wylecial w powietrze a tak powaznie po 300 km moge powiedziec ze lzej pracuje na jalowym, pod obciazeniem nie slysze roznicy, poki co nie tryka juz napinacz przy porannym starcie,jak narazie same plusy
  5. kazdy olej z norma 503.01 ogarnie te 210ps Jak z Motula to np X-lite nowy juz bez tej normy, co nie znaczy ze jest zly'' Specjalnie zaprojektowany do nowoczesnych samochodów o dużych mocach, do silników benzynowych, do silników Diesla z bezpośrednim wtryskiem, do silników z katalizatorami. Zalecany do AUDI TT i S3, oraz do wszystkich silników w układzie W z grupy Volkswagena'' Masz jeszcze mocny olej X-max 0W40 300V to ester data waznosci 2 lata od produkcji
  6. Zapomnij o tej firmie... ciekawi mnie ile syfu masz pod czapka? Pytanie ile chcesz wydac na olej? Zbliza sie zima i 5W30 jak najbardziej wskazany.
  7. Wazne info, u mnie tez tryknie w sumie przymierzam sie do wymiany Mialem zalac Neste 0W40 ma ponad 50% PAO, ale sprobuje najpierw X-lite Jednak zamowilem Ravenola SSO 0W30, napisze cos wiecej jak sie sprawuje po weekendzie
  8. Wazne info, u mnie tez tryknie w sumie przymierzam sie do wymiany Mialem zalac Neste 0W40 ma ponad 50% PAO, ale sprobuje najpierw X-lite
  9. Tak z ciekawosci zapytam ile spija X-lite na 10 tysi?
  10. Lazerway LL5W30 ma te normy i 30% PAO
  11. olej w technologi syntetycznej HC, baza mineralna dla jasnosci
  12. Jak juz chcesz 5W40 to kup sobie super olej neste city pro na bazie syntetycznej, tep płyniecia -51 stopni, te ktore wymieniles mogą mu buty pastowac.
  13. Dodaj jeszcze kilka: Neste, Statoil, Millers, Valvoline, Fuchs, Ravenol, Agip to tak na szybkiego
  14. Minimum 5w40 i cos na bazie syntetycznej, moge polecic naprawde dobre oleje neste city pro(finlandia) lub statoil lazerwey, u mnie obecnie dobry hydrokrat(minerał) motul x-cess ale za ok 1000 km wjezdza neste city pro 0w40, motula praktycznie nie ubywa ciekawe jak bedzie z neste
  15. Bywasz czasem w Pruszczu Gd.? Dam ci haslo i 30 % rabatu w pewnym zaprzyjaznionym sklepie
  16. Na pewno piszesz do mnie, bo nie bardzo rozumiem? sorry za pomylke zamiast "i" strzeliłem na "o" mam obok siebie i wyszło kolego, zdanie zmieniło sens glupi błąd
  17. I wszystko w temacie Pozdrawiam.
  18. ELF 5W40 5W-40 4L EXCELLIUM NF / LDX + GRATIS (3376352364) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zobacz
  19. Przykładowo z postu powyżej: oleje "tanie i dobre lotos termal control, elf excellium" - problem w tym, że olej semisynthetic thermal control i elf excellium nie spełniają norm 502.00, więc dla zdecydowanej większości z nas są nieprzydatne. Albo czytaj ze zrozumieniem albo nie komentuj moich postow, bo w watku chodzilo o 5W40 ktore spelnia norme 502.00 Przeczytaj post wyzej kolegi jihaad, i pozniej moj, moze dotrze do Ciebie o co chodzilo...
  20. zalezy ile chcesz wydac ? z czegos ciekawszego to moze byc motul x-cess tanie i dobre lotos termal control, elf excellium
  21. Polecam tobie..... uwaga..... Neste Pro City 0W40 zanim ktos napisze ze to szajs niech zerknie w karty... Nastepna wymiana u mnie to wlasnie ten olej, na syntetycznej bazie, zaden hydrokrak(mineral)
  22. esso i dextron tylko i wylacznie dedykowany do skrzyni, audi uzywa tylko tych!!!
  23. ja mialem na swojej H&R -35 i 18 wygladala znakomicie tylko nie pamietam et felg
  24. Czesc jestem Jakub, planowany zakup S4 w budzie B5 bede szukal tu informacji na temat tego auta pozdro...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.