Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] -35mm


Inkognito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

przymierzam sie do zamontowania springów -35 i myślę czy to nie za mało i jak to będzie wyglądać narazie mam standary i 18'' felgi i trochę za wysoko stoi dajcie jakieś fotki jak możecie z góry dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie szukałem jak sa porównania to nie wiem dlaczego już sa zdjęcia nie dostepne ... a ja chciał bym zobaczyc jak to wygladaiczy -35 nie bedzie za mało?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

przymierzam sie do zamontowania springów -35 i myślę czy to nie za mało i jak to będzie wyglądać narazie mam standary i 18'' felgi i trochę za wysoko stoi dajcie jakieś fotki jak możecie z góry dzięki!!

Też mi się wydaje, że -35 to mało.

Jak masz twarde amorki to czy to jest minus 20 czy minus 40 nie ma znaczenia w jeździe/parkowaniu bo i tak traci się "komfort".

A im większe obniżenie tym ładniejszy wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis mieżyłem od opony do nadkola mam koło 8cm wiec po obniżeniu powinno zostac jakies 4,5cm troche mało... a macie koledzy jakies fotki auta o tyle obniżonego?? a na tym orginalnym springu mam 2zielone i 1 szarą kropke wiec to jest jakie to najzwyklejsze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz zeby to naprawde ladnie wygladalo to zainwestuj w gwinta :wink4:

ponizej zamieszczam ci fotke na 18" i sprezynach Eibach -30 mm

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ea7c5d054bbaf5a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz zeby to naprawde ladnie wygladalo to zainwestuj w gwinta :wink4:

ponizej zamieszczam ci fotke na 18" i sprezynach Eibach -30 mm

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4ea7c5d054bbaf5a.html

Tył za bardzo w górze :(

-30 to bardzo mało, jak ktoś się nie zna to nawet nie zauważy obniżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zawieszenie 1BA (standard, komfort), i też było wysoko od opony do nadkola. Założyłem springi weiteca -40mm do tego amorki MTSa do obniżonego zawiasu. Autko spadło na pewno więcej niż te 40mm. Ale wygląda ok.

Z tym, że mam teraz 15'' stalówki :P to całkowity wygląd daje trochę do życzenia. Jak chcesz to mogę potem zrobić fotkę i ci tu wrzucić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli taki sam silnik to beda pasowac, jesli oczywiscie obydwa to oska lub quattro, tył siadzie mniej, poniewaz avant ma cieższy tyłek więc i sprężyna sztywniejsza jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz foto jak wyglada moje auto na zawieszeniu -45mm i kole 16"...robiłem przymiarke 18" alu s-line i myśle ze jeszcze niżej powinno być, dlatego tez wraz ze zmiana koła wejdzie gwint.

403bfc487c2e6ad3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no wyglada super ale niestety jeszcze nie dostełem konkretnej odpowiedzi czy mi te springi przypasują... widze że bede musiał sie przekonać na własnej skórze. jak nie spasują to bedą na sprzedaż...[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 22:03_________________________________________________ :hi: no to koledzy przekonałem sie... springi od sedana pasują do avanta dziś je wmontowałem miało być -35 ale chyba poszło około -40 przód i tył stoją w miarę równo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

springi od sedana pasują do avanta

a niby dlaczego mialy by nie pasowac :mysli:

a powiedzcie mi czy od sedana benzynki na 100% bedą pasowac do mojego avanta benzynki???

jesli springi sa z sedana to bedziesz mial wieksze obnizenie z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...