Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KubaMpakiet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KubaMpakiet

  1. poczekaj troszke, nie zapomnij sie pochwalic jak zaklei Ci przewody odmy
  2. waz suchy? u mnie byl walniety oring ktory siedzial w wezu
  3. To nie wina pompy tylko TWOJA
  4. kruper temat ogarniety? doszles juz co jest?
  5. przyczyna moze tez byc padajaca przeplywka, ale wtedy nie ma mocy i na zimno potrafi gasnac po dodaniu gazu
  6. strona 94 tego watku znajdziesz tam odpowiedz
  7. Kup sobie L.M TT 4100 i bedziesz zadowolony
  8. Szukaj oleju z norma do pompowtryskow X-cess jej nie ma
  9. Z tego co tu wymieniles zdecydowanie platynowe NGK V-line 37 Jeszcze mozesz sprawdzic jak z dostepnoscia irydowej Denso vk20y
  10. http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/all-olej-silnikowy-4260/ zerknij na kilka ostatnich stron, to rozjasni Ci temat
  11. Odepnij wtyczke z przeplywki i sprawdz czy bedzie lepiej
  12. Sanki trzeba popuscic, waz klimy rozpiac- odrazu daj nowy oring bo moze puszczac
  13. Jest duzo zabawy, lepiej zeby robil to mechanik
  14. Panie miska w dol i smok do czyszczenia
  15. olejem nie uszczelnisz silnika, wymien wszystko z czego cieknie i zalej 5w40 10w40 w tym silniku to strzal w kolano nie wiem jak w b5 ale w moim b6 tez nie bylo uszczelki tylko silikon
  16. jesli synpower to jak najbardziej
  17. masz tu sensowny olej w promocji AVENO Full Synth. 5W-40 5L lub RAVENOL VMO SAE 5W-40 CleanSynto 5L ten tez sie sprawdzi: STATOIL LAZERWAY 5W40 4L WAWA PIASTÓW (4242606163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub polecany Synthoil High Tech wszystko kwestia kasy
  18. Brales pod uwage ten? FUCHS RACE PRO S 5W30 5L - DLA WYMAGAJACYCH ! (4185916565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  19. KubaMpakiet odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Sprobuj wyczyscic przepustnice
  20. Ja raczej tez zalalem go do tatowego bmw 320d silnik bardzo ladnie chodzi, pod korkiem blysk
  21. KubaMpakiet odpowiedział(a) na bkhcrew temat w 1.8T
    Mlotek, drewniany kolek i jazda
  22. Tak sie sklada ze wiem co to za olej
  23. Dodzwoniles sie do Pidziek-a znanego sprzedawcy olejow na innym forum, z reguly poleca Fuchsa Nie znaczy to ze ten akurat co Ci polecil jest zly, dziwne ze nie zaproponowal FUCHS 5W30 RACE PRO S
  24. ten zestaw jest pod 1BE?
  25. zamien je stronami i zobaczysz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.