Treść opublikowana przez KubaMpakiet
-
Płukanka silnika, czy trzeba to zrobić?
Roznica taka jak pomiedzy audi a4 b5 i a4 b7 To calkiem inne oleje, jeden jest syntetyczny a drugi go udaje TT4100 nie jest zlym produktem spokojnie mozesz na nim przekulac jeden interwal, uzywalem w sharanie tdi PD dawal rade Koles zalewa nim bmw M52B20tu jest zachwycony
-
Pęknięta sprężyna tył 1BE
Zaskoczyłeś mnie stwierdzeniem: "beda dzialac tak samo jak te nowe z aso za 800". Kurcze pogadałbym choćby przez telefon (mój: 509304420) na ten temat, bo taki wpis nie za bardzo mnie przekonuje. Jeśli jednak byłaby to prawda, to w między czasie znalazłem coś na alegro, co jest tak samo oznakowane na zdjęciu jak moje sprężyny: http://allegro.pl/sprezyny-zawieszenia-tyl-kombi-sedan-audi-a4-b6-b7-i4965922248.html Jutro z rana będę dzwonił, czy one są i w jakim stanie i czy dwie identyczne (z tego samego wozu). Kurcze, 25zł za sztukę. Ciekawe. Skoro jeżdżę Audi, to musi mnie stać na sprężyny, choćby nowe z ASO. Wydawanie pieniędzy nie jest trudne. Co tu duzo myslec, z tej aukcji co podales bym nie kupil, trzeba poszukac kogos kto ma b7 avant na czesci z zawiasem 1be/1bv i nie koniecznie wystawia springi,najlepiej zadzwonic i poprosic o fotke wklejki Jesli Ci zalezy to jutro moge kolnac
-
Pęknięta sprężyna tył 1BE
Dwie uzywki znajdziesz za 100 ziko beda dzialac tak samo jak te nowe z aso za 800
-
Czym pomalowac springi?
Czytalem troche w necie, jedni polecali inni nie Ostatecznie dalem do piaskowania i pod proszek na forum vectry fajnie temat byl rozpracowany i to mnie przekonalo edit: springi pomalowane proszkiem, wygladaja jak nowe ze sklepu, jak z trwaloscia? to sie okaze...
-
Z rana nie ma mocy.
nic nie pryskaj kiedy swiece zmieniales?
-
Z rana nie ma mocy.
nie ma takiej mozliwosci
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ciekawi mnie jak go testowal? sa jakies analizy zuzytego oleju ktore moze udostepnic? interesuje mnie zawartosc fe po 10 tys Napisano wczoraj, 21:46 Zastanawia mnie waśnie dlaczego nikt nie zwraca uwagi na specyfikację zalecaną przez producenta, tyko wszyscy skupiają sie na lepkości oliwy? Nikt?
-
Czym pomalowac springi?
Piaskowane beda ale slyszalem ze proszkowo to nie jest dobry pomysl, niby chlorokauczuk sie sprawdzi
-
Czym pomalowac springi?
Dorwalem okazyjnie weitec'i , miejscami wylazi rudy i chcialbym je odnowic, moze ktos juz trenowal temat i podpowie...
-
Uzdrawianie ALT. Nafta, płukanki i inne cuda
Po tych 30 tysiach jak bys zobaczyl analize przepracowanego oleju i zawartosc Fe to bys padl radze wymienic max po 15 tym bardziej ze LM TT4600 nie jest odpowiednio dopakowany bo to olej ekologiczny bardziej do dpf/fap
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Olej z pewnego zródła? Nie sadze ze plukanka ma cos wspólnego z tym...
-
Ile obrotów przy 140km/h
Dziwne pytanie, w opisie u kolegi widze B6 BFB , wiec wszystko tak samo jak w B7, chyba ze chodzi tylko o 6'ke skrzynie
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Mój był firmy Mahle. Mahle = Knecht
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
a kto robi org? odp. tzw zamiennik chyba Mann to tak samo jak org olej z serwisu, placisz za banke z nadrukiem, a w srodku np castrol lub inny ogolnodostepny olej Wiec po co przeplacac za naklejke
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
nastepnym razem zainwestuj w knechta oc470 nie bedziesz mial problemow
-
Wymiana rozrządu Proszę o pomoc 1.8T BFB
ile tematow zalozysz? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300695-wymiana-rozrzadu-18-t-bfb-poradyjak-sprawnie-rozebrac-przodna-co-uwazac/
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Dziwne ze wszystkie marki w swoich katalogach doboru oleju zalecaja lepkosc Xw30 jako najlepszy, nastepnie Xw40 Moj AVJ najlepiej znosil 0w30, teraz mam bardzo dobry olej Rav. VSI 5w40 jest dobrze, lepiej niz na x-cessie i petronasie 0w40, ale najlepiej bylo na Rav. SSO Dev tez lał 0w30 x-lite do swojego 1.8T wiec mysle ze ta lepkosc daje rade i nie wytrze ani nie zatrze motoru, 0w30 spokojnie obrobi w lato przy 39 stopniach na autobanie 1.8T sprawdzone na moim
-
Przetarta pokrywa zaworów
Byc moze masz przepustnice zasyfiona ze przycina obroty przy odpalaniu
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Zly pomysl, bedzie 100 stron spamu, a temat wazny w dziale 1.8T Swoja droga z moich spostrzezen wynika wyraznie ze duzy wplyw na napinacz i poranny trykot ma OLEJ, jakosc, lepkosc i CCS
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Zgadza sie sa tacy co leja 10w60 do 1.8T
-
Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności
Zmienic na BMW
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
zmien mechanika, bo nie ma pojecia o czym mowi!
-
Czuć spalony olej
gdzie dostane taki scisk?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
caban lubi szoszor na forum
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Leichtlauf nie jest Synthoil-em