Treść opublikowana przez KubaMpakiet
-
A4 B6 1.8T BFB silnik do wymiany?
prawnik i jazda, jestes w uk zwroca wszystkie koszta zwiazane z naprawa nawalili na miske za duzo, wyplynelo do srodka oderwalo sie i masz cala sytuacje
-
[B7 BFB] urwany łańcuch rozrządu...
jak sie rozlecial? slizg wypadl? byl polamany?
-
Mechaniczny, a hydrauliczny napinacz paska rozrządu w Audi A4 B6 1.8T
zaoszczedzisz 100 zl na 100.000 tys km no naprawde ekonomicznie
-
1.8T BEX Remont silnika
jedynie czym bym sie martwil to jak wyglada smok
-
Mechaniczny, a hydrauliczny napinacz paska rozrządu w Audi A4 B6 1.8T
przeciez kupisz w zestawie ten napinacz, kto dzis kupuje takie czesci osobno? zapytaj sprzrdawcow na forum o ceny
-
WYMIANA USZCZELKI POD GŁOWICĄ
X2 sytuacja z tego poniedzialku auto kolegi, AJL znika plyn, jeden mechanik stwierdza ze uszczelka, jedziemy do mojego znajomego mechanika po chwili wiadomo juz ze kruciec pekniety
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
sa sprawdzone produkty przez kolegow z forum i czego bys nie zalal to bedzie dobrze ravenol 0w40 zalewany w moim AVJcie LM 0w40 = meguin 0w40 tylko w lepszej cenie motul 0w40
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
nie AŻ tak bardzo, mozna na tym jezdzic, pojedzie nawet na 10w60 bo i takie herezje mialy tu miejsce, magistrala jest zaprojektowana na oleje Xw30 wkleje pewien cytat z ogarnietego watku olejowego Ale jeśli układ olejowy jest zaprojektowany do oleju xW-40, to stosowanie xW-60 spowoduje zbyt duże ciśnienie i zmniejszy przepływ oleju poprzez zawór by-pass w filtrze lub pompie oleju. Ładując xW-40 -50 -60 powodujemy, że coraz więcej oleju płynie w obiegu pompa-bypass-miska-pompa, a w magistrali coraz mniejszy przepływ. i jeszcze jeden Zwiększając lepkość "na ciepło" maleje przepływ oleju przez silnik a rośnie ciśnienie otwierające zawór by-pass, szczególnie w niższych temperaturach. TSI są skonstruowane do oleju xW-30. Dla rozrządu najlepszy będzie 0W-x bo najszybciej napełni napinacz hydrauliczny i dotrze w wszystkie miejsca. zapewne znajda sie przeciwnicy tej teori
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Masz miske od 1.6
-
A4 B6 1.8T BFB silnik do wymiany?
Org olej to syf jakich malo leja tam castrata mojego AVJa doprowadzil prawie do ruiny, mam cala historie serwisowa i wiek co i kiedy bylo lane u mnie po zdjeciu michy smok byl zawalony po wlasnie serwisowym castracie jesli jestes w uk to moze cos z rodzimej produkcji np trident od millersa
-
A4 B6 1.8T BFB silnik do wymiany?
miski pewnie nie zdejmowali wszystko wskazuje na syf w smoku pompa napewno jest ok
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Miales mind sapsa teraz nasz full, nie zawsze drozszy olej jest lepszy Ogolnie total na dobre produkty, sam chcialem zalac 0w40 ale ciezko go dostac u mnie
-
Olej Rheinol
Nie wszyscy szukalem info na temat tego pare mies temu malo popularny nawet w niemcowni odpuscilem temat, za malo info i nikt tego nie zna jesli chcesz cos swietnego w stosunkowo dobrej cenie to poszperaj w ravenolu lub meguinie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
wg tego magnatec 10w40 wypada jako jeden z lepszych, bierzesz go pod uwage? jeszcze zapytam ile chcesz wydac na oliwe?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
tutaj specjalisty nie potrzeba cokolwiek wlejesz bedzie dobrze, silnik nie wybuchnie ani nie stanie moze byc zaproponowany shell, nie pogryzie sie z synthoilem
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Mialem 0w40, syf jakich malo po ok 3tys silnik zaczynal pracowac jak kosiarka, cala klawiatura grala po zmianie na wiadomo co wszystko wrocilo do normy
-
Silnik zgasł i nie odpala - prawdopodobnie panewka ?
czekam na info od mechanika cos leniwy ten mechanik
-
Zapala się kontrolka minimalnego poziomu oleju w silniku A4 b6 1.8t Avj
Faktycznie temat rzeka tylko że to inny silnik o tym czytałem ale z silnikiem 1.8t nikt nie pisał o takim problemie od smoka po odmę kończąc na niewłaściwym oleju nic mi nie pozostaje tylko to sprawdzić moze silnik inny ale poczytaj troche, naprowadzi Cie na problem koles ma podobny problem w AJLu, gdy swieci sie kontrolka wystarczy ze otworzy i zamknie maske, blad znika
-
Zapala się kontrolka minimalnego poziomu oleju w silniku A4 b6 1.8t Avj
temat rzeka http://a4-klub.pl/index.php?/topic/45838-b6-alt-zapalajaca-sie-kontrolka-poziomu-oleju/
-
przewod odpowietrzajacy 1.8T avj
masz nr zamiennika?
-
Silnik zgasł i nie odpala - prawdopodobnie panewka ?
proponuje szukac oliwy z wysokim TBNem motul 5w30 jaki?
-
przewod odpowietrzajacy 1.8T avj
058103221E wystepuje w zamienniku? czy tylo ASO? przewod wychodzacy z zaworu odmy do ezektora
-
Silnik zgasł i nie odpala - prawdopodobnie panewka ?
osobiscie nie znam ani nie slyszalem zeby cos sie z dolem stalo w 1.8t zawsze gora dostawala w dupe, jesli u ciebie jest ok to bedzie dobrze
-
Silnik zgasł i nie odpala - prawdopodobnie panewka ?
zdejmij pokrywe i zobacz walek, bedziesz wiedzial czy zatarty, sprawdz czy napinacz trzyma olej i naciaga lancuch
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
ten test ni w piz*e ni w oko wg niego wychodzi ze magnatec 10w40 jest jepszy jak motul 300V widzialem to juz pare lat temu