Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KubaMpakiet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KubaMpakiet

  1. prawnik i jazda, jestes w uk zwroca wszystkie koszta zwiazane z naprawa nawalili na miske za duzo, wyplynelo do srodka oderwalo sie i masz cala sytuacje
  2. jak sie rozlecial? slizg wypadl? byl polamany?
  3. zaoszczedzisz 100 zl na 100.000 tys km no naprawde ekonomicznie
  4. KubaMpakiet odpowiedział(a) na SliQ temat w 1.8T
    jedynie czym bym sie martwil to jak wyglada smok
  5. przeciez kupisz w zestawie ten napinacz, kto dzis kupuje takie czesci osobno? zapytaj sprzrdawcow na forum o ceny
  6. X2 sytuacja z tego poniedzialku auto kolegi, AJL znika plyn, jeden mechanik stwierdza ze uszczelka, jedziemy do mojego znajomego mechanika po chwili wiadomo juz ze kruciec pekniety
  7. sa sprawdzone produkty przez kolegow z forum i czego bys nie zalal to bedzie dobrze ravenol 0w40 zalewany w moim AVJcie LM 0w40 = meguin 0w40 tylko w lepszej cenie motul 0w40
  8. nie AŻ tak bardzo, mozna na tym jezdzic, pojedzie nawet na 10w60 bo i takie herezje mialy tu miejsce, magistrala jest zaprojektowana na oleje Xw30 wkleje pewien cytat z ogarnietego watku olejowego Ale jeśli układ olejowy jest zaprojektowany do oleju xW-40, to stosowanie xW-60 spowoduje zbyt duże ciśnienie i zmniejszy przepływ oleju poprzez zawór by-pass w filtrze lub pompie oleju. Ładując xW-40 -50 -60 powodujemy, że coraz więcej oleju płynie w obiegu pompa-bypass-miska-pompa, a w magistrali coraz mniejszy przepływ. i jeszcze jeden Zwiększając lepkość "na ciepło" maleje przepływ oleju przez silnik a rośnie ciśnienie otwierające zawór by-pass, szczególnie w niższych temperaturach. TSI są skonstruowane do oleju xW-30. Dla rozrządu najlepszy będzie 0W-x bo najszybciej napełni napinacz hydrauliczny i dotrze w wszystkie miejsca. zapewne znajda sie przeciwnicy tej teori
  9. Org olej to syf jakich malo leja tam castrata mojego AVJa doprowadzil prawie do ruiny, mam cala historie serwisowa i wiek co i kiedy bylo lane u mnie po zdjeciu michy smok byl zawalony po wlasnie serwisowym castracie jesli jestes w uk to moze cos z rodzimej produkcji np trident od millersa
  10. miski pewnie nie zdejmowali wszystko wskazuje na syf w smoku pompa napewno jest ok
  11. Miales mind sapsa teraz nasz full, nie zawsze drozszy olej jest lepszy Ogolnie total na dobre produkty, sam chcialem zalac 0w40 ale ciezko go dostac u mnie
  12. KubaMpakiet odpowiedział(a) na myrmillo temat w 1.8T
    Nie wszyscy szukalem info na temat tego pare mies temu malo popularny nawet w niemcowni odpuscilem temat, za malo info i nikt tego nie zna jesli chcesz cos swietnego w stosunkowo dobrej cenie to poszperaj w ravenolu lub meguinie
  13. wg tego magnatec 10w40 wypada jako jeden z lepszych, bierzesz go pod uwage? jeszcze zapytam ile chcesz wydac na oliwe?
  14. tutaj specjalisty nie potrzeba cokolwiek wlejesz bedzie dobrze, silnik nie wybuchnie ani nie stanie moze byc zaproponowany shell, nie pogryzie sie z synthoilem
  15. Mialem 0w40, syf jakich malo po ok 3tys silnik zaczynal pracowac jak kosiarka, cala klawiatura grala po zmianie na wiadomo co wszystko wrocilo do normy
  16. czekam na info od mechanika cos leniwy ten mechanik
  17. Faktycznie temat rzeka tylko że to inny silnik o tym czytałem ale z silnikiem 1.8t nikt nie pisał o takim problemie od smoka po odmę kończąc na niewłaściwym oleju nic mi nie pozostaje tylko to sprawdzić moze silnik inny ale poczytaj troche, naprowadzi Cie na problem koles ma podobny problem w AJLu, gdy swieci sie kontrolka wystarczy ze otworzy i zamknie maske, blad znika
  18. temat rzeka http://a4-klub.pl/index.php?/topic/45838-b6-alt-zapalajaca-sie-kontrolka-poziomu-oleju/
  19. masz nr zamiennika?
  20. proponuje szukac oliwy z wysokim TBNem motul 5w30 jaki?
  21. 058103221E wystepuje w zamienniku? czy tylo ASO? przewod wychodzacy z zaworu odmy do ezektora
  22. osobiscie nie znam ani nie slyszalem zeby cos sie z dolem stalo w 1.8t zawsze gora dostawala w dupe, jesli u ciebie jest ok to bedzie dobrze
  23. zdejmij pokrywe i zobacz walek, bedziesz wiedzial czy zatarty, sprawdz czy napinacz trzyma olej i naciaga lancuch
  24. ten test ni w piz*e ni w oko wg niego wychodzi ze magnatec 10w40 jest jepszy jak motul 300V widzialem to juz pare lat temu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.