Jump to content

countryFan

Pasjonat
 • Content Count

  242
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3

About countryFan

Informacje

 • First name
  Piotr
 • Location
  Kraków

Car

 • Car model
  Seat
 • Car body
  Kombi
 • Year of production
  2014
 • Engine
  2.0 TDI
 • Engine code
  CRBC
 • Drive
  FWD
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  ON

Recent Profile Visitors

751 profile views
 1. U mnie klima się wyłączała jak było mało czynnika, Pozdr. Piotr
 2. Witajcie, Mam do sprzedania subwoofer do A4 Avant. Został zdemontowany z B7 ale do B6 też powinien pasować. Sub jest w bardzo dobrym stanie, nic nie jest połamane, nic nie jest uszkodzone. Cena 70zł, przy wpłacie na konto wysyłka po mojej stronie, pobranie kurierem 21,5, Sub można odebrać osobiście w Krakowie (np. małopolskim spocie A4 Klub) lub w Skawinie.
 3. Witajcie, Mam do sprzedania wąż odpowietrzenia silnika do 1.8T, który z czasem kruszeje od temperatury. Czasem jest powodem wypadających zapłonów w 1.8T. Kupiony w ASO, nr OE 058133785B. Cena 30zł, przy wpłacie na konto wysyłka po mojej stronie, przy pobraniu kurierem wysyłka 21,50zł. Odbiór osobisty w Krakowie, Skawinie, po umówieniu na małopolskim spocie A4 Klub.
 4. Witajcie, Mam do sprzedania osłonę podwozia - łączącą dolną część nadkola przedniego z osłoną spodu - taki łącznik narożny. Kupiona w ASO. Cena 50zł, przy wpłacie na konto wysyłka po mojej stronie, przy pobraniu kurierem wysyłka 21,50zł. Odbiór osobisty w Krakowie, Skawinie, po umówieniu na małopolskim spocie A4 Klub.
 5. Witajcie, Mam do sprzedania komplet wtyczek do cewek zapłonowych do np. 1.8T. Wtyczki są fabrycznie zarobione z przewodami. Przydatne do naprawy wiązek przegrzanych (typowe w 1.8T). Tak że jak komuś wypadają zapłony to polecam się przyjrzeć czy nie ma spękanych wiązek Cena 60zł/kpl, przy wpłacie na konto wysyłka po mojej stronie, przy pobraniu kurierem wysyłka 21,50zł. Odbiór osobisty w Krakowie, Skawinie, po umówieniu na małopolskim spocie A4 Klub.
 6. Witajcie, Mam do sprzedania porządną wzmocnioną plecionkę wydechu. Cena 60zł, przy wpłacie na konto wysyłka po mojej stronie, przy pobraniu kurierem wysyłka 21,50zł. Odbiór osobisty w Krakowie, Skawinie, po umówieniu na małopolskim spocie A4 Klub.
 7. Zobacz ofertę Wtyskiwacze 1.8T BFB - listwa. Witajcie, Mam do sprzedania listwę z wtryskami od 1.8T BFB, jak widać na foto jedna podkładka wtrysku pęknięta więc trzeba by sobie przełożyć ze starych. Poza tym igła. Numer katalogowy widoczny na foto. Cena 100zł, przy wpłacie na konto wysyłka po mojej stronie, przy pobraniu kurierem wysyłka 21,50zł. Odbiór osobisty w Krakowie, Skawinie, po umówieniu na małopolskim spocie A4 Klub. Cena 100,00 zł Dodający countryFan Wysłano 06.04.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
 8. Witajcie, Mam do sprzedania listwę z wtryskami od 1.8T BFB, jak widać na foto jedna podkładka wtrysku pęknięta więc trzeba by sobie przełożyć ze starych. Poza tym igła. Numer katalogowy widoczny na foto. Cena 100zł, przy wpłacie na konto wysyłka po mojej stronie, przy pobraniu kurierem wysyłka 21,50zł. Odbiór osobisty w Krakowie, Skawinie, po umówieniu na małopolskim spocie A4 Klub.
 9. Witajcie, Mam do sprzedania komplet schowków pod fotele do B7 zapewne pasują też do B6, numery widoczne na zdjęciach. Nie zniszczone, stan bardzo ładny, ze śrubami. Posiadają wyściółki gumowe wyciszające więc nic się w nich nie tłucze. To co widać wypływające na prawym to płyn do mycia, a nie olej Cena 180zł/kpl, przy wpłacie na konto wysyłka po mojej stronie, przy pobraniu kurierem wysyłka 21,50zł. Odbiór osobisty w Krakowie, Skawinie, po umówieniu na małopolskim spocie A4 Klub.
 10. Witajcie, Mam do sprzedania kulę haka holowniczego do oryginalnie montowanych haków odczepianych. Jak widać na foto kula jest jak nowa, użyłem jej parę razy do bagażnika rowerowego. Numer OE 8e0800495c. Odbiór osobisty Kraków, Skawina, możliwy odbiór na małopolskim spocie A4 Klub. Wysyłka kurierem 15zł, pobranie 21zł.
 11. Witajcie, Mam do sprzedania podkładki pod sprężyny tylne (kpl. 2szt) do Audi A4 B7 lub B6. Przydatne jeżeli tył siedzi za nisko, po ich podłożeniu powinno się podnieść o ok. 20mm (LPG, hak, dołożone quattro etc). Części nowe, oryginalne kupione w ASO. Odbiór osobisty w Krakowie (możliwy odbiór na krakowskim spocie A4 Klub Polska), Skawinie, wysyłka kurierem 15zł, pobranie 21zł. Piotr
 12. Witajcie, Mam do sprzedania cewkę zapłonową do 1.8T z NGK, cewka jest nowa była założona na próbę -> wypadanie zapłonów, okazało się, że to upalony zawór więc cewka została. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie i Skawinie. A także na małopolskim spocie A4 Klubu - jak w końcu uda mi się dojechać bo ostatnio nie mam czasu Piotr
 13. A ja nie mam dobrych doświadczeń z Mio, MiVue 538 Delux padło po 4 latach używania
 14. A to koledzy widzieli? - Ził z launch control, 5,5s do 100km/h, mina ludzi po odejściu ze świateł bezcenna
 15. Dzięki również, Auto jak auto, jedni lubią SUVy inni nie, miejsca faktycznie bardzo dużo i widać wewnątrz rzeczywiste gabaryty. Dwie dwumetrowe osoby siedzące za sobą by nie miały problemu z wygodną jazdą i jeszcze miejsca by zostało. Dla mnie największą robotę robi odpalanie auta dzięki tej technice 48V. Silnik po prostu zaczyna pracować - płynnie i gładko, kompletnie nie ma dźwięku rozrusznika ze znanych dotąd silników spalinowych. Tylko ta cena...
×
×
 • Create New...