Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kruper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak wyglada, ale czesc na dolnym zdjeciu jest zdemontowana z aluminiowej obudowy. To tylko sama guma.
  2. Sorry moj blad, zdjecia ponizej... Nowa: Stara: ...
  3. Wrzuć tę fotkę. https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4037613854&photo_id=500003312060#500003312060 Tak powinna wygladac, taka wlozylem... https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4037613854&photo_id=500003311994#500003311994 Tak wygladala moja ...
  4. Po wielkich bojach wracam z relacja... Stukalo, pukalo, przy kazdej zmianie biegow. Mimo tego, ze nakrecony przeze mnie filmik ujawnia luzy na lozyskach, o ile nie powinny takie byc to musze stwierdzic fakt, iz powodem dziwnych odglosow nie byly luzy na lozyskach. Panowie - zmasakrowalo mi poduche silnika od strony pasazera (Angol). Stara zostala zastapiona poducha Lemfordera. Odebralem dzisiaj auto, jedynka - gaz, dwa - gaz, trzy - gaz i cisza. Nic nie stuka, zadnych osglosow, jednym slowem - za***iście. Aczkolwiek mechanika z doswiadczeniem na temat skrzyn i tych nieszczesnych lozysk na mechanizmie niestety w Birmingham (Anglia) nie spotkacie... Czterech sie zabieralo za zmiane lozysk, zaden nie potrafil rozwiazac problemu... Mam nadzieje, ze jak jutro pojade do autoryzowanego serwisu audi i bede chcial zwrocic lozyska, simeringi itp to bez problemu je przyjma... Wkoncu to 130£ do przodu. Ja mam spokoj... wkoncu ! Ps. Jak ktos bedzie chcial fotke mojej ''poduchy'' to dajcie znaka...
  5. Ja tez posiadam drgania, ale powyzej 130-140 km/h. Panowie, jedyne co mogę Wam podpowiedzieć to są to łożyska dyferencjału po prawej stronie i łozysko półosi po stronie lewej. Po prawej stronie sprawdzcie sobie czy nie ma luzu na półosi otwierając maskę i przy zbiorniczku płynu chłodzącego schylcie się i złapcie za półoś starając się szarpać aby zobaczyć czy jest luz. U mnie po tej stronie delikatny jest. Druga sprawa to tak jak wspomniałem łożyska dyferencjału. I tu już troszkę trudniej. Ja osobiscie wolałem podnieść auto i starałem się też szarpać za półoś aby zdiagnozować luzy na łożyskach. zbladłem, większy luz niż oczekiwałem... W poniedziałek mam umówioną wizytę zmiany łożysk po obu stronach na oryginalne z Audi... Zdam relacje jak zachowuje się auto po operacji.
  6. mój mechanik nie widział w tym problemu,zaprowadziłem na 8.00 a o 16 audi było do odbioru koszt 300zł + części Zazdraszczam... Czy ta wymiana wymaga zdjęcia skrzyni z auta ? Btw... Mam nadzieje, że łożyska nie różnią się pomiędzy 1.8Tfsi a 2.0Tdi ?
  7. Też się nad tym zastanawiałem, napisałem więc do serwisu Audi - UK. Otrzymałem wiadomość... myślałem, że spadnę z krzesła. Sama robocizna bez cześci, które już kupiłem to - 1149.40 funtów - przy terazniejszym kursie to - 6574,56 zł ...
  8. Panowie właśnie zakupiłem cały komplecik łożysk i uszczelniaczy w salonie Audi Birmingham. Czy ta wymiana jest naprawdę taka straszna, że większość mechaników nie chce się tego podjąć ? Mówię oczywiście o stronie z mechanizmem różnicowym...
  9. Kolego rosk, czy na tej liście łożysko kulkowe znajduje się zarówno na lewej półośce jak i na prawej ? Bo z tego co zrozumiałem to po prawej stronie mamy w sumie 3 łożyska. 1x kulkowe i 2x stożkowe. Niestety ja także muszę wymienić łożyska po stronie prawej... gniazdo ma spory luz. Przepraszam za jakość ale nagrywane grzebieniem...
  10. kruper odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy półosie w naszych b8kach są wbijane ? Czy są na imbus pod zaślepką ?
  11. Moze to troche dziwne pytanie, ale chcialbym wiedziec wszystko na tip top... Jak rozpiąć półośkę ?
  12. Tak, zmieniam tylko po lewej stronie bo jest "luzik". Mam angola, ale nie ma to pewnie żadnej różnicy. Jak z demontażem półośki ? Trzeba ją wypiąć/wyciągnąć ze skrzyni ? Nie będzie z tym problemów ?
  13. Panowie, wlasnie jestem po zakupie lozyska kulkowego i kapy w ASO Bialystok. Koszt lozyska 89 zl, kapa 19zl. Chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc wymiany tego lozyska samodzielnie ? W warunkach domowych ? Potrzebna jest jakas prasa ? Na co dokladnie trzeba zwrocic uwage ? Dzieki wielkie za jakiekolwiek wskazowki.
  14. kruper odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons, mam nadzieje ze to tez bedzie mialo znaczenie, ale trzesie mi buda w przedziale 100 - 120 km/h. Widzialem ze moga byc rozne powody. Wyazenie kół, jakość zawiechy itp. Mam bbsy 19tki na szerokich kapciach i w momencie kiedy zmienilem je na oryginalne 17tki ie odczuwam wiekszych drgan... Zaraz podjade do mechaniora i niech zerknie co i jak.
  15. kruper odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie poradzicie ? W momencie kiedy ruszam autem i obroty silnika dochodzą do 3 tyś obrotów, wciskając sprzeglo i zmeniajac na bieg drugi i z drugiego na trzeci slychac pojedynczy stuk. Dzwiek slychac oczywiscie z przodu auta po stronie pasazera (w moim przypadku po lewej stronie -UK). Nie odczuwam zadnych wibracji itp na pedale sprzegla. Czy mozliwe, ze definitywnie powodem dziwnego stuku jest nieprawidlowosc zwiazana z polosia ? przegub wew ? zew? Jak mozna to zdiagnozowac ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.