Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bkhcrew

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Po odpaleniu trzepie silnikiem przez parę sekund, nie wiem na którym błędów nie wyrzuca, ale prawdopodobnie wyłączone jest w sofcie wypadanie, bo tak pokazuje vag com. Umawiam się na korektę, niech to poprawi, zobaczymy co będzie.
  2. Na zimnym to na gazie nie odpalałem wiec nie wiem, turbo niedawno montowane, ciekawe czemu nie dmucha... Czemu kiepski soft? mógłbyś rozwinąć?
  3. Turbo hybryda z wirnikiem k04-064, wtryskiwacze volvo 440cc, przeplywka 3 cale od s3, mapa.
  4. Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_yv2oza1.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_b2Ds48.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_fMzkT.html Wypadaja zapłony na zimnym i dymi na postoju (nie smierdzi olejem ani plynu nie ubywa).
  5. Witam, przymierzam się do wymiany korbowodów i pierścieni. Kupiłem korbowody na sworzeń 19 mm (niby takie powinny być) Silnik będę rozbierał w listopadzie i chciałbym już wszystko mieć przygotowane. Pytanie dotyczy panewek, w sklepie internetowym z częściami pokazuje mi że panewki powinny być bez zamka, ale w nowych korbowodach chyba jest miejsce na zamek. Jakie panewki zamówić? Może od s3 BAM ? One chyba są z zamkiem?
  6. Właśnie też o ty myślałem, muszę poszukać czegoś lepszego.
  7. Hybryda na gratach z k03, niby z kołem kompresji od tfsi, Miała być na ponad 250 ale narazie wyszło 226KM.
  8. A na gazie nie jest za ubogo lub za bogato? Bo odczuwalnie słabszy jest na gazie.
  9. Logi zrobione na benzynie i lpg: http://vaglog.com/log-003_020_vitxdm.html - na benzynie http://vaglog.com/log-002_033_reNPIcz.html - na benzynie http://vaglog.com/log-002_033_f033UD.html - na lpg http://vaglog.com/log-115_118_l074c6.html - pierwszy log na benzynie drugi na lpg
  10. Faktycznie gdy jeżdżę na samej benzynie problem nie występuje. Jak gaz może mieć na to wpływ?
  11. Przepraszam napisałem ze złego profilu, mam LPG sprawdzę odme, Odme mam zrobiona w taki sposób że idzie bezposrednio na zewnatrz, ale tak jest zrobione od dawna i nie było z tym żadnych problemów. Przy odpaleniu słychać też metaliczne dzwieki, może to popychacze?
  12. bkhcrew opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, najprawdopodobniej będę wymieniał silnik, ponieważ uszkodziła się uszczelka pod głowicą lub też sama głowica, plus sprężanie na tłokach po 7 - 8 bar, znalazłem goły słupek od silnika bex niedaleko miejsca zamieszkania i pytanie czy mogę zamienic amb na bex i czy jak mam automat to musi być silnik od automatu? Pozdawiam.
  13. No to pozdrowienia z Miastka, dzięki :-)
  14. Wymieniłem pompe paliwa, logi : http://vaglog.pl/log_260102.html http://vaglog.pl/log_260103.html http://vaglog.pl/log_260104.html Jak teraz? Dziekuję za pomoc.
  15. Przepływkę jaką założyłeś? Wina była po stronie przełpywki, założyłem stara i błąd już się nie pojawia, kupiłem zamiennik bo niestety poprzedni właściciel wymienił przepływke i nie mam orginału a w serwisie koszt bez orginału to ponad 1400 zł... stara też chyba nie działa do końca sprawnie, ale przynajmniej nie ma błędu. Warto kupić bosch'a? Kosztuje około 400 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.