-
1.8t AMB Proszę o analizę logów
Po odpaleniu trzepie silnikiem przez parę sekund, nie wiem na którym błędów nie wyrzuca, ale prawdopodobnie wyłączone jest w sofcie wypadanie, bo tak pokazuje vag com. Umawiam się na korektę, niech to poprawi, zobaczymy co będzie.
-
1.8t AMB Proszę o analizę logów
Na zimnym to na gazie nie odpalałem wiec nie wiem, turbo niedawno montowane, ciekawe czemu nie dmucha... Czemu kiepski soft? mógłbyś rozwinąć?
-
1.8t AMB Proszę o analizę logów
Turbo hybryda z wirnikiem k04-064, wtryskiwacze volvo 440cc, przeplywka 3 cale od s3, mapa.
-
1.8t AMB Proszę o analizę logów
Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_yv2oza1.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_b2Ds48.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_fMzkT.html Wypadaja zapłony na zimnym i dymi na postoju (nie smierdzi olejem ani plynu nie ubywa).
-
1.8T [AMB] Kute korbowody - jakie panweki
Witam, przymierzam się do wymiany korbowodów i pierścieni. Kupiłem korbowody na sworzeń 19 mm (niby takie powinny być) Silnik będę rozbierał w listopadzie i chciałbym już wszystko mieć przygotowane. Pytanie dotyczy panewek, w sklepie internetowym z częściami pokazuje mi że panewki powinny być bez zamka, ale w nowych korbowodach chyba jest miejsce na zamek. Jakie panewki zamówić? Może od s3 BAM ? One chyba są z zamkiem?
-
1.8T AMB Prośba o analize logów.
Właśnie też o ty myślałem, muszę poszukać czegoś lepszego.
-
1.8T AMB Prośba o analize logów.
Hybryda na gratach z k03, niby z kołem kompresji od tfsi, Miała być na ponad 250 ale narazie wyszło 226KM.
-
1.8T AMB Prośba o analize logów.
A na gazie nie jest za ubogo lub za bogato? Bo odczuwalnie słabszy jest na gazie.
-
1.8T AMB Prośba o analize logów.
Logi zrobione na benzynie i lpg: http://vaglog.com/log-003_020_vitxdm.html - na benzynie http://vaglog.com/log-002_033_reNPIcz.html - na benzynie http://vaglog.com/log-002_033_f033UD.html - na lpg http://vaglog.com/log-115_118_l074c6.html - pierwszy log na benzynie drugi na lpg
-
Nierówna praca silnika po odpaleniu.
Faktycznie gdy jeżdżę na samej benzynie problem nie występuje. Jak gaz może mieć na to wpływ?
-
Nierówna praca silnika po odpaleniu.
Przepraszam napisałem ze złego profilu, mam LPG sprawdzę odme, Odme mam zrobiona w taki sposób że idzie bezposrednio na zewnatrz, ale tak jest zrobione od dawna i nie było z tym żadnych problemów. Przy odpaleniu słychać też metaliczne dzwieki, może to popychacze?
-
Wymiana silnika amb na bex
Witam, najprawdopodobniej będę wymieniał silnik, ponieważ uszkodziła się uszczelka pod głowicą lub też sama głowica, plus sprężanie na tłokach po 7 - 8 bar, znalazłem goły słupek od silnika bex niedaleko miejsca zamieszkania i pytanie czy mogę zamienic amb na bex i czy jak mam automat to musi być silnik od automatu? Pozdawiam.
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
No to pozdrowienia z Miastka, dzięki :-)
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
Wymieniłem pompe paliwa, logi : http://vaglog.pl/log_260102.html http://vaglog.pl/log_260103.html http://vaglog.pl/log_260104.html Jak teraz? Dziekuję za pomoc.
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
Przepływkę jaką założyłeś? Wina była po stronie przełpywki, założyłem stara i błąd już się nie pojawia, kupiłem zamiennik bo niestety poprzedni właściciel wymienił przepływke i nie mam orginału a w serwisie koszt bez orginału to ponad 1400 zł... stara też chyba nie działa do końca sprawnie, ale przynajmniej nie ma błędu. Warto kupić bosch'a? Kosztuje około 400 zł
bkhcrew
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta