Treść opublikowana przez bkhcrew
-
1.8t AMB Proszę o analizę logów
Po odpaleniu trzepie silnikiem przez parę sekund, nie wiem na którym błędów nie wyrzuca, ale prawdopodobnie wyłączone jest w sofcie wypadanie, bo tak pokazuje vag com. Umawiam się na korektę, niech to poprawi, zobaczymy co będzie.
-
1.8t AMB Proszę o analizę logów
Na zimnym to na gazie nie odpalałem wiec nie wiem, turbo niedawno montowane, ciekawe czemu nie dmucha... Czemu kiepski soft? mógłbyś rozwinąć?
-
1.8t AMB Proszę o analizę logów
Turbo hybryda z wirnikiem k04-064, wtryskiwacze volvo 440cc, przeplywka 3 cale od s3, mapa.
-
1.8t AMB Proszę o analizę logów
Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_yv2oza1.html Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_b2Ds48.html Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_fMzkT.html Wypadaja zapłony na zimnym i dymi na postoju (nie smierdzi olejem ani plynu nie ubywa).
-
1.8T [AMB] Kute korbowody - jakie panweki
Witam, przymierzam się do wymiany korbowodów i pierścieni. Kupiłem korbowody na sworzeń 19 mm (niby takie powinny być) Silnik będę rozbierał w listopadzie i chciałbym już wszystko mieć przygotowane. Pytanie dotyczy panewek, w sklepie internetowym z częściami pokazuje mi że panewki powinny być bez zamka, ale w nowych korbowodach chyba jest miejsce na zamek. Jakie panewki zamówić? Może od s3 BAM ? One chyba są z zamkiem?
-
1.8T AMB Prośba o analize logów.
Właśnie też o ty myślałem, muszę poszukać czegoś lepszego.
-
1.8T AMB Prośba o analize logów.
Hybryda na gratach z k03, niby z kołem kompresji od tfsi, Miała być na ponad 250 ale narazie wyszło 226KM.
-
1.8T AMB Prośba o analize logów.
A na gazie nie jest za ubogo lub za bogato? Bo odczuwalnie słabszy jest na gazie.
-
1.8T AMB Prośba o analize logów.
Logi zrobione na benzynie i lpg: http://vaglog.com/log-003_020_vitxdm.html - na benzynie http://vaglog.com/log-002_033_reNPIcz.html - na benzynie http://vaglog.com/log-002_033_f033UD.html - na lpg http://vaglog.com/log-115_118_l074c6.html - pierwszy log na benzynie drugi na lpg
-
Nierówna praca silnika po odpaleniu.
Faktycznie gdy jeżdżę na samej benzynie problem nie występuje. Jak gaz może mieć na to wpływ?
-
Nierówna praca silnika po odpaleniu.
Przepraszam napisałem ze złego profilu, mam LPG sprawdzę odme, Odme mam zrobiona w taki sposób że idzie bezposrednio na zewnatrz, ale tak jest zrobione od dawna i nie było z tym żadnych problemów. Przy odpaleniu słychać też metaliczne dzwieki, może to popychacze?
-
Wymiana silnika amb na bex
Witam, najprawdopodobniej będę wymieniał silnik, ponieważ uszkodziła się uszczelka pod głowicą lub też sama głowica, plus sprężanie na tłokach po 7 - 8 bar, znalazłem goły słupek od silnika bex niedaleko miejsca zamieszkania i pytanie czy mogę zamienic amb na bex i czy jak mam automat to musi być silnik od automatu? Pozdawiam.
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
No to pozdrowienia z Miastka, dzięki :-)
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
Wymieniłem pompe paliwa, logi : http://vaglog.pl/log_260102.html http://vaglog.pl/log_260103.html http://vaglog.pl/log_260104.html Jak teraz? Dziekuję za pomoc.
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
Przepływkę jaką założyłeś? Wina była po stronie przełpywki, założyłem stara i błąd już się nie pojawia, kupiłem zamiennik bo niestety poprzedni właściciel wymienił przepływke i nie mam orginału a w serwisie koszt bez orginału to ponad 1400 zł... stara też chyba nie działa do końca sprawnie, ale przynajmniej nie ma błędu. Warto kupić bosch'a? Kosztuje około 400 zł
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
a ten bład 17705?
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
Ok powtorze ne pb i wrzucę Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Witam, trochę długo to trwało ale w między czasie zepsuł się generator impulsów, wymieniłem też przepływke i sondę lambda. Myślałem że będzie spokój a tu kolejny problem: 17705/P1297/004759 - Pressure Drop between Turbo and Throttle Valve (check D.V.!) Sprawdziłem szczelność i zawór dv i wszystko jest ok. Nie wiem o co tu chodzi .... Zarobiłem logi na PB : http://vaglog.pl/log_259078.html http://vaglog.pl/log_259079.html http://vaglog.pl/log_259080.html
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
Na gazie, kasowalem. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
Dziwne, bo na gazie i na benzynie samchd jedzie tak samo.
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
A4 B6 1.8T AMB Quattro http://vaglog.pl/log_257386.html http://vaglog.pl/log_257387.html http://vaglog.pl/log_257388.html http://vaglog.pl/log_257393.html http://vaglog.pl/log_257394.html
-
Prośba o analizę logów, czyżby przepływka? AMB 1.8T
jakieś pomysły jak sprawdzić czy sonda czy przepływka?
-
Prośba o analizę logów, czyżby przepływka? AMB 1.8T
brak mocy błędy: 17522 - Oxygen (Lambda) Sensor: B1 S2: Internal Resistance too High P1114 - 008 - Implausible Signal 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 001 - Upper Limit Exceeded blok 032: -0,6% 25% logi dynamiczne 002+115: http://vaglog.pl/log_223056.html
-
To jest już jakaś masakra... proszę o analize błędów
nieszczelności nie znalazłem, ale zauważyłem że rura od odmy rozleciała się
-
To jest już jakaś masakra... proszę o analize błędów
Po kasowaniu błędów i przejechaniu paru kilometrów 7 Faults Found: 17887 - Brake Boost Vacuum System: Mechanical Failure P1479 - 008 - Implausible Signal 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16687 - Cylinder 3 Misfire Detected P0303 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16686 - Cylinder 2 Misfire Detected P0302 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 16891 - Idle Control System RPM Higher than Expected. P0507 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 17519 - Oxygen (Lambda) Sensor Regulation: Bank 1: System too Lean P1111 - 002 - Lower Limit Exceeded
-
To jest już jakaś masakra... proszę o analize błędów
12 Faults Found: 17887 - Brake Boost Vacuum System: Mechanical Failure P1479 - 008 - Implausible Signal 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 16686 - Cylinder 2 Misfire Detected P0302 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 17769 - Cylinder 3 Ignition Circuit: Open Circuit P1361 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 17772 - Cylinder 4 Ignition Circuit: Open Circuit P1364 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 17763 - Cylinder 1 Ignition Circuit: Open Circuit P1355 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 17766 - Cylinder 2 Ignition Circuit: Open Circuit P1358 - 004 - No Signal/Communication - Intermittent 19537 - Engine Temperature too Low P3081 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 16688 - Cylinder 4 Misfire Detected P0304 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 17519 - Oxygen (Lambda) Sensor Regulation: Bank 1: System too Lean P1111 - 002 - Lower Limit Exceeded