Treść opublikowana przez bkhcrew
-
pompa paliwa
jeśli chodzi o górną cześć to nie było problemów ale co z dołem? próbowałem obkrecic ale się nie da a jednak się udało przekrecic i p0ompa wyszla thx
-
pompa paliwa
Jak wyjąć pompe paliwa z baku? 1.8t AMB Odpiąłem wszystkie przewody, wężyki, próbowałem przekręcać i nic
-
Gaśnie po odpaleniu pb/lpg
po wyciagnieciu przepływomierza już nie gaśnie, zamówiłem już nowy, a co do gazu to samochód kupiłem z założonym gazem i okazało się że właściciel pożałował pieniędzy i dlatego takie problemy z wypadaniem zapłonów i zapala się check(na benzynie nie ma tych błędów)
-
Gaśnie po odpaleniu pb/lpg
jeśli chodzi o wypadanie zapłonów to jest to przez gaz, dzisiaj odłączę przepływke zobaczę co się będzie działo
-
Gaśnie po odpaleniu pb/lpg
mam kabelek, jakie logi mam zrobic (numery)? 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 008 - Implausible Signal 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 16687 - Cylinder 3 Misfire Detected P0303 - 008 - Implausible Signal 16688 - Cylinder 4 Misfire Detected P0304 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 17519 - Oxygen (Lambda) Sensor Regulation: Bank 1: System too Lean P1111 - 002 - Lower Limit Exceeded 17887 - Brake Boost Vacuum System: Mechanical Failure P1479 - 008 - Implausible Signal - Intermittent 17887 - Brake Boost Vacuum System: Mechanical Failure P1479 - 008 - Implausible Signal 16486 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too Low P0102 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent 16517 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Response too Slow P0133 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent
-
Gaśnie po odpaleniu pb/lpg
przy podłączonym prostowniku jest to samo
-
Gaśnie po odpaleniu pb/lpg
Po rozładowaniu akumulatora i dostaniu się do samochodu przez bagażnik (brak zamka w drzwiach) autko po odpaleniu gaśnie, jedynie gdy "pompuje" pedałem gazu nie gaśnie (na pb i lpg to samo). Wyczyszczona przepustnica, wykasowane błędy. Co może być przyczyną ?
-
Otworzenie samochodu - brak zamka w drzwiach
Rozładował mi się akumulator , do tego stopnia że przestał działać zamek centralny z pilota. Nie ma zamka w drzwiach jedynie jest w bagażniku. Przez bagażnik nie mogę wejść ponieważ siedzenia są zamknięte od środka. Podładowałem aku przez gniazdo zapalniczku w bagażniku, niestety pilot się rozprogramował, a żeby go zaprogramować trzeba włożyć go do stacyjki no i tu koło się zamyka bo trzeba wejść do środka. Ma ktoś jakieś pomysły (oprócz wybicia szyby lub wezwania "fachowców" od otwierania bez klucza)
-
proszę o analize logów, brak mocy
świece wymieniłem tydzień temu
-
Brak mocy, bląd 17887.
Znalazłem nieszczelność. Urwany jeden z króćców na rurze dolotowej do turbiny (gdzie można tą rurę kupić?), sprawidziłm też wirnik turbiny i zacina się, haczy o coś w środku. Turbina do regeneracji? Kupiłem już dolot do turbiny, dzisiaj będę wykręcał turbinę i chyba wyślę do regeneracji.
-
Brak mocy, bląd 17887.
a może być tak że turbina się blokuje ?
-
Brak mocy, bląd 17887.
Dzisiaj rano mechanik powiedział mi że turbina jest zatarta i w ogóle się nie kręci... jak odłączyłem rurę dolotową do kolektora ssącego to prawie w ogóle nie dmucha nawet przy wysokich obrotach. Pompka jest,ale tak nie wyje. Świece wymieniałem tydzień temu, cewki w tamtym roku, świece suche.Skąd wiadomo że mam 150km?
-
proszę o analize logów, brak mocy
nie 20 km tylko ponad 60KM ... wynik na hamowni 107,8KM 140Nm wężyki wydają się być całe, może serwo
-
proszę o analize logów, brak mocy
Log (0 - 002,020) Log (2 - 115,118) plus błąd : 17887 - Break Boost Vacuum System: Mechanical Failure
-
Jak sprawdzić logi statyczne i dymanmiczne
Witam. Pytanie jak sprawdzić logi statyczne i dynamiczne przez vag-com b6 1.8t AMB Quattro ? Szukałem na forum i nie znalazłem. Jeżeli jest to proszę o link. Pozdrawiam.
-
Brak mocy, bląd 17887.
Dzisiaj byłem u innego mechanika i powiedział że to nie ma nic wspólnego z serwem i będzie szukał przyczyny, ale to dopiero w środe... a oto logi : Log (0 - 115,118) Log (0 - 002,020)
-
Brak mocy, bląd 17887.
Witam. Pojechałem na hamownie ponieważ czułem że autko jest za słabe jak na 1.8t amb 170km quattro, co się okazało ze 170km zostało 107,8 i 140 Nm . Bład 17887 - Brake Boost Vacuum System: Mechanical Failure P1479 -- 008 -- Implausible Signal. Mechanik powiedział że najprawdopodobniej nieszczelne jest serwo i przez to turbina nie działa, dlatego taki spadek mocy. Czy to napewno przez to jest taki słaby?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich, Alex z Miastka z a4 b6 1.8t Quattro amb.