-
Wibracje/drgania przy przyspieszaniu auta.
Witam tak jak w tytule, od pewnego czasu przy przyspieszaniu auto wchodzi w drgania wibracje gdzieś z przodu, auto drży, ale jak puszczę gaz czy dam na luz to jest ok. Koła proste wywarzone. Dodam że wymieniłem przegub wewnętrzny, zewnętrzne są ok. Nw co jest grane i inni też nie wiedzą. Jutro jadę na diagnostykę ale nw czy coś obczaja znowu będzie że wszystko ok. Druga sprawa to gdy przejade dłuższą trasę jest cieplo i sucho to przy ruszaniu kierownica, i sprężania w lewo i prawo, ''pyrka'' z lewej strony z przodu.
-
Tnące opony
Witam Od jakiegoś czasu mam problem z moją a4. Mianowicie tnie mi opony od wewnatrz wszystkie cztery kola. tylko ze tyl mniej a przod wiecej.na nowych oponach dunlop 205/55/16 zrobiłem 70tys. i juz nie nadaja sie do uzytku. razem z felgami kupywane byly nowe felgi. Auto prowadzi sie dobrze lecz przy predkości na autobanie +140KM auto wpada w drgania. auto nie bylo spawane nie mialo dzwonow, lekkie pukniecie z przodu zdezak pekniety i maska zagieta rama nie ruszona. robiłem, wymienialem to. -kola byly wywarzone -wymienilem dwa wahacze lewy gorny i dolny z przodu z prawej str -drążki stabilizatora tyl 2x -geometria,zbierznośc ust. z 4 razy nawet na laserach.. wszystko w normie(rece opadaja) -bylem na szarpakach w paru miejscach kazdy sie zachodzi nic nie widza.... -amory przod 68+ (cos tam nie pamietam) tyl 76 Dalej tnie opony nawet na zimowkach juz zauwazylem miomo ze sa miekkie to juz podaja sie scieraniu od wewnatrz wszystkie cztery kola. w zimie auto tanczy doslownie... szybko niepojedzie. Wspomne jeszcze ze auto jak stoi na rownym podlozu to tyl auta prawa str jest nizej o 1cm niz lewa str tyłu(mierzone od podlorza do nadkola) Chce sie teraz za to zabrac i w koncu to zrobic bo juz jezdze tak i wku... to czlowieka! Czy ktos by polecił dobrego zaufanego mechanika w powiecie bilgorajskim lub na podkarpaciu lubaczow, przeworsk okolice... http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/WIAfB7iTdRFQISu0fBz3YWXfZxxOZi http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/BUU47ZD4CgvFz7wRzPVcir6LTA5cK1 Prosze o rade może ktos mial taki przypadek i pomorze w tym wszystkim. Dołacze zdj opon.
-
Szyba nie opuszcza sie!
Możliwe jest że się spalił jakoś , bo jak juz mechanizm podnoszenia się zepsol na poczatku jeszcze dzialał ale popykalem nim na drugi dzien i przestal sie odzywać silnik przy opuszczaniu szyby
-
Szyba nie opuszcza sie!
Witam Dziś wymieniale mechanizm podnoszenia szyby od kierowcy. linka poszla i slizgi. po zamotowaniu nowych ,zlozeniu wszystkiego, szyba jest zamknieta. wł. zapłon chce opuscić przyciskiem i nie dziala brak jakiejkolwiek reakcji silniczka. jesli chodzi o zamykanie szyby dzila odzywa sie. wspomne ze odkręciłem silinczek podnoszenia szyby i wl. zamykanie szyby dzila kręci sie silniczek ale gdy otwieram to nic sie nie kreci brak reakcji! Jaka może być przyczyna nieotwierania szyby. czyzby padl przycisk sterowania szybą do dołu? Jeszcze dodam ze od kierowcy przyciskie otworze szybe i zamkne u pasazera tak samo pasazer zamknie i otworzy z swojej str. prosze o pomoc. pozdr
-
Perełka s-line
Auto posiadam od 2014r luty. Rok auta to sierpnia.2003.
-
tylne amor w s-line(wymiana)
Witram Od jakiegóś czasu zastanawiam sie nad wymianą amorów z Tyłu w s-line b6. Powód jest taki, ze auto jest pochylone w jedną str i mysle że to jest przyczyna amortyzatorów, różnica między prawą a lewą stroną tyłu to 1cm(mierzone od nadkola do podłorza) Zawieszenie mam 1bv tył OXH przód OJG, sprawdzałęm amory i mam tam 7M(nie wiem co to znaczy) a sprezyny są całe kolory czarnego i znaki niebieski różowy. proszę o pomoc ni
-
Zawieszenie A4 b6 problem Nachylenie
- Zawieszenie A4 b6 problem Nachylenie
hm możliwe, ale auto pochodzi z niemiec od dziadka, jestem drugim wlascicielem, ost robiony przeglad (luty) i stan amortyzatorów był 85% i 87%, może to inna przyczyna, zaznaczam że mam sztywniejsze zawieszenie i auto jest obniożone , typowe dla s-linea- Zawieszenie A4 b6 problem Nachylenie
Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem A4 b6 s-line. zauważyłem że prawa strona tyłu auta siedzi niżej niż lewa o jakis cm. lewe koło tylu jest bardziej schowane w nadkole niz prawe, jaka może byc przyczyna nachylenia auta ?- Nowicjusz - wątek powitalny
- Zawieszenie A4 b6 problem Nachylenie
Konto
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.