Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tnące opony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z moją a4. Mianowicie tnie mi opony od wewnatrz wszystkie cztery kola. tylko ze tyl mniej a przod wiecej.na nowych oponach dunlop 205/55/16 zrobiłem 70tys. i juz nie nadaja sie do uzytku. razem z felgami kupywane byly nowe felgi. Auto prowadzi sie dobrze lecz przy predkości na autobanie +140KM auto wpada w drgania. auto nie bylo spawane nie mialo dzwonow, lekkie pukniecie z przodu zdezak pekniety i maska zagieta rama nie ruszona. robiłem, wymienialem to.

-kola byly wywarzone
-wymienilem dwa wahacze lewy gorny i dolny z przodu z prawej str
-drążki stabilizatora tyl 2x
-geometria,zbierznośc ust. z 4 razy nawet na laserach.. wszystko w normie(rece opadaja)
-bylem na szarpakach w paru miejscach kazdy sie zachodzi nic nie widza....
-amory przod 68+ (cos tam nie pamietam) tyl 76

Dalej tnie opony nawet na zimowkach juz zauwazylem miomo ze sa miekkie to juz podaja sie scieraniu od wewnatrz wszystkie cztery kola.
w zimie auto tanczy doslownie... szybko niepojedzie.
Wspomne jeszcze ze auto jak stoi na rownym podlozu to tyl auta prawa str jest nizej o 1cm niz lewa str tyłu(mierzone od podlorza do nadkola)
Chce sie teraz za to zabrac i w koncu to zrobic bo juz jezdze tak i wku... to czlowieka!
Czy ktos by polecił dobrego zaufanego mechanika w powiecie bilgorajskim lub na podkarpaciu lubaczow, przeworsk okolice...

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/WIAfB7iTdRFQISu0fBz3YWXfZxxOZi
http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/BUU47ZD4CgvFz7wRzPVcir6LTA5cK1
Prosze o rade może ktos mial taki przypadek i pomorze w tym wszystkim. Dołacze zdj opon.

Edytowane przez toma188199

Opublikowano

Fajnie, ze zrobiles zbieznosc ale zapomniales o geometrii.


i jeszcze jedno jakie cisnienie masz w oponach?

Na moje oko zbyt male - zbiera zewnatrzne strony a srodek nie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.