-
Wyciek oleju z podstawy fitra oleju
NO tak dokłądnie pęk czujnik ciśnienia oleju...i teraz pytanko jaki mam kupić ?
-
Wyciek oleju z podstawy fitra oleju
Witam mam prośbę mógłby mi ktoś napisać skąd ten olej się dokładnie leje chodzi mi o nazwę części i przy okazji jak to wymienić ?? silnik 1.8 t AVJ
-
Dymi przy włączonej klimatyzacji
Witam kiedy włączę klimatyzację na grzanie, po pewnym czasie zaczyna dymić z rury wydechowej co może być tego przyczyną ?? i czuć w samochodzie jakby spalony olej
-
audi a4 b6 1.8 t predkosc wzgledem obrotow silnika
kod AVJ 1.8t 150 km, 2001 quatro, 5-cio biegowy
-
audi a4 b6 1.8 t predkosc wzgledem obrotow silnika
witam mam pytanie jakie orginalnie albo mniej wiecej w tym modelu powinny byc obroty silnika wzgledem predkosci , u mnie np: na V biegu przy 4 tys obr. Samochod cisnie 100 km/h czy ta predkosc jest prawidlowa przy tych obrotach ?
-
szyby przestały działać
witam dzisiaj rano odstawilem samochod na parking wszystko bylo ok, po paru godzinach wsiadam do auta przednie szyby ani drgna nie chca sie otworzyc oran nie dziala centralny zamek tylko w przednich drzwiach co moze byc powodem ?
-
Nagar w wlocie oleju
Dzięki za info. pozdrawiam
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
https://www.youtube.com/watch?v=JIfnJerEpZM
-
Nagar w wlocie oleju
Witam ponieważ dopiero zaczynam przygodę z tym silnikiem w związku z czym mam pytanie odnośnie nagaru we wlocie oleju : 1- Czy jeżdżenie przez dłuższy okres z nagarem może uszkodzić poważnie silnik ? 2- Czym usunąć ten nagar. Mechanicznie odkręcają pokrywę zaworów, czy wystarczy płukanka ? 3- Ile razy trzeba zrobić płukankę żeby pozbyć się nagaru w 100u % ? 4 - Jaki jest najlepszy środek do płukania i jakim najlepszym olejem zalać silnik po płukaniu ? Z góry dziękuję za odpowiedź
-
Sprawdzenie silnika
Witam mam pytanie czy ten silnik pracuje w marę dobrze ze względu na hałas ?. Nie znam się silnikach, ale to co zauważyłem to to że przy przyciśnięcia pedału gazu przy rozgrzanym silniku z rur wydechowych nie wydobywa się dym, na wolnych obrotach też nie pojawia się dym . Wskazówka od prędkościomierza stoi nieruchomo na 1000 obrotów, Na silniku przy uszczelce od pokrywy zaworów jest jakby ciemny smar, kiedy wyłączę silnik i odkręcę korek od wlewu oleju, wydobywa się lekki dymek, na ściankach od wlewu oleju jest czarny osad czy to jest normalne ??? Mam prośbę jak ogólnie zdiagnozować stan silnika słuchowo i wzrokowo.Ewentualnie jak dokładnie zdiagnozować stan silnika, dziękuje za wszelkie porady i wskazówki . Auto nie pokazuje żadnych błędów. https://www.youtube.com/watch?v=mauCFdjuOdU&feature=youtu.be
-
kontrolka cisnienia oleju
ok dzieki za odpowiedz
-
kontrolka cisnienia oleju
no wlasnie nie wiem ..... Moze jest kilka opcji to prosze napisac jakie ?
-
kontrolka cisnienia oleju
witam mam problem kontrolka cisnienia oleju zapala mi sie przy ostrej jexdzie miedzy 3500 tys a 4000 tys obrotow i silnik zaczyna wydawc dziwne dzwieki, natomiast przyspokojnej jexdzie kontrolka nie swieci i silnik pracuje normalnie. Po zmierzeniy cisnienia miedzy 3,5 tys a 4 tys cisnienie wynosi 2,8 bar. Co moze byc przyczyn ategp zjawiska ?
-
Obroty silnika
Mam prośbę jak odczytać błędy z VAGA mam program VAG-com pl i kabelek może ktoś mi poda instrukcje albo link do instrukcji ??
-
Obroty silnika
Witam po pierwszym odpaleniu silnika (zimny silnk) obroty wskakują mi na 1800 obr. gdy przejadę kilka metrów lub odpalę drugi raz silnik obroty wskakują na 1000 obr . Co może być przyczyną tego zjawiska i czy to jest normalny objaw ??? https://www.youtube.com/watch?v=MV8RziNN4lc
pimpas
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta