-
Naprawa pompki sprysków Xenonów
Dla tego Panowie zrobiłem właśnie prosty opis po to aby nie wydawac zbednej kasy Cieszę się że przydaŁ się i z pozytywnym wynikiem waszych napraw
-
Audi a4 b6, felgi 19 cali czy et 35 będzie pasowało?
Panowie czy przy ori zawieszeniu kolo 19 cali 255/40 8.5 cala et 35 N a feldze mam dwa ET Jedno et na kołnierzu jest 35 a na ramieniu jest 42 i nie wiem którym mam sie kierować et i czy do tego jakis dystans trzeba by było
-
Navigation Plus RNS D
siema poratuje ktos spolszczeniem do rns-d auto 2004r
-
Potrzebna aktualizacja softu RNS-E do 0650 zeby wgrać mapy 2015
Panowie czy w RNS-E potrzebuje zrobic aktualizacje softu do 0650 aby wgrac mapy 2015 i oczywiscie żeby dzialaly..... Nie mam plyty z aktualizacja softu , a poza tym boje sie że jak cos nie tak pojdzie to unieruchomie byc może samochód a tego to bym nie chciał
-
podgrzewany bak w 1.9 tdi avant? prawda czy fałsz?
nie nie ,pierniczy jak potłuczony tez sie dziwiłem .... filter eventualnie chyba był tylko no chyba że może w werski skandynawskiej był taki wynalazek jesteście w stanie to potwierdzic?
-
podgrzewany bak w 1.9 tdi avant? prawda czy fałsz?
no czyli tez tak myslałem wielka sciema
-
czy była wersja a4 b6 avant ze starym tyłem i dużą mordą? 2005r?
panowie a4 b6 avant 2005r??? możliwe?? stary tył duży grill?? jak rozkminic czy to s line po czym?
-
podgrzewany bak w 1.9 tdi avant? prawda czy fałsz?
panowie ostatnio koleś mi mówił ze w swojej a4 b6 avant z 2001 1.9 tdi ma podgrzewany bak.... prawda czy fałsz?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
trochę mega późno ale powiem Warto warto warto tylko takie to wszystko mega dziwne ale warto
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
moje 1.8t+q kapcie 17 szerokie i spalanie jest przy deptaniu ok 15 mieszanka ok 13 emeryt 10
-
pekniety wirnik alternatora
Panowie zagadka wyjasniona dzis dostałem kompletne dane okazalo sie ze najpierw zajarzyła sie kontrolka aku na chwilke i zgasła ,dwa dni pozniej to samo , kolega zignorował te znaki i trzeci raz zapaliła sie 2 dni pozniej i nie zgasła auto nie zgasło odrazu tylko po pewnej chwili kiedy aku padł diagnoza mechanika -pekł wirnik , diagnoza własciciela kiniec szczotek i modułu pytanie ? dlaczego kolega nie zainteresował sie tym wczesniej? niewiem ale wiem ze to była droga nauczka za takie zaryzykowanie i wyniosła 1400pln z laweta inclusive powiedziałem mu tylko zeby nie grał lepiej w pokera bo z jego ryzykowania nic dobrego nie wynikło dzieki za odpowiedzi i za zainteresowanie
-
jak jest zamontowana osłona wewnetrzna słupka przedniego przy szybie
panowie ma ktoś zdjęcie lub jakis skan z etki mocowania przedniego lewego słupka (maskownica)
-
pekniety wirnik alternatora
czyli szansa 1:1000 000 ? rozumiem uwalone uzwojenie ,komutator, szczotkotrzymacz łożysko ,wysprzeglik,łozysko .... ale pekniety wirnik... i dziwne ze auto zgasło jezeli aku dobry hmmm
-
pekniety wirnik alternatora
nie mam narazie danych wiecej Panowie ale powiedzcie czy jest wogóle mozliwosc pekniecia wirnika??? mi wydaje sie to niedorzeczne wogóle.... poprawcie mnie jezeli sie myle... no dla mnie tez dziwne jezeli aku dobry to i tak powinen jechac .... ale danych mam tyle co kot naplakal ... wiec powiedzcie czy cos takiego jak pekniecie wirnika jest mozliwe????
-
pekniety wirnik alternatora
Panowie czy jest mozliwosc zeby peknął wirnik w alternatorze w a4 b6 1.8t avj dosłownie tak jak pisze ,, nie mam zadnych danych poprostu cos zagrzytało zapalila sie kontrolka i samochod zgasł ... takie dane posiadam tylko , nie dotyczy to mojego samochodu , stao sie to w czasie jazdy ... powiedzcie jakie sa mozliwosci czy wirnik wogole mogl peknac czy napinacz lekł czy jak ... ot zagatka