Treść opublikowana przez dracus6662
-
Naprawa pompki sprysków Xenonów
Dla tego Panowie zrobiłem właśnie prosty opis po to aby nie wydawac zbednej kasy Cieszę się że przydaŁ się i z pozytywnym wynikiem waszych napraw
-
Audi a4 b6, felgi 19 cali czy et 35 będzie pasowało?
Panowie czy przy ori zawieszeniu kolo 19 cali 255/40 8.5 cala et 35 N a feldze mam dwa ET Jedno et na kołnierzu jest 35 a na ramieniu jest 42 i nie wiem którym mam sie kierować et i czy do tego jakis dystans trzeba by było
-
Navigation Plus RNS D
siema poratuje ktos spolszczeniem do rns-d auto 2004r
-
Potrzebna aktualizacja softu RNS-E do 0650 zeby wgrać mapy 2015
Panowie czy w RNS-E potrzebuje zrobic aktualizacje softu do 0650 aby wgrac mapy 2015 i oczywiscie żeby dzialaly..... Nie mam plyty z aktualizacja softu , a poza tym boje sie że jak cos nie tak pojdzie to unieruchomie byc może samochód a tego to bym nie chciał
-
podgrzewany bak w 1.9 tdi avant? prawda czy fałsz?
nie nie ,pierniczy jak potłuczony tez sie dziwiłem .... filter eventualnie chyba był tylko no chyba że może w werski skandynawskiej był taki wynalazek jesteście w stanie to potwierdzic?
-
podgrzewany bak w 1.9 tdi avant? prawda czy fałsz?
no czyli tez tak myslałem wielka sciema
-
czy była wersja a4 b6 avant ze starym tyłem i dużą mordą? 2005r?
panowie a4 b6 avant 2005r??? możliwe?? stary tył duży grill?? jak rozkminic czy to s line po czym?
-
podgrzewany bak w 1.9 tdi avant? prawda czy fałsz?
panowie ostatnio koleś mi mówił ze w swojej a4 b6 avant z 2001 1.9 tdi ma podgrzewany bak.... prawda czy fałsz?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
trochę mega późno ale powiem Warto warto warto tylko takie to wszystko mega dziwne ale warto
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
moje 1.8t+q kapcie 17 szerokie i spalanie jest przy deptaniu ok 15 mieszanka ok 13 emeryt 10
-
pekniety wirnik alternatora
Panowie zagadka wyjasniona dzis dostałem kompletne dane okazalo sie ze najpierw zajarzyła sie kontrolka aku na chwilke i zgasła ,dwa dni pozniej to samo , kolega zignorował te znaki i trzeci raz zapaliła sie 2 dni pozniej i nie zgasła auto nie zgasło odrazu tylko po pewnej chwili kiedy aku padł diagnoza mechanika -pekł wirnik , diagnoza własciciela kiniec szczotek i modułu pytanie ? dlaczego kolega nie zainteresował sie tym wczesniej? niewiem ale wiem ze to była droga nauczka za takie zaryzykowanie i wyniosła 1400pln z laweta inclusive powiedziałem mu tylko zeby nie grał lepiej w pokera bo z jego ryzykowania nic dobrego nie wynikło dzieki za odpowiedzi i za zainteresowanie
-
jak jest zamontowana osłona wewnetrzna słupka przedniego przy szybie
panowie ma ktoś zdjęcie lub jakis skan z etki mocowania przedniego lewego słupka (maskownica)
-
pekniety wirnik alternatora
czyli szansa 1:1000 000 ? rozumiem uwalone uzwojenie ,komutator, szczotkotrzymacz łożysko ,wysprzeglik,łozysko .... ale pekniety wirnik... i dziwne ze auto zgasło jezeli aku dobry hmmm
-
pekniety wirnik alternatora
nie mam narazie danych wiecej Panowie ale powiedzcie czy jest wogóle mozliwosc pekniecia wirnika??? mi wydaje sie to niedorzeczne wogóle.... poprawcie mnie jezeli sie myle... no dla mnie tez dziwne jezeli aku dobry to i tak powinen jechac .... ale danych mam tyle co kot naplakal ... wiec powiedzcie czy cos takiego jak pekniecie wirnika jest mozliwe????
-
pekniety wirnik alternatora
Panowie czy jest mozliwosc zeby peknął wirnik w alternatorze w a4 b6 1.8t avj dosłownie tak jak pisze ,, nie mam zadnych danych poprostu cos zagrzytało zapalila sie kontrolka i samochod zgasł ... takie dane posiadam tylko , nie dotyczy to mojego samochodu , stao sie to w czasie jazdy ... powiedzcie jakie sa mozliwosci czy wirnik wogole mogl peknac czy napinacz lekł czy jak ... ot zagatka
-
Jakiś syf na termostacie
może jakiś myk żeby termostat nie zamkńał się do końca i w razie'' w '' nie ugotował silnika ;P a czy taki oring na połaczenie termostatu nie wchodzi czasem?
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
U mnie również 15 w mieście to normalne przy Q i jak się dusi od dołu poprostu mega łagodnie i do 11 zejdziesz , nie szukaj nieszczelności tylko po pedał gazu podłóż cegłówkę zamiast na pedał i spalanie spadnie napewno
-
Wymiana węża hydraulicznego
bez dławika będziesz miał słabsze ciśnienie raczej
-
jak obchodzić się z turbiną
najlepiej 5 ale średnio to 3=4 minuty trzymam zalezy ile i jak długo się wietrzy kata na banie , zanim zgasze pod tanksztelem to czekam zawsze dluższa chwilkę i turbo pracuje niezawodnie
-
katalizator check engine
czasy wtryskiwaczy jak najbardziej maja znaczenie zeby wtrysk gazu się nie zapętlał za wględu za zbyt wolna pracę nawet jak mapy się idealnie zgraja z benzynowymi inna sprawa też jakości gazu ogólnie szybkie wtryski i dobry gaziarz lub wyłaczenie monitorowania katalizatora i też spokój
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
kupcie w aso oryginalne aero i powiem że w br ori to beznadzieja , nie kupujcie używanych aero ani podróbek ori są ciche jak wiatr wogóle ich nie słychać i idealnie sciagaja syf , dodatkowo pytanie czy warto na zimę? pewnie że warto nie wyobrażam sobie teraz w deszczach i chlapie jakiegoś gów... co mi rozmazuje breje po szybie
-
ścieranie opon od srodka
albo masz luzy w układzie kierowniczym np banan albo diagnosta nie umie ustawic zbieżnosci a auto nie myszkuje ci po drodze?
-
katalizator check engine
Sory nie zobaczyłem aczkolwiek nie zmienia to faktu że jednym check wyskakuje innym nie jakie masz wtryski? waldki czy hany? najprosciej wyłaczyć monitorowanie albo emulator , zawsze możesz podjechać na stacje montazu i dać do regulacji jednak z tego co wiem co koledzy pisza strata pln no chyba ze gwarancja to niech robią ale ogolnie to co podałem to 3 opcje regulacja zmiana wtryskow i regulacja emulator wyłaczenie monitorownia sondy może też byc sonda uszkodzona lub zapchany katalizator aczkolwiek najszybciej emu albo wyłaczenie monitorowania pod warunkiem że wtryski nie za malo leją gazu
-
brak nawiewu z prawej strony
rozumiem ze masz klimatronic to mógł wystąpić bład jednego z silniczków , spadniete cięgno bym nie obstawiał ale najproście podpiąc pod vaga bez dłubania a skąd jesteś bo na banicji , krucjacie jest wielu użytkowników np ja mam ze soba kabel i program jestem z NL
-
Duże spalanie LPG
przy spokojnej jeździe to 10 /100 na trasie poniżej nawet a jak w palnik to 15 miasto 13-14około mieszany 12