Treść opublikowana przez kolunio
-
Kompresor silnika S4 B8
kod silnika powinien być na jednej z głowic lewa lub prawa już nie pamietam ja mam typ silnika caka ,lub zadzwon do aso podaj numer vin i powiedzą to nic nie kosztuje lub podjechać
-
S4 b8 problem z silnikiem
podjedz sobie do aso byłoby najlepiej mają specjalistyczny sprzęt ,i sprawdzą co to za hałasy , a nawet jeszcze mozna podjechać do środy wielkopolskiej do pachury abt tam zajmują sie takimi eskami i rs.
-
drgania 3.0tfsi
sprawdz poduszki silnika są elektryczne może juz nie domaga cena w aso to 1000zł od strony kierowcy zamiennik 520zł.
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Witam ten wózek do sprzdania jest który rok opisz coś o aucie ok mozę jakies zdjecia z wewnatrz
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Witam chłopie wylej tego mobila to nie jest olej to tego silnika ma kiepskie właściwości .pozdr.
-
Silnik Audi S4 4.2 344 KM - opinie
szukaj nie poddawaj się może jakaś rozbitka się pojaw na alledrogo
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
a do s4 4.2 zalalibyście olej 10w60 co o tym myślicie
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
mój nie stał nigdy warsztacie i jedeno auto w domu czyli s4
- płukanie silnika
-
płukanie silnika
miałem zalany kiedys 5w40 valvoline nie bardzo chodził był zamulony ,inny układ smarowania jest
-
płukanie silnika
witam mam pytanko na jakies gęstościach oleju w swoich 4,2 jezdzicie piszcie ja mam na 0W30 fusch czy nie jest to za rzadki olej
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
nie masz racji kolego mam eske od prawie juz 2 lat i zrobiłem 27 tyś km i dalej jezdze na pb he.
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
lpg do s4 4.2 to tragedia pewnie silnik bardzo się grzeje że aż parzy ,gazem to tylko można ogrzewać dom pozdrawiam
-
kopci i pachnie olejem
kolego nie jezdzij na tym oleju ,jest to nie odpowiedni olej do tego auta ,ja jezdze na fusch 0w30 fulll syntetik o jest spoko tylko że drogi ale opłaca się miec taki zalany olej do takiego silnika daje rade w zimie i w lato super naprawde polecam
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
jak stać cię na s4 to i na rozrząd panowie taka jest prawda
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
witam to grzechotanie to wymiana rozrządu cię czeka, atam jest 4 łancuchy ,6 slizgów ,wymienia się też sruby i oczywiscie napinacze, silnika nie trzeba wyciągać wystarczy tylko skrzynie wyjąc i po zawodach ,oczywiscie trzeba miec specjalistyczne narzedzia do tego auta także ja ci radze jeszcze zależy jak grzechocze 1-2 sek lub dłużej jak dłużej to przy odpalaniu może łancuch przeskoczyć lub się urwać ,w czasie jazdy nie .także zajrzyj do aso i powiedzą ile to kosztuje ja ci powiem że okolo 10 tyś jak z ciebie sporo .a takiego auta z grzechotką nie sprzedasz .jakby cos to pisz pozdr.
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
witam panowie gdzie tu wymienić rozrząd w woj.lubelskim macie jakies namiary na dobrego mechanika ktory dobrze zna silniki 4.2 v8 dajcie jakies namiary dzieki pozdrawiam
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
chłopaki sprzedaje eske może jest ktoś chętny na 4.2 polecam bardzo dobrze utrzymana szkoda ale muszę
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
spawn na jakim oleju jezdzisz
-
Brak mocy ....
a czy check świeci a powinien poważna usterka , u mnie nic takiego nie było
-
1.9 Czy to dobry silnik ?
no własnie chce kupic jako drugie auto w domu mam juz jednego potwora hee , 1.9 tdi 105 ps 2003 rok dzis jade obejrze sobie i zrobie runde audi ma nalatane 211 tyś .
-
1.6 do miasta?
Witam panowie chcę kupić 1.6 16v z lpg założonym w holandi firmy vialle podobno taka instalacja w polsce to 7000 tyś. jak jest z tym motorem jakies wady może powazniejsze znacie bo mam takiego w seat leon rok 2001 super stan
-
Wymiana rozrządu - procedura
blokada busi byc do wymiany rozrządu rok temu miałem 3 litrówke mechanik powinien wziąść 500 zł za robote i częsci 1000zł przynajmniej ja tak kupowałem kup sobie RUVILLE miałem tą firme i spisuję sie rewelka
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
no twoja winczako pisałes na pw ze cos tam w niej robiłes moze napisz co robiłes ciekawego
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
jak tam furka lata