-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
No mój niestety stał ale zapewne teraz już dłuugo stał nie będzie chyba wszystko w nim wymieniłem co mogłem ... noo może oprócz fazatorów...
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
Kolunio ja swoim zrobiłem 30,000 w rok z czego 3 miesiące stał w warsztacie
-
Ktoś z pomorskiego z dobrym kompem potrzebny
Tak byłem i wyszło 300 KM. Ale po tym wymieniłem jeszcze świece i podmieniłem cewki . Miałem jechać w przyszłym tygodniu ale niestety ... złamałem nogę :/
-
Ktoś z pomorskiego z dobrym kompem potrzebny
Tak do mocy można się przyzwyczaić w przyszłym tygodniu podjadę na hamownię i zobaczymy co teraz wyjdzie.
-
Ktoś z pomorskiego z dobrym kompem potrzebny
po wymianie cewek i świec jest na pewno lepiej ale niestety jeszcze sporo ( przynajmniej w mojej ocenie ) brakuje :/ może po prostu już się przyzwyczaiłem ? jutro spróbuję pomierzyć czasy i może jakiś filmik ... Witam. Po wstępnych pomiarach wyszło od 0-100 5,8- 5,9 s a 100-200 13 s. Jeśli chodzi o olej to nie miałem okazji się przejechać gdzieś dalej ale tak po mieście to na 2000 km litr
-
Ktoś z pomorskiego z dobrym kompem potrzebny
Witam panów. Poszukuję kogoś z trójmiasta lub okolic który byłby w stanie sprawdzić ustawienie rozrządu na kompie. ewentualnie ktoś kto ma ese do porównania mocy. Cały czas wydaję mi się iż brak mu mocy i nie wiem czy tak jest czy to tylko mój wymysł
-
Rozwiązanie usprawenienia kolektora dolotowego
Czy ma to w ogóle jakiś efekt ?
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Jeszcze nie wiem aktualnie jestem w niemczech imwieczorem będe do niego dzwonił ...
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Na szczęście mam pompę oleju na pewno sprawną jutro auto do mechanika i do wymiany ... ale czy to może mieć wpływ na moc ? bo małe ciśnienie czyli 1 bar ma na naprawdę rozgrzanym oleju po dynamicznej jeździe
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Ja tego nie robiłem ... z mechaniką "osobową" u mnie cieniutko ale ciekawe czy mechanik to zrobił ... dzisiaj u nich będę to się dowiem ... w jaki sposób są sterowane fazatory ?
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Ciśnienie oleju na nagrzanym silniku i na wolnych obrotach 1 bar czasem spada troszkę niżej, ale jak wtedy też zaczyna coś klekotać ... jak by rozrząd. Trudno powiedzieć czy czujnik pokazuje prawidłowo ... to dodatek tuningowy "auto guide" czy coś takiego ;/ muszę jeszcze zwykły manometr podłączyć ...
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Witam kolegów po dłuższej przerwie w końcu odebrałem swoje auto po małym remoncie (wymiana kompletnego rozrządu, wymiana zaworków trzymających ciśnienie na głowicach, całego przedniego zawieszenia i regeneracji układu kierowniczego) no i niestety ... brakuje mu mocy byłem dzisiaj na hamowni i stwierdzili że fazatory, ale przy okazji wymiany rozrządu wymieniłem jeden fazator z mojego starego silnika (który miał naprawdę niezłego kopa). Mechanik twierdzi że to może być wina pompy olejowej a raczej jakiegoś zaworku który tymi fazatorami steruje. Macie może jakieś pomysły ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a jak Dev czegoś nie ma to zapraszam do mnie A co masz ? co zaoferujesz ?
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
Mój najmniej spalił 12 l gazu (trasa Gdańsk - Kraków) a w mieści przy ostrej jeździe to nawet nie liczyłem ale 35 spokojnie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Heh oki dzięki w takim razie będę dzwonił
Spawn1984
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta